Lekarze

Okulista dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Bardzo dobry specjalista,moja corke leczy od 12 lat,rozpoznala chorobe i zrobila jej dwie operacje na zeza,efekt widac,i kiedy corka opowiada np.swoim kolezankom,ze miala zeza i dwie operacje to jej nie wierza,co prawda wada w oku jest,ale jest mniejsza,jest pod kontrola i czeka ja laserowe usuniecie wady.Bardzo polecam.Dzieki P.doktor moja corka nie zakrywa juz wlosami oka.Dziekuje.

lek. dent. Jadwiga Siedlecka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Pani doktor spóźniła się na wizytę 40 min. Biegała po swoim mieszkaniu (nad gabinetem). Weszła bez słowa przepraszam. Przyszłam skonsultować jeden problem. Pani mówiła w kółko o tym samym, często nie na temat aż zeszło 40 min. Niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Skasowała 50 zł, bo jak stwierdziła poświęciła mi sporo czasu. Na koniec powiedziała, że zęba trzeba obejrzeć pod mikroskopem. Najśmieszniejsze jest to, że umawiając sie na wizytę, pytałam ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Jerzy Caban

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sebastiana
31-049 Kraków

Kochany Doktorze - odpoczywaj w pokoju! Dr Jerzy Caban odszedł w Sylwestra 2019 roku. ............................................................
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Dorota Piekaj-Stefańska

Foniatra, Otolaryngolog

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Dziękuję Pani doktor za ciepłe podejście podczas wizyty. Pani doktor w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła przyczynę moich dolegliwości. Nie tylko skupiła się na problemach związanych z gardłem, ale także przeprowadziła wywiad na temat innych chorób, które mi towarzyszą mając na uwadze skuteczne leczenie. Dziękuję i pozdrawiam.

dr n. med. Aleksandra Klimkowicz-Mrowiec

Neurolog

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Od niedawna leczę sie neurologicznie właśnie u Pana dr Pijanowskiego. Zdecydowanie polecam, kompetentny, uprzejmy (nawet jak jest opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów to potrafi przeprosic ze sie długo czekało). Na wizytę z NFZ czeka sie jakies 2-3 miesiące,świadczy to też o tym że ma wielu pacjentów. Naprawdę to dobry lekarz, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, zbada. Przeciętny pacjent siedzi u niego w gabinecie 20-25 min. w porównaniu do innych specjalistów to naprawdę sporo ...

lekarz Monika Kabzińska-Turek

Podgórska Poradnia Lekarska
rynek Podgórski 14
30-518 Kraków

Dzięki pani doktor żyje. 10 lat cierpiałam z powodu bólu piersi i sączenia się z niej. Wielu lekarzy miało mnie za wariatkę, kiedy mówiła że coś tam w tej piersi czuję, że coś tam jest...W końcu trafiłam na panią dr i dzięki Bogu! Zrobiła dokładne USG ( na samym początku nie widziała nic, ale nie odpuściła, nie powiedziała że jestem stuknięta tylko dalej szukała ) kiedy zaczęłam ją nakierowywać na ...
Opinia dodana przez: małami

lekarz Anna Kajda

Internista, Lekarz medycyny pracy

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Pani dr Aleksandra Kajda to wspaniała lekarka, podejmująca szybkie i trafne diagnozy.Wysłuchuje pacjenta, przez co ma się do Niej zaufanie a to bardzo dużo w relacji pacjent-lekarz.Z przykrością dowiedziałam się, że nie będzie przyjmować aż do odwołania.Oby wróciła, wówczas polecam jej usługi lekarskie szczerze i otwarcie.Pozdrawiam cały miły personel. M.G.
Opinia dodana przez: Małgorzata G.

lekarz Grzegorz Jamro

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Zdecydowanie odradzam z czystym sumieniem, jeżeli zależy Państwu na zdrowiu oraz na zadowalającym efekcie operacji. Operacja pełnej plastyki nosa została przeprowadzona w 2019 roku w klinice Beauty Group w Szczecinie przez doktora Grzegorza Jamro i uważam że była to najgorsza decyzja jaką podjąłem. Kosztowała mnie 13 tyś.zł. Od wielu lat chciałem się takiej operacji poddać. Od operacji minęło ponad 2 lata a mój nos...wygląda fatalnie, szczególnie pod względem estetycznym. Już ...
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Jarosław Sieczka

Laryngolog, Alergolog

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

Bardzo dobry specjalista,, uważnie słucha, stawia konkretne trafione diagnozy, człowiek z dużym sercem. Jestem bardzo wdzięczna , dziękuję Panu doktorowi za leczenie, opiekę , stały kontakt kiedy go potrzebuje. Polecam wszystkim chorym takiego doktora z takim zaangażowaniem i dobrocią serca.
Opinia dodana przez: Marzena
Pan doktor operwal moją córkę z troską zajmuje się pacjentami Jest lekarzem z powołania Jestem pod wrażeniem kompetencji Lekarz godny polecenia Dziekujemy z córką
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Michał Paliga

Stefana Batorego 18
Bytom

Bardzo sympatyczny lekarz. Wszytsko wytlumaczone, szybko i sprawnie. Duze doswiadczenie zawodowe. Polecam

lekarz Jerzy Stępień

PPL Jerzy Stępień Panaceum Przychodnia Lekarska
Wielatowska 10
77-400 Złotów

Dzisiaj pierwsza wizyta po burzliwym rozstaniu z poprzednim lekarzem rodzinnym. 45 minut wizyty !!! przeprosił innych czekających pacjentów, dał glukometr , diety , ściąl koszt leków o ponad 50 złotych . Na wizycie spirometria, ekg hemoglobina glukozowana i skierowanie na 6 badań .

lekarz Janusz Demetraki-Paleolog

Ginekolog położnik, Seksuolog

Prywatny Gabinet Lekarski, USG
Karola Miarki 33
43-250

Polecam bardzo pana doktora doświadczony pomocny i bardzo sympatyczny dzieki panu doktorowi mam dwie wspaniałe córeczki 😊
Opinia dodana przez: Kasia

Joanna Sokołowska

Lekarz rodzinny

Wojska Polskiego 73
Krzyż Wielkopolski

Jest podobno gdzieś za granicą. Czasem tu przyjeżdża, ale leczy tam. ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Violetta Duży

Krupińskiego 47 / 6
Lubin

Prawdziwy profesjonalista i ciepły, cierpliwy człowiek. To połączenie cech sprawia, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ryszard Mowlik

szmita 4/3
Wałbrzych

znam lekarza uwazam go za dobrego w swojej dziedzinie,elokwentny,wyrozumiały ale kazdy z nas ma prawo do pomylek

lekarz Jolanta Winczakiewicz

Legionów 216a
87-100 Toruń

osobiście nie polecam.chodziłem kilka lat prywatnie do tej Pani i nie zauważyła że odwarstwiają mi się siatkówki przez co mogłem stracić wzrok.o tym fakcie dowiedziałem się na badaniu w citomedzie
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Benon Łukaszewicz

Kościuszki 5
58-100 Świdnica

Wspaniały specjalista-leczyłam się u doktora 30 lat temu jako dziecko-2 razy operowany zez, i usunięcie cysty na oku-pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Krystyna Kusz

Lekarz rodzinny

Złotoria
87-124 Złotoria

No mi niestety nie pomogła. Brak diagnozy wszystkie wątpliwości związane z zachowaniem dziecka Pani Dr stwierdziła że u niemowlaka tak jest. Leczy objawy a nie przyczynę.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Miroslaw Pastuszka

Przychodnia
Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz b dobry. Najgorszą rzeczą to jego prywatny gabinet w samym centrum Łodzi. Brak miejsc parkingowych. Jedziesz ponad 100km a kartka non stop ta sama wisi: toaleta nieczynna awaria.
Opinia dodana przez: Michał