Lekarze

- 120262

dr n. med. Marcin Januszkiewicz

Wysokie Mazowieckie

Cudowny człowiek ,znakomity lekarz , dokonuje bardzo trudnych i skomplikowanych operacji. Ratuje życie
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Magdalena Węgrzyn

Lekarz rodzinny

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24
31-155 Kraków

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

dr Małgorzata Strużycka

Laryngolog dziecięcy

ICZMP w Łodzi
Łódź

Najlepszy lekarz pod słońcem:) Z SYNEM tulalismy się po lekarzach dobrE dwa lata każdy nas odprawial ż kwitkiem. Tylko pani dr. Nam pomogła:) Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Agnieszka Podlasiak-Makowska

Logopeda

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3
44-200 Rybnik

Serdecznie polecam. Chodziłam z synem do p. Agnieszki rok czasu, ale jestem zadowolona z efektów terapii. Terapia zakończona. Syn mówi bardzo dobrze, zrozumiale. Atuty p. Agnieszki to podejście do pacjenta, cierpliwość, uśmiech, konkretna i konsekwentna. Mega polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Michał Latalski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Fantastyczny lekarz!!! Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli nie ma problemów zdrowotnych i sam zachęca do zadawania mu pytań w razie niejasności. Jeśli ktokolwiek zapyta o ortopedę to bez wahania polecę dr Latalskiego!!!

Krzysztof Sworczak

Endokrynolog

ENDOMED
Gdańsk

Z pomocy Profesora Sworczaka korzystam już 6 lat i zawsze jestem niezmiernie zadowolony z wizyt. Jest to po prostu profesjonalista, potrafi zadbać o pacjenta i najnormalniej w świecie go leczyć/wyleczyć. Zawsze jest miły i cierpliwy, wysłucha pacjenta i sam zapyta o wszystkie dolegliwości lub sprawy, nie tylko te z dziedziny endokrynologii. Jest to przesympatyczny i wielce pomocny człowiek, życzyłbym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli, wówczas może społeczeństwo ...
Opinia dodana przez: Hashimoto

lekarz Sebastian Słomka

Kardiolog

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Pan Dr Sebastian Słomka to najlepszy lekarz na świecie.Leczę się u Pana Dr od wielu lat .Wielka wrażliwość i oczywiście profesjonalizm, najwyższej klasy. Miałam szczęście,że z moim chorym sercem trafiłam do Dr Sebastiana Słomki.Uratował mi życie,zawsze będę za to wdzięczna a co do oceny to nie ma takiej skali, najwyższa.!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Lucjan Langner

Era-Med Przychodnia Lekarska
Korczyńska 49
38-400 Krosno

Dr Lucjan Langner świetny specjalista, dobry i mądry człowiek, nigdy się na nim nie zawiodłam. Bardzo go polecam.

dr n. med. Beata Śladowska

Endokrynolog

nowa
żytnia16 lok B
01-014 Warszawa

Pani Beata nie żyje od kilku lat - a moje problemy endokrynologiczne niedawno wróciły. Nie jestem w stanie znaleźć specjalistki czy specjalisty na takim poziomie. Nieoceniona strata. Wspaniały człowiek, wybitna lekarka.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Andrzej Stachnik

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Pierwszy raz po kilku minutach rozmowy lekarz wzbudził we mnie tak duże zaufanie. Profesjonalizm i empatia do pacjenta spowodowały że nie myślałam o bólu związanym z drobnym zabiegiem. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. Dawid Larysz

Neurochirurg

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK POZNAŁAM JEST DOSKONAŁY I WSPANIAŁY CZLOWIEK BARDZO DUZO WIE O CHOROBIE NASZEJ CORKI POPROSTU JEST NAJLEPSZY.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE;)
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Janusz Słomka

Korczaka 53
43-100 Tychy

Stomatolog przez duże S. Klasa człowiek i specjalista. Od 20 lat nigdy nie zawiódł - dużo zdrowia Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Marzena

Kazimierz Opiela

Rehabilitant

Prywatny Gabinet Fizjoterapii
Gorlice ul.Sosnowa 23
38-300 Gorlice

Trafilem do dr Opieli przez kolegę borykałem sie z z bulami kregosłupa lędźwiowego skoliozą odcinka lędźwiowego i poprzestawianymi dyskami po wizycie u doktora dziesięc lat nie bylem u neurologa w związku z moimi dolegliwosciami. Bardzo dobry i godny polecenia lekarz
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Roman Lichaj

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Różana 11
64-000 Kościan

Polecam! Lekarz z powołania, profesjonalista! Na pierwszej wizycie wzbudza już zaufanie :) szkoda ze obecnie nie przyjmuje :(
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Piotr Niesłony

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
46-300 Wysoka

Bardzo kompetentny, rzetelny i kultularny lekarz. Podczas każdej wizyty czuję się w pełni zaopiekowana, żaden mój problem nie jest bagatelizowany i żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Z usług Pana Niesłony korzystam już od 10 lat i mam do niego pełne zaufanie. Gabinet wyposażony na najwyższym poziomie, konsultacje są w pierszym pomieszczeniu, natomiast na badania przechodzi się do kolejnego, w głąb gabinetu. Jest cicho i dyskretnie, bardzo to sobie cenię ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. Leszek Pawelczyk

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

Wizytę u profesora polecił mi mój ginekolog, który powiedział, ze jego wiedza w zakresie mojego leczenia się skończyła. Przed wizyta u profesora (jeszcze na Grochowskiej) naczytałam się opinii, ze wizyty są bardzo drogie i nie ukrywam, ze na pierwszy wizytę pojechałam z mieszanymi uczuciami. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Profesor już na pierwszej wizycie, która trwała prawie godzinę przedstawił mi plan wykonania badań, zabiegu i w zależności od wyników- leczenia. ...

lekarz Tomasz Ignaczewski

Anestezjolog

Toruńska 145
62-600 Koło

Lekarz, który skutecznie łączy medycynę klasyczną z homeopatią. To moim zdaniem rozszerza możliwości terapeutyczne ludziom przekonanym, co do takich metod :) U mnie ból głowy praktycznie zanikł po kilku wizytach, więc wszystko ok i polecam.
Opinia dodana przez: Aleks

dr Andrzej Waciuta

Chirurg dziecięcy

Warszawa

Dr Andrzej Waciuta to fantastyczny człowiek i lekarz o wybitnych kompetencjach.10 lat temu operował naszego syna po bardzo poważnym wypadku samochodowym ( obrażenia wielonarządowe, krwawienie podpajęczynówkowe). Panu Doktorowi zawdzięczamy powrót naszego syna do pełnej sprawności.Bez względu na upływające lata,zawsze będziemy pamiętać to,co Pan Doktor zrobił dla naszego syna , brak nam słów na wyrażenie uznania dla dr Waciuty. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

lekarz Ewa Kopoń

Laryngolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Taki lekarz to niestety już rzadkość. Pani doktor jest profesjonalna, wnikliwa, serdeczna i empatyczna. Polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Ireneusz Haratym

Sanitas
ul.Hempla
Lublin

Spośród grona lubelskich ginekologów u których byłam na przestrzeni lat, dr Haratym zdecydowanie wyróżnia się podejściem do pacjentki, wnikliwością przy stawianiu diagnoz i czasem poświęcanym na wizytę. Wybrałam go do prowadzenia mojej ciąży i jestem zadowolona. Mimo że ciąża przebiegała z komplikacjami, czułam się dobrze "zaopiekowana" i poprowadzona przez pana dr. Chodzilam prywatnie do luxmedu.
Opinia dodana przez: joanna