Lekarze internista reumatolog

lekarz Elżbieta Łasińska

Internista, Rehabilitant

Staszica 22/6
26-610 Radom

Byłam dzisiaj u pani doktor.Bardzo miła osoba.ma dużo czasu dla pacjenta.wszystko ze spokojem tłumaczy.polecam.

dr n. med. Karol Kita

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Lekarz diagnozę stawia po bardzo dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, analizie zleconych badań laboratoryjnych radiologicznych oraz po badaniu przedmiotowym. Bardzo skrupulatnie monitoruje przebieg choroby, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, wyjaśnia związki przyczynowo-skutkowe schorzenia w sposób jasny i konkretny. Do pacjentów odnosi się bardzo uprzejmie, szanuje ich czas punktualnie ich przyjmując. Cechuje go bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalne i etyczne wykonywanie zawodu lekarza. Doktor Karol Kita jest lekarzem, którego mogę polecić ...

dr n. med. Wiesława Liwoch-Morżoł

Wiślańska 43
43-450 Ustroń

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze panią doktor...pomogła mi bardzo ...dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze...mimo ciężkiej choroby...radośniejsze ...serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Ireneusz Cent

ośrodek syberka
42-500 Będzin

SUPER DOKTOR.LECZĘ SIĘ U DOKTORA REUMATOLOGA I JESTEM ZADOWOLONY WYTŁUMACZY ODNOŚNIE CHOROBY I LECZENIA POLECAM.

lekarz Bronisław Hantke

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Węgorzynie
Runowska 22
73-155 Węgorzyno

jESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USŁUG DOKTORA HANTKE

Chrobak Józef

Internista, Lekarz rodzinny

Na początku Pan doktor zminimalizował moje dolegliwości twierdząc, że mam lekkie przeziębienie, wypisał mi parę leków wzmacniających odporność i powiedział, że nie jest to powód do przebywania na zwolnieniu lekarskim. Później się poprawił w diagnozie, ale mógłby od razu przeprowadzić pełny wywiad mojego stanu czy inne badania.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Irena Tereszczyk

Sokola 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

pomogła i odpowiednio nakierowała na dalsze leczenie

lekarz Lidia Karzyńska-Karpierz

Iwaszkiewicza 50 lok. 8
74-100 Gryfino

Fatalny lekarz ,przepisał lek na biegunkę gdy nie miałam takich objawów męczyłam się 3 dni bez leków przeciw gorączkowych ani nic na bol gardla wszystko było zgłaszane podczas wizyty brak wiedzy i zainteresowania pacjentem porażka. Zwolnienie od poniedziałku do środy, w środę udałam się do lekarza i okazało się że to angina ręce opadaja
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Czesław Drozd

Reumatolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super
Opinia dodana przez: wojtek

lekarz Elżbieta Brzezik-Szafran

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ MI OKAZANĄ.NIE MUSIAŁA PANI TEGO ROBIĆ,A JEDNAK POMOGŁA MI PANI.DZISIAJ ŻYJĘ BEZ OKROPNEGO BÓLU,KTÓRY TOWARZYSZYŁ MI OD PARU MIESIĘCY.DZIĘKUJĘ.ELŻBIETA HIRSZ
Opinia dodana przez: elusia

lekarz Anna Buhl-Litwińska

ulica Tetmajera 81
41-400 Mysłowice

Bardzo miła i kompetentna p. doktor. Byłem raz z NFOZ w przychodni na Syberce w Będzinie. Uprzejma, zbadała i wyjaśniła choroby, wystawiła skierowania i rp. na leki. Jestem mile zaskoczony. W wielu przychodniach lekarz nawet nie wstanie za biurka!
Opinia dodana przez: qustav

lekarz Elżbieta Dyba-Kachnikiewicz

Bukietowa 9
58-304 Wałbrzych

Byłam na wizycie u tej pani 2 razy w przychodni EMC na ul. Pilczyckiej we Wrocławiu. Co prawda za każdym razem była dla mnie miła, choć oszczędna w słowach, to niestety nie mam zaufania do jej kompetencji. Za pierwszym razem przyszłam z chorobą wirusową. Przypisana kuracja przypominała porady medycyny ludowej. Zalecony lek w ogóle nie zbijał temperatury. Po paru dniach musiałam wrócić do innego lekarza w tej placówce i zalecone ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Anna Durazińska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Szok, po którym do dziś źle się czuję, chyba dzięki uprzejmości lekarki wpadłam w nerwicę. Wściekła na lekarza kierującego, a złość wyładowała na mnie.I to jak !Szkoda opisywać, wyszłam jak zbity pies, bez pomocy i mam problem, co teraz, gdzie się leczyć?Czekałam 5 miesięcy, ortopeda twierdzi,że zmiany są na tle reumatyzmu co potwierdzają badania laboratoryjne, lekarka ,że ortopeda jej podrzuca zgniłe jaja.Przykre,że jestem cuchnącym jajem.

lekarz Beata Śliwowska

Szpital Specjalistyczny im. J.Dietla w Krakowie - lecznictwo szpitalne
al. marsz. Ferdynanda Focha 33
31-119

Jestem pacjentem Pani Doktor od stycznia 2020 roku. Trafiłem z mocnym atakiem choroby i problemami z chodzeniem. Szybka diagnoza i skuteczne leczenie, sprawiły że mimo choroby jestem w stanie normalnie funkcjonować i mogłem wrócić do aktywności fizycznej takiej jak m.in. wędrówki, rower. Gorąco polecam za fachowość i ludzką życzliwość.
Opinia dodana przez: ZSz

lekarz Stanisław Petlic

Internista, Lekarz medycyny pracy

33-112 Tarnowiec

zdecydowanie polecił bym go znajomym bardzo dobrze umie określić powód choroby postępowanie w danej chorobie
Opinia dodana przez: petlic123

dr n. med. Małgorzata Sochocka-Bykowska

Zakład udzielający świadczeń jedniodniowych
Grunwaldzka 5
81-759 Sopot

Zarozumiała ale jak czuje pieniądze to potrafi być miła. Leczy tak jak większość reumatologów w Trójmieście czyli aby nie zaszkodzić chorobie i aby pacjent nadal przychodził. Dopiero po zmianie lekarza osiągnęłam coś czego podobno nigdy już nie miałam doświadczyć - ustąpienie wszystkich objawów zapalenia stawów. Bo najlepiej jest wmówić choremu że choroba zawsze będzie postępować i jest nieuleczalna, a skończy się na wózku. Tylko że lekarzy, którzy wiedzą jak się ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mariusz Malarowski

Medicus
62-700

Bardzo kiepski. Tylko na kasę patrzy. A to, że potrafi słuchać, he.. dobre sobie. Chyba w drugą stronę. Wspomnijcie o pieniądzach to zobaczycie jaki dobry jest. Mnie potraktował zupełnie nieprofesjonalnie i popisał się wyjątkowym brakiem kultury. Nie polecam bo za o wiele niższą kasę ma się to samo i badanie na poziomie, bez przemądrzałych komentarzy. Ale to już kto co woli.

lekarz Joanna Capała

Internista, Reumatolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Jeden z nielicznych lekarzy, który poświęca dużą ilość czasu na pacjentów, wszystko dokładnie przebadane i wydane trafne diagnozy. Do tej pory nie spotkałem lepszego lekarza na NFZ
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Hanna Krefta

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.

lekarz Helena Koroluk

Podgórna 9
82-500 Kwidzyn

Bardzo miła w podejściu do pacjenta, ale nie zawsze trafia z diagnozą.