Lekarze pediatra alergolog

dr Mirosław Filec

Medikor
44-253 Rybnik

Trafiłam z córeczką 10msc do Pana Doktora na świąteczną opiekę w Szpitalu w Raciborzu-Pan Doktor dokładnie córkę zbadał i przepisał odpowiednie leki a przy tym był bardzo uprzejmy co w dzisiejszych czasach rzadko spotykane wśród lekarzy. Bardzo dokładnie opisał jak podawać leki. Chętnie poszłabym w razie potrzeby na wizytę prywatną do Pana Doktora. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Gosia

Urszula Hajda-Paluch

Alergolog, Neonatolog

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Poradnia Fredry 17
43-143 Lędziny

Bardzo dobry lekarz , super podejście do dziecka , wszystko dokładnie wytłumaczy , rzeczowa i uprzejma.

dr n. med. Grażyna Kopeć-Pietkiewicz

Topolowa 10
41-303 Dąbrowa Górnicza

Serdecznie polecam Panią doktor! Leczymy u niej córkę z powodu astmy i do tej pory nie było zaostrzen!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Beata Madej

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-092 Bydgoszcz

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił ...

lekarz Małgorzata Kizer

Sportowa 9a
Środa Wielkopolska

Żaden lekarz nie pomógł nam tak, jak p.dr.Kizer. Leczę moje alergiczne dziecko już prawie od dwóch lat. Wcześniej każdy kaszel kończył się zapaleniem oskrzeli, zatok i antybiotykiem. Teraz zapomnieliśmy o antybiotykach, wystarczają leki homeopatyczne, czasami wziewne sterydy (odpowiednio dobrane, bo wcześniej, gdy lekarz rodzinny nam je przepisywał-nie pomagały- trzeba było brać antybiotyk). Moje dziecko "odżyło", poprawiły mu się wszystkie wyniki. Ja jestem bardzo zadowolona. Nie znam lepszego lekarza. Koszt wizyty ...

Joanna Myszkowska

Rydla 79
Warszawa

Nie polecam! Pani doktor być może jest ekspertem w sprawie łojotokowego zapalenia skóry, ale przy alergiach się nie sprawdza. Synek 4mce męczył się przez miesiąc z pogłębiającą się reakcją alergiczną na buzi, z sączącymi się rankami, ze świądem tak silnym, że zakłócającym sen. Po informacji, że jestem na diecie eliminacyjnej bez mleka usłyszałam tylko zdziwienie "po co"? Po miesiącu usłyszeliśmy z mężem, że trzeba dać dziecku zyrtec, który podaje się ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Bożena Dołęga-Kozierowska

Rumiankowa 43/2
Wrocław

Po kilku wizytach odniosłam wrażenie, że brakuje tutaj kompetencji. Pani doktor stwierdziła zapalenie oskrzeli, ale pediatra, którego darzę wielkim zaufaniem, wykluczył tę chorobę. Ale to nie pierwsza diagnoza nie trafiona, dziecko niepotrzebnie brało antybiotyki , a z alergiami dalej nie możemy sobie poradzić. Nie polecam tej osoby, szkoda dzieci, a efektów nie ma. W obyciu raczej oschła, zadufana w sobie.

lekarz Jolanta Krypel

Orła Białego
Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista. Kompetentna i dociekliwa, nie przepisuje pochopnie antybiotyków dzieciom. Szczerze polecam

lekarz Krzysztof Cichoń

Bukowa 9
Starogard Gdański

Dr Cichoń, moim zdaniem, to wybitny specjalista. Zawsze uprzejmy (zarówno za czasów pracy w starogardzkim szpitalu, jak i na wizytach prywanych), dokładny, poszukujący, cierpliwy, spokojny. Korzystam z jego porad już 6 lat. Nigdy mnie nie zawiódł,zawsze dostępny pod telefonem. Moje dzieci go uwielbiają. Szczerze polecam. Myślę, że 200 zł za wizytę prywatną to nic złego. Dwie specjalizacje, minimum pół godzinne badanie, dostępny praktycznie każdego dnia i do tego rozległa medyczna ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Juliusz Bokiej

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

dr hab. n. med. Anna Bręborowicz

Płowiecka 8a
60-277 Poznań

Leczę syna na astmę od 12 lat i jestem bardzo zadowolona. Syn był ciężko chory i niewielu lekarzy potrafiło mu pomóc.Pani Doktor to się udało. Niesamowita wiedza, kompetencje. Mam zaufanie. Gorąco polecam, szczególnie trudnym przypadkom.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Halina Kańtoch

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Odeszła najwspanialsza Pani Doktor, żal mi serce ściska gdyż leczyłam się u niej 16 lat i dopiero dziś dowiedziałam się o jej śmierci... Zawsze służyła pomocą i dobrą radą, wybitny lekarz.. nie ma drugiego takiego!!! Wyrazy współczucia dla rodziny! [*][*][*]
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Maria Gradowska

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

Świetne podejście, a co najważniejsze po leczeniu u Pani Doktor czuję się zdecydowanie lepiej. Bardzo dobrze dopasowane leki.
Opinia dodana przez: Piotr

Wojciech Janowicz

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Lux-Med
al. KEN
Warszawa

Polecam tego alergologa. Robiłam u niego testy alergiczne a potem odczulałam córkę. Na początku był małomówny i oschły. Dał mi kartkę z informacjami o alergii i nie chciał więcej tłumaczyć. Ale z czasem był milszy dla córki i zaczął odpowiadać na moje pytania. Na pewno jest dobrym specjalistą, bo odczulanie przeprowadza zgodnie ze standardami, można mu zaufać. Ma swój styl przyjmowania pacjentów: wizyty są o czasie, on sam wzywa pacjenta ...

Janina Pawłowicz

EMC Przychodnia przy ul. Łowieckiej
50-220 Wrocław

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Magdalena Sąda-Cieślar

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Pani Doktor to świetny specjalista z ogromną wiedzą nie tylko w swojej specjalizacji. Leczymy się u niej całą rodziną i za każdym razem jestem pod wrażeniem trafności diagnozy. Bardzo konkretny lekarz i kobieta z dużą klasą. Jeśli chodzi o humory to ja mam wręcz odwrotne zdanie. Co ważne Pani Doktor nigdy nie odmówiła pomocy i ja spotkałam się z jej strony z dużą empatią. Polecam serdecznie i bardzo dziekuję.
Opinia dodana przez: Anna Grochala

lekarz Bożena Kucińska

Moczydła 28
95-015 Głowno

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bożena Kubicka-Kozik

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Słowackiego 22
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Fantastyczny lekarz leczę u Pani Doktor dzieci .Dzięki Niej i Jej ogromnej wiedzy można śmiało powiedzieć że nasz syn żyje zawsze i wszędzie polecam Cudowny Lekarz
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Jolanta Tuchcińska-Sowa

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Dziś byłam z córką pierwszy raz na wizycie u Pani doktor. Gabinet czysty, zadbany. Pani doktor z genialnym podejściem do dziecka. Wiedziała jak zagadać, żeby na spokojnie zbadać. Naklejki po badaniu to była wisienka na torcie ☺️ leki przepisane, dawkowanie i długość kuracji wytlumaczone. Polecam na sto procent ☺️
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Grażyna Gniazdowska-Doroszewska

Alergolog, Laryngolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Pani Doktor jest profesjonalistką. Uratowała mnie przy ostrym zapaleniu zatok już niejednokrotnie. Niestety operacja jest jednak nieuchronna z powodu moich polipów. Polecam wszystkim pacjentom panią Doktor, jej ogromną wiedzę i doświadczenie. Do tego świetne podejście do pacjenta i normalność. Wszystko wytłumaczy i odpowie wyczerpująco na każde pytanie. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy :) Marzenie :)
Opinia dodana przez: Michał