Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

lekarz Piotr Węgrzyn

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Trafiłam do lekarza w szpitalu Narutowicza. Lekarz wykazał się niezwykłą uprzejmością i kompetencją. Szybka diagnoza i dalsze zalecenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Maria

Barbara Grzelewska

Internista, Kardiolog

Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze
65-046

ok ok

lekarz Jakub Foryś

Kusocińskiego Janusza 86a/m.5
94-054 Łódź

Lekarz z powołania, posiadający dużą wiedzę, doskonały specjalista. Dr Foryś to po prostu dobry człowiek!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Grzegorz Nawarski

Gipsowa 14
91-360 Łódź

Pan doktor to bardzo dobry specjalista z dużą empatia i dużym zaangażowaniem problemu pacjenta zleci badania które są potrzebne do kontroli zdrowia ,Jestem po ostrym rozległym zawale i zawsze dostaje porady i badania dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

Romana Furtak

Internista, Kardiolog

Godna polecenia,zazdroszcze mieszkancom Rzeszowa tak wspanialego lekarza.Podobna opinie uslyszalem od oczekujacych do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Włodzimierz Rafiński

I-kar Sp. z o.o.
ulica Za Bramką 12 A/6
61-842 Poznań

Wspaniały lekarz bardzo mądry człowiek ma ogromną wiedzę w dziadzinie kardiologii.Potrafi szczegółowo opisać rodzaj choroby i przebieg jej leczenia ➖ zawsze znajdzie czas by porozmawiać z pacjentem.polecam
Opinia dodana przez: wiola

lekarz Waldemar Bębenek

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

bardzo dobry specjalista. chodze do niego w gabinetach od serca i kiedys mialam z nim stycznosc w golubiu. serdecznie polecam

lekarz Krystian Wita

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

Polecam. Jestem i będę wdzięczna. Nikt wcześniej nie tłumaczył mi z taką precyzją tego co się dzieje i co może się wydarzyć.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Marek Szpot

ulica Grunwaldzka 20F
34-500 Zakopane

Świetny lekarz. Widać, ze kocha to co robi. W trakcie wizyty wytłumaczył cały przebieg choroby, określił leczenie, oraz idealnie dobrał leki. Serdecznie polecam! :)
Opinia dodana przez: Anonim2

lekarz Hubert Krupa

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ginekologia i Położnicywo
Opawska 14/1
47-400 Racibórz

Pan doktor H.K. bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Służy radą i pomocą! Jest niezastąpionym doktorem, to wzór dla innych. Myślę, że lepszego kardiologa na śląsku nie ma. Szczerze polecam. Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr

Daniel Przybycień

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Daniel Przybycień
11-200 Bartoszyce

Doktor Przybycień jest specjalista godnym polecenia,uprzejmy,kompetentny.Profesjonajnie, szczegolowo i spokijnie objasnia informacje o chorobie i przebiegu leczenia. Kilka razy bylam z problemem kolatania serca nigdy nie zbagatelizowal sprawy i dal dobre leki. Pan doktor robi tez profesjonalne usg.Kilka lat temu zlokalizowal mi ognisko endometriozy ktorego pani doktor Rożko nie potrafila zobaczyc robiac mi usg. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Marek Rachwalik

Sokola 28/30/3
53-145 Wrocław

Wspaniały lekarz! Kompetencja, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, uprzejmość. Bardzo dobry człowiek
Opinia dodana przez: Elżbieta Obara

lekarz Krzysztof Szczurek-Katański

Św. Floriana 16/1
41-800 Zabrze

Pan dr Szczurek wykonał u mnie zabieg koronarografii i plastykę tętnic wieńcowych. A właściwie dwa zabiegi, bo musiał przeprowadzić je w dwóch etapach. To, co wydało mi się najistotniejsze, to fakt, że przy wyborze strategii zabiegu, poza oczywiście jego skutecznością, wybiera procedury, które są - z punktu widzenia pacjenta - najmniej dla niego dolegliwe, a nie najwygodniejsze dla operatora. Zabieg prowadzi spokojnie, bez nerwowości - nawet, gdy w jego trakcie ...
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Jarosław Rzezak

MSWiA
Wołoska 137
Warszawa

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Dorota Kołodziejska

ulica Zachodnia 6
99-100 Łęczyca

Bardzo dobry lekarz kompetencja profesjonalizm życzliwość, dokładne badanie, miły sposób rozmowy z pacjentem
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jacek Gąska

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry człowiek co jest ważne w tym zawodzie. Bardzo sobie cenię Pana doktora za miłe podejście do pacieta.
Opinia dodana przez: Maria dańczak

lekarz Robert Główka

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno- Lecznicze
Nałęczowska 27
20-701 Lublin

Niezwykle kompetentny lekarz obdarzony dużą wiedzą. Dociekliwy i dokładny, przy tym skromny i uczciwy. Niezwykle komunikatywny. Mówi językiem zrozumiałym dla pacjenta. Nie "odwala" porady lecz stara się by pacjenta jak najlepiej zbadać. Godny polecenia. Życzyłbym sobie więcej tak oddanych lekarzy.
Opinia dodana przez: Zdzisław Wypych

lekarz Zdzisława Kocemba

Złotno 91A
94-221 Łódź

!!! Super !!! Pani doktor uratowała mi życie. Jestem jej bardzo wdzięczny !!! Jest przesympatyczna i jako lekarz super fachowiec !!!
Opinia dodana przez: DAREK

dr n. med. Ewelina Kuligowska

Internista, Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo kompetentny kardiolog.........................................................................................................

lekarz Marcin Demkow

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow Mam zaszczyt i ogromną przyjemność złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowanie za uratowanie mi życia. Byłam operowana w Szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce w dniu 6 maja 2017 r. Operacja szczęśliwie się udała i czuję się szczęśliwa dzięki Pana umiejętnościom złotym rękom i dobremu sercu. Życzę Panu, Panie Profesorze, aby tak do końca praca przebiegała a Pan uszczęśliwiał chorych ludzi jako dobry specjalista i wspaniały człowiek. Z szacunkiem ...
Opinia dodana przez: Teresa