Lekarze

- 120265

lekarz Magdalena Bolanowska-Śliwka

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
57-300 Kłodzko

Z wielkim wyczuciem pani doktor podeszła do badania mojej nastoletniej, niepełnosprawnej intelektualnie córki. Dała jej czas na wyciszenie się, była delikatna w trakcie badania. Potem poświęciła mi czas na rozmowę dotycząca zdrowia dziewczynki. Dziękuję 😊
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jacek Wierzyński

Laryngolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

właściwy człowiek na właściwym miejscu, ulubiony lekarz mojej córki, którą leczy od kilku lat na przewlekłe zapalenie zatok, tylko on jest w stanie opanować potworne bóle głowy u 14 latki, gdy ma akurat nawrót choroby,zawsze mogę na niego liczyć, gdy dzieje się z nią coś złego,pierwszy lekarz z POWOŁANIA którego spotkałam w życiu

dr n. med. Jan Senkus

Laryngolog

Wieniawskiego 19
85-183 Bydgoszcz

Od dłuższego czasu korzystam z wizyt u wspaniałego, doświadczonego doktora J.Senkusa, ponieważ mam poważny problem z operowanym uchem już w dzieciństwie, które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa. Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta. Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Długa 37
83-400 Kościerzyna

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.
Opinia dodana przez: Albina

lekarz Adam Kuźnik

Lekarz rodzinny

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Joanna Pawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Znana mi od wielu lat. Bardzo dobry lekarz w każdej kwestii! Dokładna, wnikliwa, kompetentna, przemiła i zawsze uśmiechnięta. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

W.N.Z.O.Z Promed
41-902 Bytom

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Aneta Zalewska

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Wasilków

Pani Doktor zapamięta pewnie na długo ekstrakcję mojej 8. Miała bardzo trudne zadanie do wykonania. Ale jestem bardzo wdzięczna za szybką pomoc, profesjonalizm i miłą atmosferę. Trochę minie zanim dojdę do siebie, ale wiem,że byłam w dobrych rękach :) Pani Doktor DZIĘKUJĘ ❤️
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Michał Tarkiewicz

lek. med. Michał Tarkiewicz

Medycyna estetyczna

Tarkiewicz Clinic
Z. Krasińskiego 2, lok. 10
20-709 Lublin

Serdecznie polecam, po wielu latach moje zaufanie do Pana Doktora jest absolutnie pełne. Wizyty w Tarkiewicz Clinic to komfort pacjenta wynikający z połączenia profesjonalizmu i bardzo miłego podejścia. Odpowiedni czas na wytłumaczenie każdego zagadnienia i nigdy nic na siłę. Dobre i mądre podejście lekarza do potrzeb pacjenta, zdecydowane TAK dla takiej realizacji medycyny estetycznej.
Opinia dodana przez: Hania

dr PaweŁ Szeliga

Chirurg urazowy

gabinet Psychologiczny
kraków
31-344 Kraków

Jestem po rekonstrukcji więzadła ACL, którą wykonał doktor Szeliga. Miałam ogromne szczęście trafić pod jego opiekę. Jest bardzo dobrym specjalistą. Wykonuje swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem, ani przez chwilę nie zapominając o pełnym obaw pacjencie. Cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczy, jest uprzejmy i empatyczny. Swoją kompetencją wzbudza ogromne zaufanie i uczucie, że jest się naprawdę w dobrych rękach. Polecam doktora, bo wiem, że jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy ...
Opinia dodana przez: Magdalena Piotrowicz

Witold Kolber

Gabinet Lekarski Diagnostyka USG lek.med Witold Kolber Specjalista Chirurg
ul. Krakowska 140 a
34-120 Andrychów

Jestem po botoxie. Zabieg został wykonany przez lekarza, więc bardzo się cieszę. Dr Kolber , to sprawdzony i zaufany specjalista. 100% pasji i zaangażowania.
Opinia dodana przez: Monika Rawicka

lekarz Helena Gietkiewicz

Pirenejska 6/11
50-574 Wrocław

Na wizycie czułam się objęta fachową opieką. Uzyskałam precyzyjne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Bardzo polecam. Jestem zadowolona z wizyty

lek. dent. Lucyna Spiecha-Borek

Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Kardiologicznej REMED sp. j.
ulica Wróblewskiego 4
31-148 Kraków

Znakomity specjalista, który doskonale zna się na swojej profesji. Z całego serca mogę polecić panią Lucynę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyrozumiałość, sprawne, kompleksowe badanie, trafna diagnoza i zaproponowane warianty rozwiązania. Zostałem przyjęty bez problemu bez umawiania wizyty z powodu nagłego problemu. Pani Lucyna wszystko dokładnie omówiła biorąc pod uwagę przyczyny problemu i skutki podjętych metod leczenia, do tego informuje szczegółowo pacjenta o zabiegu w czasie jego wykonywania. Co najważniejsze, ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

Profesionalista najwyższej próby. Niesamowicie empatyczny kontakt z pacjentem. Rzadko spotyka się specjalistów tego typu. Opinie innych pacjentów którymi się zasugerowałem nie kłamały. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Michał Szymański

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Miły lekarz z doskonałą wiedzą, wszystko dojrzy na USG, bardzo dokładny. Po przeprowadzce z innego województwa trafiłam na niego i jestem niesamowicie zadowolona! Prowadził wszystkie moje ciąże i będę wracać właśnie do niego na wizyty kontrolne. Cały szpital, w którym lekarz pracuje jest elegancki.

mgr Robert Sierpiński

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Vertebra
ul. Sybiraków 5 lok. 8U
15-204 Białystok

Znajomy lekarz neurochirurg polecil Pana Roberta w rehabilitacji kolana u corki. Jezdzilam z nia na kontrolne wizyty, bo rehabilitowala sie w domu wg jego zalecen. Pan Robert to PROFESJONALISTA . Tyle moge napisac. Bardzo polecam. Ma olbrzymia wiedze oraz UMIEJETNOSCI. Przy tym jest pelen kultury, wrazliwisci.

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale na pewno pozostanę przy dr Nowickim. Od momentu otworzenia drzwi czuję się, że to osoba pełna ciepła, zrozumienia, serdeczna. Reszta wizyty tylko to potwierdziła. Zostałam "obsłużona" kompleksowo. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor wszystko tłumaczy, jest rzeczowy, a przy tym subtelny, delikatny. Tworzy taką atmosferę, że nie ma mowy o jakimś dyskomforcie, skrępowaniu... Już wiem, że na pierwszą wizytę z córką udam ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Barbara Wojtyczka

Endokrynolog

GABINET LEKARSKI
Hallera 14
42-600 Tarnowskie Góry

Lekarz naprawdę godny zaufania. Bez pośpiechu i szczegółowo tłumaczy daną chorobę. Przesympatyczna i profesjonalna.
Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika

lekarz Artur Fuglewicz

Internista, Kardiolog

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof