Lekarze pediatra alergolog

lekarz Aleksandra Kindracka

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Byłem kilkakrotnie u Pani Doktor z moimi dziećmi i zawsze byłem niezwykle zadowolony z wizyty, zarówno pod względem kompetencji i uprzejmości osoba godna polecenia.

lekarz Urszula Nowotny

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Holistyczne podejście do leczenia , trafna diagnoza , bardzo spostrzegawczy lekarz - czuć ogromne doświadczenie

lekarz Monika Bławat

Gabinet pediatryczno- alergologiczny
Piwna 22
84-300 Sierakowice

Doktor Bławat. Polecam z całego serca. Wie co robi. Za każdym razem trafia w punkt i dziecko jest wyleczone. Zawsze uśmiechnięta,miła, uprzejma do rany przyłóż 🙂
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Kosturkiewicz-Lysy

ulica Górników 15
32-700 Bochnia

Fantastyczny lekarz i człowiek. ZAWSZE POŚWIĘCA NA WIZYTĘTYLE CZASU ILE POTRZEBA, dla wyjaśnienia rodzicom i dziecku tego, co się dzieje. Do problemów syna podchodzi ZAWSZE KOMPLEKSOWO - a do nas uprzejmie i z humorem! Przez głowę przemknęła mi myśl, że nie powinienem pisać tej recenzji - bo teraz wszyscy będą chcieli chodzić do naszej Pani Doktor :-) P.S. My jesteśmy u Pani doktor ledwie 6 lat, ale nasza trzydziestokilkuletnia sąsiadka, ...

lekarz Ewa Jarząbska

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

lekarz Paweł Ciszewski

Plac mjr Ponurego 16
27-215 Wąchock

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

Maria Sosnowska

Białystok

Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

dr n. med. Grażyna Kowerczyk-Wykrętowicz

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Bardzo polecam, podejście, zaangażowanie dla mnie bomba, porozmawia, wytłumaczy, widać że kocha to co robi. Na innego alergologa szkoda czasu. Polecam P. doktor super specjalista
Opinia dodana przez: Łukasz Międzyrzecz

dr n. med. Tadeusz Obarzanowski

Sienkiewicza 65
Kielce

Lekarz świetny, ale nie wiem z jakiego powodu nie chce oglądać dziecka w czasie infekcji. Skąd ja mam wiedzieć czy to zmiany alergiczne czy inne? Dziwne i nie do wyjaśnienia.

lekarz Elżbieta Nikiel

Belgijska 34
54-404 Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Elżbieta Węglewska

Mostowa 3
Tczew

Pani dr bardzo miła. Poświęca dużo czasu na pacjenta- a byłam z dzieckiem nie prywatnie a na kasę chorych. Umie wysłuchać i stara się pomóc małym pacjentom i ich mamom. Polecam!

lekarz Robert Kuszyński

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!
Opinia dodana przez: Rad Klos

lek. med. Agnieszka Morańda

Pediatra, Alergolog

Agnieszka Morańda MAP medica
B. Orlińskiego 5 LU 4
31-878 Kraków

Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po ...

dr n. med. Hanna Dmeńska

Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim jako człowieka. Bardzo dokładnywywiad oraz wszystkie badania przed zaproponowaniem leczenia. O profesjonalizmie w swoim fachu świadczy brak ciężkich infekcji u dziecka od momentu wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jolanta Pietrzak

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, ...

lekarz Danuta Macierzyńska

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Pani doktor leczyła mojego syna prawie 10 lat z doskonałym skutkiem. Posiada intuicję w doborze terapii, trochę szorstka dla rodziców, delikatna dla dzieci.
Opinia dodana przez: anna k.

lekarz Aldona Lukas

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Osoba niezwykle ciepła i serdeczna, a to przecież ważne. Jest bardzo dobrą, kompetentną lekarką. Jeśli chodzi o alergologię, to wg mnie specjalista numer jeden. Jeden mały minusik to taki, że za bardzo wylewna nie jest i trzeba podpytywać jej o swój stan zdrowia, by dowiedzieć się, co mi dolega. Ale jeśli chodzi o dobór leków i skuteczność, to daję solidną piątkę.
Opinia dodana przez: Marcin