Lekarze

Neurolog dziecięcy

Dom Medyczny „Świętokrzyska”
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Bardzo się zawiodłam na braku chęci bądź wiedzy Pani doktor będąc z córką na wizycie skierowanej przez Medicover wizyta przebiegła na krytyce sposobu leczenia poprzednich lekarzy, z mocnym naciskiem po co tyle badań zostało wykonanych córce.Wizyta skończyła się na odesłaniu do lekarza psychiatry,zabrakło czegoś u Pani doktor.... dopiero lekarz z Warszawy na podstawie wnikliwie przeanalizowania dokumentacji córki i nowych badań obrazowych postawił diagnozę. Wniosę skargę przez Medicover iż nie została ...
Opinia dodana przez: ............

lekarz Anna Sadowska-Przytocka

Dermatolog

ul. Marcelińska 98 B/109
60-324 Poznań

Doktor Sadowska to dobry i przemiły dermatolog dziecięcy. Moja córka ma probemy ze skórą o podłożu alergicznym i po poszukiwaniach dobrego specjalisty w Poznaniu w końcu znalazłyśmy własciwego lekarza. Pani doktor wytłumaczyła dokładnia jak w sytuacji tego schorzenia, dbać o higienę skóry i czefo w tym kontekście unikać. Zawsze, jak mam jakąś wątpliwość mogę się łatwo z nią skontaktować. Przepisuje skuteczne leki. Polecam.

lek. wet. Tomasz Saba

Weterynarz

Przychodnia weterynaryjna Marysin
04-519 Warszawa

Pan dr Tomasz Saba operował nam psa. To była jego już 3 operacja tym razem ktoś zdecydowanie pomógł i za to chcemy podziękować.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Tryniecka

138
21-202 Przewłoka

Pani Doktor uratowała mi życie stawiając właściwą diagnozę, gdy inni lekarze zbagatelizowali moje dolegliwości i wyniki! Podjęte zostało właściwe leczenie, które teraz kontynuują lekarze specjaliści.

lekarz Przemysław Konodyba-Szymański

Miejska Przychodnia Rejonowa
Armii Krajowej 2
42-230 Koniecpol

Bardzo przemiły lekarz. Super specjalista , na odpowiednim miejscu. Podchodzi do pacjenta z uwagą Polecam
Opinia dodana przez: Robert

Maciej Kuskowski

Urolog

Gębika 10B
Olsztyn

Bufon,arogant, niech pan nie dmucha i siądzie na krześle dalej i proszę nie przesuwać krzesła. Och leczy się pan za każdym razem u innego lekarza ,a więc nie jest pan moim pacjentem. Tak wyglądała moja wizyta w gabinecie urologicznym w Biskupcu w dn.10.04 .2024 roku.
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Krzysztof Szturo

dr Krzysztof Szturo

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128 Warszawa

Jestem zachwycona podejściem Pana Doktora! Jest to nie tylko świetny lekarz, ale również bardzo kulturalny człowiek. Pan Doktor przeprowadził pełny wywiad ze mną i wszystkie potrzebne badania wykazując przy tym profesjonalizm i empatię. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek i nie zamienię na żadnego innego ginekologa. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGO-MED" Kaminiarz Stanisława
11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Polecam serdecznie, bardzo konkretny, spokojnie wszystko objaśnia,pomógł mi w 100 procentach, bardzo sympatyczny człowiek
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Endokrynolog, Pediatra

pl. Kosynierów 27
63-130 Książ Wielkopolski

Jest bardzo dobrym pediatrom, potrafi dokładnie zbadać, wysłuchać wypowiedzi pacjenta i trafia w leki, które nie są drogie a skuteczne. Polecam innym.

dr n. med. Irena Fichtel-Zarębska

ks. Bończyka 31a
51-138 Wrocław

Przypadkowo udało mi się dostać prywatnie do Pani doktor. Byłam zadowolona, bo wizyta przebiegała zgodnie z uwagami moich przedmówców: konkretnie, dość dokładnie, trafna diagnoza potwierdzona skutkiem leczenia i właściwym doborem leków- ok. Ale to było rok temu...Od tego czasu kilkakrotnie próbowałam skorzystać z pomocy Pani doktor w tak zwanych nagłych przypadkach:wieczorem, nie w czasie weekendu, dziecko bardzo chore. Efekty szokujące: inny niż wczesniej poznałam lekarz! Nie jestem przewrażliwioną i wymagającą ...

lekarz Marek Kluszczyński

Rehabilitant

Troniny 5
42-165

bardzo miły,kulturalny człowiek.Na wizycie lekarskiej poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi,dużo tłumaczy pacjentowi.Jak potrzebny jest sprzęt ortopedyczny,neurologiczny bądż wózek to szybko załatwia.Nie jest prawdą,że narzuca się ze swoją wiarą,ani to,że obwiesza się medalikami.Spędziłam pięć tygodni na oddziale więc wiem co piszę.więcej takich fachowców z takim podejściem do ludzi.
Leczę się u pani doktor od ponad 10 lat i nie mam najmniejszego powodu do narzekań. Pierwszy raz miałam przyjemność, gdy złapał mnie nieokreślony ból w szczęce pod "czwórką". Pani doktor zrobiła rtg i okazało się, że pod 'czwórką" jest ubytek w kości. Wytłumaczyła mi proces leczenia, nie obiecując sukcesu, bo zależało to przede wszystkim od zdolności mojego organizmu do regeneracji, ale po ponad półrocznym leczeniu kość się odbudowała (widziałam ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Jolanta Brząkalik-Skrabania

Przedwiośnie 31
42-605 Tarnowskie Góry

Bardzo uprzejma i wyrozumiała, z ogromnym doświadczeniem i znakomitym podejściem do pacjenta - w tym do dzieci (pięcioletni syn chyba nigdy nie był taki grzeczy, jak na fotelu u Pani doktor i nie bał się wracać do dentysty). Założone plomby trzymają się już dobrych kilka lat. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Beata Budzińska

Rynek 39a
48-385 Otmuchów

Kompetentnie i dokładnie wykonana praca. Sczególna dbałość o dobro pacjenta. Trwałość po wykonaniu zabiegu bez niewygodnej konieczności ulepszania lub powtarzania go. jestes szczególnie zadowolona z usług jakie oferuje pani Beata i na pewno poleciłabym te usługi znajomym a także rodzinie.

lek. dent. Elżbieta Kozera-Kuźma

Glinki 32 lok. 35
85-174 Bydgoszcz

Pani Doktor to miła, wyrozumiała osoba, a przede wszystkim wspaniały fachowiec. Odczarowała mi i całej mojej rodzinie wizyty u stomatologa. Chodzimy tam chętnie i bez obawy o ból. Bardzo dziękuję za takie podejście do pacjentów, to rzadkość. Dokładnie tłumaczy przebieg całego leczenia.

dr n. med. Anna Luty-Frąckiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Mickiewicza 10 lok. 4
51-619 Wrocław

Pani doktor, jest nie tylko miłą i uprzejmą osobą, ale znakomitym specjalistą. Niejednokrotnie pomogła zarówno mnie jak i moim dzieciom. Bardzo trafne leczenie. Jeden z najlepszych dermatologów jakich poznałam. Bardzo polecam.

Urszula Prandecka

ABC Poprawnej Wymowy Loogopeda Warszawa
Małej Łąki 5/10
02-793 Warszawa

Bardzo super pani doktor!!!lepszej niema i nie bedzie!!dzieki dr.Prandeckiej moja corcia urodzila sie zdrowa bez zadnych komplikacji.Bardzo jej za to Dziekuje.

lekarz Sylwia Brzęczek-Kotas

Lipowa 51
42-200 Częstochowa

Dzisiaj byłem u Pani doktor Sylwii Brzęczek-Kotas po raz pierwszy i raczej ostatni ponieważ zostałem uprzejmie (dlatego 3 gwiazdki) odesłany z kwitkiem. Pani doktor przyjmowała od 15 do 16. Od godziny 15 do 15:20 przyjęła pięciu pacjentów a kiedy zapytałem czy i mnie przyjmie usłyszałem, że ma dużo dokumentów do wypełnienia i mogę poczekać przynajmniej 40 min. i MOŻE mnie przyjmie jak zdąży. Dodam, że nie jestem bardzo chory (kaszel, ...
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Grażyna Czekalska

Internista, Diabetolog

Pielęgniarska Opieka M.Rubaszewska Spółka Jawna Oddział Sulęcin
Wiejska 4
69-200 Sulęcin

Najlepszy lekarz na świecie. We wszystkich problemach otrzymuję maksymalną pomoc i wsparcie. Najlepszy Diabetolog. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Pause

lekarz Anna Wrzosek

Laryngolog, Foniatra

ul. Piastowska
Gdańsk

Świetny i kompetentny specjalista.Dzięki Pani Doktór odzyskałem głos po niezbyt udanej operacji wycięcia guza na szyi.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof