Lekarze pediatra endokrynolog

dr n. med. Olgierd Pilecki

Bydgoszcz

Dr. Olgierd to wspaniały człowiek. Stwierdzono u mnie PCOS - zespół policystycznych jajników. Wdrożył leczenie, które pomaga. Nie mogłam znaleźć lepszego i odpowiedniejszego lekarza.

lekarz Maciej Hilczer

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały przyjaciel i wspaniały lekarz moich dwóch córek - teraz już bardzo dorosłych! Oby jeszcze długo ordynował!
Opinia dodana przez: Andrzej Konstantynowicz

lekarz Maria Piotrowska

Prażmowskiego 33a/gab. nr 213
26-600 Radom

Wspaniała lekarka z powołania. Leczy mnie od dziecka. Zawsze zaangażowana, empatyczna. Każdy pacjent jest dla niej ważny. Dociekliwa, ma kompleksowe podejście. Zawsze stawia trafna diagnozę i dobiera właściwe leczenie. Trudno się dostać na wizytę, ale warto próbować.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Paprocki

Limanowskiego 80 lok. 7
26-600 Radom

lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Alergolog dziecięcy, Diabetolog

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY
81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.

dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Maria Macioszczyk

Endokrynolog, Lekarz rodzinny

Sikorskiego 27
07-200 Wyszków

Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. Miła przesympatyczna znająca się na tym co robi. Potrafi wszystko wytłumaczyć.
Opinia dodana przez: Laura

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

pl. Kosynierów 27
63-130 Książ Wielkopolski

Jest bardzo dobrym pediatrom, potrafi dokładnie zbadać, wysłuchać wypowiedzi pacjenta i trafia w leki, które nie są drogie a skuteczne. Polecam innym.

lekarz Halina Koperda

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Bożena Brzostowska

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Na modzie się nie zna, a na leczeniu tym bardziej. A o endokrynologi to pewnie czytala tylko w gazecie.. Lekarz jasnowidz.. zero badań, wróży z gwiazd choroby, wymyśla niestworzone rzeczy, nie wypisuje skierowań i ze zwolnieniami ma problem, łaskę robi ze wszystkim.. Śmieją się z niej specjaliści. Będąc pod jej opieką wszystkie badania trzeba robić samemu prywatnie, bo ona nie widzi potrzeby. Ponad 20 lat u niej, ani razu nie ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Barbara Iwaniszewska

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

To jest mój drugi lekarz, do którego chodzę w związku z chorobą tarczycy. Wcześniejszy lekarz chciał mi koniecznie podać radjojod (już po dwóch miesiącach leczenia), ponieważ twierdził, że nie uda mi się wyjść z nadczynności (w mojej ocenie i ocenie mojego męża chodziło o coś innego - ten lekarz chyba wszystkich kierował na radjojod, ponieważ jak byłam na próbach to osoby, które tam były były właśnie od niego). Podawał mi ...

dr n. med. Maciej Miller

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

doktor Miller nie radzi sobie z emocjami. Gdy nasze dziecko przyjechało do szpitala z wysoka gorączka i wymiotami, Pan doktor zapytał ironicznie po co właściwie przyjechalismy, mimo iż nie bylo miejsca na wizytę u żadnego pediatry. Gdy moja i męża córka zaczęła głośno płakać i zaciskac zęby, lekarz Maciej Miller krzyknął "otwórz mor**". Potem bronił się, iż dzieci inne są grzeczne tylko nasze tak reaguje. Naszym zdaniem lekarz nie ma ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Kwiatek-Dąmbska

Humańska 11 lok. 2
00-789 Warszawa

Serdecznie nie pozdrawiam Pani doktor, nie pojawiła się w dniu w którym miałem umówioną wizytę endokrynologiczną. Dodam tylko że w zeszłym tygodniu dzwonili 2 razy żeby potwierdzić wizytę, a na 30min przed spotkaniem ją odwołali. MultiMedica tlumaczy się że rano wysyłali sms do pacjentów co jest kompletnym kłamstwem bo żadnego smsa nie dostałem. Lekarze na fundusz robią sobie żarty z pacjentów dlatego lepiej zapłacić za wizytę prywatnie i mieć spokojną ...
Opinia dodana przez: Robert

lek. med. Katarzyna Doleżal-Ołtarzewska

Endokrynolog, Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Nie polecam jezdiłam z córką do niej parę razy pokonując dośc dużą ilośc kilometrów i dalej nic sie nie dowiedziałam.dziecko od 6 roku zycia bardzo sie poci jest słabe wypadują włosy skarży się na bóle głowy pozatym pojawiły się objawy przedwczesnego dojrzewania.Pani doktor nie zleciła żadnych badań hormonalnych dla niej najważniejsza była dieta i odchudzanie!Wysłała nas do dietetyczki która jak zobaczyła dziecko to mnie wyśmiała kto nas przysłał!Córka ma teraz ...

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Ryszard Ratajczak

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Odbyłem sam wiele konsultacji w różnych aspektach oraz poleciłem kilku znajomym. Jak dotąd wszyscy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jacek
Bylam u pani doktor pierwszy raz i jestem pod wrazeniem,ze trafilam do lekarza z prawdziwego zdarzenia.Dr oddana pacjentowi,poswieca tyle czasu,na ile wymaga dana sytyacja,a to jest istotne,aby postawic wlasciwa diagnoze.Slucha pacjenta i stara sie pomoc,to sie czuje.Polecam z calego serca i zycze p.doktor duuuzo zdrowia do pacjentow,poniewaz sa bardzo rozni.Beata.

lekarz Małgorzata Brzozowska

Endokrynolog, Diabetolog

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Leczę się w poradni u dr. Brzozowskiej od paru lat. Jestem bardzo zadowolona. Super lekarz! Miła, ciepła osoba, a do tego z ogromną wiedzą. Inny lekarz, u którego byłam wcześniej twierdził, że wszystko jest ze mną ok, a ja czułam się bardzo źle. Dopiero dr. Brzozowska zdiagnozowała co mi dolega i podjęła się leczenia. Od tego czasu czuje się o niebo lepiej. Także polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Aneta Gawlik

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo kompetentna pani doktor, lekarz z powołania. Bardzo pomogła mojej córce, nadzorując odpowiednie leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo dziękuję za pomoc.

lek. med. Anna Malinowska

NZOZ STREFA ZDROWIA
Żegańska 48
04-736 Warszawa

Czołem, jako, ze brak jest opinii tutaj, wklejam link - NIE MOJĄ OPINIĘ z innego portalu: https://www.znanylekarz.pl/lokalizacja/warszawa/anna-malinowska
Opinia dodana przez: Michał