Lekarze

- 120262
Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam
Opinia dodana przez: Mira

mgr Małgorzata Ledwoń

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Per Vita Sp. z o. o.
Wejchertów 19A/4
43-100 Tychy

Bardzo polecam panią Gosię!! Cudowne podejście, bez oceniania i złych spojrzeń. Tłumaczy po trzy razy jeśli tego pacjent potrzebuje :) Spokojna, wyrozumiała i przede wszystkim słucha tego co człowiek ma do powiedzenia. Przy dopasowaniu diety słucha potrzeb i preferencji. Daje opcje wyboru. POLECAM z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Karolina

dr hab. n. med. Jan Fortuniak

Neurochirurg

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Niedawno przechodziłam operację klipsowania tętniaka mózgu i z całego serca mogę polecić Pana Doktora. Po usłyszeniu z czym przyszło mi się zmierzyć - byłam przerażona i bardzo obawiałam się wylądowania na stole chirurgicznym, na szczęście byłam w bardzo dobrych rękach. Lekarz od samego początku poświęcił mi bardzo dużo uwagi i wszystko rzetelnie wytłumaczył. Byłam w pełni świadoma nie tylko tego, jak będzie wyglądać sama operacja - ale też tego jakie ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Daria Błaszkiewicz

Neurolog

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor godna polecenia profesjonalizm i podejście do pacjenta w 100%.Miła usmięchnięta .konkretna .Pani doktor jest wzorem lekarza Dziękujemy bardzo .G.P.Janik
Opinia dodana przez: grazyna
Do doktora Szymańskiego trafiłam z polecenia. To był strzał w dziesiątkę. Na moją prośbę zajął się komleksowo moim uzębieniem. Dokładnie i jasno przedstawił mi plan leczenia jak również w moim przypadku zostawił mi wybór co do metod, które można zastosować (uczciwe podejście). Dzięki uzupełnieniu braków w uzębieniu ( dwa impanty, jeden most), wyleczeniu trzech zębów w tym jeden kanałowo oraz pełnej higienizacji, mogę pochwalić się pełnym, zdrowym i pięknym uśmiechem ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Prokocim Nowy Gabinet Anna Kalicka-Kasperczyk
Leonida Teligi 8
30-835 Kraków

Polecam Panią doktor Annę Kalicką-Kasperczyk całym sercem. Kompleksowo zajmuje się dzieckiem robiąc długi i szczegółowy wywiad. Bierze niepokoje, zaobserwowane u dziecka zachowania/reakcje organizmu i wszystko sprawdza. Lekarka pierwszego kontaktu mnie wyśmiewała i twierdziła, że nie mam medycznego potwierdzenia, więc dziecko nie może być chore. A Pani doktor od razu połączyła fakty, zachowania i nawet wstępne wyniki badań z którymi przyszłam, by już celowo prowadzić dalszą diagnostykę. Empatia, duża intuicja w ...
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dermatolog
                                       dr n. med. Joanna Sułowicz

dr n. med. Joanna Sułowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Świetny fachowiec. Trafiłam na Panią doktor w SCM estetic. Moja skóra zdecydowanie nie lubi słońca. Pomimo tego, że zawsze stosowałam kremy z filtrem i badałam hormony, to z roku na rok mój problem pogłębiał się. Przebarwienia były okropne Malowałam się nawet na wycieczkę w góry, bo to po prostu brzydko wyglądało. Pani doktor zastosowała u mnie odpowiednie leczenie i proszę, jest już dużo lepiej. Myślę, że jeszcze jedno powtórzenie i ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Sławomir Pastor

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatologia Pastor Sławomir
ul. Gumińskiego 15
59-220 Legnica

Wspaniały zespół. Serdeczne podziękowania za opiekę i kompleksową pomoc. Serdecznie polecam. Nieoceniona Pani doktor Sylwia Hnitecka.
Opinia dodana przez: Antonina

lekarz Artur Sipowicz

Traumatolog, Ortopeda

Kościuszki 35
Bydgoszcz

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Tomasz Piasecki

Psychiatra

al. Niepodległości 683 lok. 13
81-854 Sopot

Dr jest bardzo dobrym człowiekiem i lekarzem. Ma czas, dla pacjenta zrobi wiele. A nawet bardzo wiele, żeby mu pomóc. Myślę, że dobro chorego jest dla niego najważniejsze, a tak powinno być zawsze w medycynie. Wysoki poziom wiedzy medycznej i kultury.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Jacek Wieczorek

Rakowska
Częstochowa

Rzetelny, dobry fachowiec. Wszystkie zabiegi wykonywane w sposób bardzo zadowalający, a ceny przystępne. Polecam!
Opinia dodana przez: Aga

Jarosław Rymaszewski

Lekarz rodzinny

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

Polecam serdecznie Pana doktora. Człowiek do rany przyłóż. Chodzę do doktora od 8 lat, moje dzieci również od pierwszych swoich dni, przeżyliśmy razem już wiele chorób, zawszę trafiona diagnoza. Miły i sympatyczny Pan, który z sercem podchodzi do każdego. Polecam każdemu takiego lekarza rodzinnego. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Opinia dodana przez: Karolina

dr hab. n. med. Maciej Wójcik

Kardiolog, USG

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20
20-091 Lublin

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu: 1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/ 2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń: Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83 www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii
Opinia dodana przez: Elżbieta Wójcik

Katarzyna Petrat

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta. Z przyjemnością siadam na fotelu wiedząc, że moje zęby będą potraktowane fachowo, a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.
Opinia dodana przez: Marcelina

dr n. med. Marcin Włodarczyk

10wojskowy szpital kliniczny
85-681 Bydgoszcz

Jestem pacjentką PANA DOKTORA od lat. Korzystam z JEGO wiedzy i doswiadczenia na corocznych badaniach. Spokojny, zrownoważony, wspaniały diagnosta i co najwazniejsze dobry czlowiek. Pacjenka z Inowrocławia
Opinia dodana przez: Danuta Gotowicz

mgr Joanna Pietniun

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Joanna Pietniun
Szafarnia 7/44 Gdańsk
80-755 Gdańsk

Najlepszy psycholog, do którego chodziłam, a miałam ich trochę. Po trzeciej wizycie już wiedziałam co mam dalej robić. Niesamowicie ciepła osoba. Bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Marianna

dr n. med. Mirosław Szarzyński

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Grając w kosza zerwałem sobie wiązadło krzyżowe przednie (ACL). Wieczorem pojechałem do szpitala Medicover gdzie od razu zrobiono mi rentgen kolana wykluczając złamania i pęknięcia kości, trzy dni później miałem badanie rezonansu magnetycznego co potwierdziło zerwanie kompletne ACL i uraz kompresyjny łękotki. W Medicover polecono mi dr nauk med. Mirosława Szarzyńskiego, na pierwszej wizycie dr Szarzyński powiedział dokładnie co mi dolega, powiedział dokładnie jak wygląda leczenie i skierował pilnie na ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Wojciech Cyptor

Chirurg ogólny, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

lek. dent. Bartłomiej Dziankowski

Primomedicus Nowoczesna Stomatologia
Sobieskiego 10
Katowice

Mam trochę niemiłych przygód z dentystami i bardzo traumatyczne stomatologiczne przeżycia za sobą. Bartek jest doskonałym nie tylko dentystą ale i psychologiem. Stawiając na szali swoją reputację przekonał mnie do leczenia z sukcesem. Podążam zatem za nim, w kolejnym już gabinecie gdzie obecnie przyjmuje. I idę na całość, robiąc Hollywood smille właśnie u niego. Chyba lepszych rekomendacji nie trzeba:)
Opinia dodana przez: Darek
Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam ...