Lekarze

lekarz Tomasz Andrzejewski

Credus Clinic
Dolna Wilda 6
61-552 Poznań

Pan doktor bardzo miły, a do tego kompetentny. Zbadał dokładnie, nie poprzestając na jednej bolącej kończynie. Bardzo szczegółowo objaśnił co widać na usg, a jestem bardzo dociekliwą pacjentką. Był bardzo cierpliwy i podzielił się ze mną swoją wiedzą. Uzgodniliśmy plan leczenia i umówiliśmy się na wizytę kontrolną. Jestem bardzo zadowolona, że właśnie jego wybrałam posiłkując się komentarzami innych pacjentów. Wierzę, że leczenie przyniesie rezultaty. Gorąco polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Martyna

lek. med. Andrzej Bałasz

Seksuolog, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Kraków

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Agnieszka Ledniowska

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog

La Boca Clinic
ul. Stawowa 10
Katowice

Zdecydowałam się na doktor Ledniowska aby wykonać labioplastykę. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, wizyta w miłej atmosferze, bez skrępowania, zabieg bardzo komfortowy.. a po zabiegu efekt wow! Moje życie zmieniło się diametralne, jedna z lepszych decyzji życiowych a panią doktor serdecznie polecam i dziękuję :) 🧡

dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

prywatny gabinet neurologiczny
Fijewo105
14-260 Lubawa

Bóle zaczęły się w wieku 7-miu lat. Ataki, jak pamiętam, w wieku 18-tu, bo wtedy pierwszy raz znalazłam się w szpitalu. I wtedy postawiono pierwszą mylną diagnozę: zapalenie ucha środkowego lub problemy z błędnikiem. Obie wykluczono, ale i tak wypisano mnie ze szpitala. Potem na własną rękę robiłam mnóstwo badań, odwiedzałam kolejnych lekarzy. I spotykałam się albo z ignorancją w postaci stwierdzeń: bóle napięciowe "proszę się tak nie denerwować", albo ...

Aneta Drężek

Logopeda dziecięcy, Logopeda

ul. Mirachowska 12
83-340 Sierakowice

Zachęcona tak wielką liczbą bardzo dobrych opinii, również zapisałam córkę na zajęcia do tej pani i jakoś nie zauważyłam w nich nic nadzwyczajnego. Fakt, że rzeczywiście jest babka skuteczna i ma super podejście do dzieci, w bardzo krótkim czasie nauczyła Zuźkę pięknie i wyraźnie mówić, ale to dzięki ciężkiej pracy, a nie tak "hop-śup".

dr Irena Porębska

Pulmonolog

53-413 Wrocław

Pani doktor Irena Porębska ma doskonale podejscie do pacjenta. Z uwagą i cierpliwością przeprowadza wywiad i badanie, przedstawia proponowany sposob leczenia . Oceniam ją b. dobrze.

lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Bardzo miła, dokładna, profesjonalna i pełna empatii Pani Doktor. Szczegółowo zbadała mój problem i udzieliła kompleksowych wyjaśnień na każde zadanie pytanie. Wizyta była przyjemnością! Zdecydowanie polecam każdemu Panią Jolantę.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.
Opinia dodana przez: Marcin

dr Krystyna Frączkowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

53-413 Wrocław

Pani Krystyna jest świetnym specjalistą, potrafi wysłuchać pacjenta rozumie problemy a co najważniejsze potrafi prawidłowo diagnozować. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Cieszę się, że trafiłem do takiego specjalisty.

lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam. Doktor Mowszet jest niezwykle sympatycznym lekarzem. Jak najbardziej polecam wizytę u tego gastrologa

lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

bydynek byłego szpitala dziecięcięcego
Walczaka12b/13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem po prostu fanką Pani Doktor! ;) Cudownie poprowadziła leczenie trądziku ,po którym nie został nawet najmniejszy ślad ! I to dosłownie ! Bowiem blizny po nieskutecznych ,wcześniejszych próbach leczenia u innych specjalistów zakończyły się powstaniem blizn.Na szczęście również i z tym Pani Doktor Atena mi pomogła .Zastosowała Secret RF ,który uczynił twarz gładką,pozbawiona szpecących zmian . Polecam -Panią Doktor Atenę ,jej gabinet i jest cudo-magiczne sprzęty :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Bardzo dobry kontakt z lekarzem oraz objaśnienie mojego problemu. Czuć zaangażowanie ze strony Pana Doktora, empatię i kompetencje. Widać chęć pomocy w leczeniu. Polecam

dr Monika Dzienniak

Neurologopeda

przychodnia
Słowackiego 20
97-300 Piotrków Trybunalski

Najlepsza specjalistka z najlepszych. Nie znam lepszej w Piotrkowie i okolicach a miałam do czynienia z wieloma specjalistami. Polecana również przez specjalistów innych profesji, zna się na rzeczy. Polecam tylko i wyłącznie Panią Monikę. Poziom wiedzy jaki reprezentuje jest bezkonkurencyjny.
Opinia dodana przez: Ania

Magdalena Śliwińska

Radiolog

Medix
53-413 Wrocław

Wizyta skuteczna i profesjonalna przeprowadzona w miłej atmosferze. Widać, że Pani doktor stara się pomóc, do tego na plus szczegółowe tłumaczenie podczas badania USG. Polecam.

dr Marta Obremska

Kardiolog

53-413 Wrocław

Z ogromną przyjemnością polecam Panią Doktor, profesjonalizm na pierwszym miejscu. Bardzo dobry fachowiec

lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Badanie i uzyskana informacja od dr Ireny Fengler na temat mojej dolegliwości były bardzo zadowalające. Przepisane lekarstwa po 2 dniach już działały. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Prywatny Gabinet Urazowo
51-114 Wrocław

Bardzo miły lekarz a przede wszystkim człowiek, zapewnia przyjemną atmosfere podczas wizyty, wprowadza luźną atmosferę. Dokładnie tłumaczy przyczynę kontuzji. Widać, że lekarz z powołania. Z całego serca polecam!

Przemysław Nowicki

Kardiolog

Gabinet lekarski
53-034 Wrocław

Polecam. Rzeczowe podejście do pacjenta, jasno wszystko wyjaśnione zrozumiałym językiem w milej atmosferze. A najważniejszd że lepiej się czuję :)
Fachowe podejście do sprawy, super podejście do dzieci. Zawsze można liczyć na pomoc i usłyszeć odpowiedź na każde pytanie. Polecam!
Opinia dodana przez: anonim

mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Byliśmy u pani Pauliny jakiś miesiąc temu, z córką. Małą była niejadkiem, a na dodatek na niektóre składniki diety reagowała coś nieprzyjemnie (biegunka). Od drugich konsultacji minęły dwa tygodnie i zauważamy sporą poprawę. Jest lepiej, bo wyeliminowaliśmy kilka elementów, które wcześniej były obecne w diecie. Pani magister dobrze zdiagnozowała przyczynę problemu, badania zlecone przez nią potwierdziły przypuszczenia. Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy dobrej myśli. Poprzedni lekarz ...
Opinia dodana przez: Karol