Lekarze

- 120262
Najlepszy lekarz na świecie zarówno mama jak i syn sa zachwyceni :) poza tym cudowny, miły, życiowy człowiek polecamy każdemu!
Opinia dodana przez: Ewa i Witold

lekarz Karol Piechocki

Kleeberga 1 lok. 2
88-100 Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

lekarz Katarzyna Łojewska

Kardiolog

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITALW W NOWEJ SOLI
NOWA SÓL
Nowa Sól

Słowa ogromnej wdzięczności kieruję na ręce Pani Doktor Katarzyny Łojewskiej. Nie są one jednak w stanie przekazać wielkiego i serdecznego podziękowania za znakomicie wykonany zabieg ablacji, leczenie i troskliwą opiekę. Włożyła Pani dużo zaangażowania dla polepszenia stanu mojego skołatanego serca. Wspólnie z żoną oraz całą rodziną wyrażam duży szacunek i uznanie dla niespotykanej kompetencji oraz niesamowitej fachowości w swojej specjalizacji. Dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość oraz profesjonalizm oraz ...
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Katarzyna Dąbrowska

Medycyna estetyczna

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Ja z kolei była u dr Dąbrowskiej na zabiegu likwidującym pocenie się pod pachami. Często w przeszłości robiłam takie zabiegi u innych, ale polecono mi dr Dąbrowską głównie z powodu cen i skuteczności. Chodzi o to, że po takich zabiegach często miałam pojedyncze kropki potu na bluzkach i źle się z tym czułam. U Pani dr zabieg w znieczuleniu kremem, nic nie bolało. dziś mija dokładnie 2 tygodnie po zabiagu ...
Opinia dodana przez: Paula

dr hab. n. med. Wojciech Szydłowski

Diabetolog, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

lek. dent. Tomasz Jachewicz

Chirurg stomatolog

Instytut Stomatologii UM w Lublinie
Karmelicka 7
Lublin

Dr. Jachewicz usuwał mi ósemkę dolną i jestem zachwycona przebiegiem zabiegu, jak i z czasu po usunięciu. Gdybym wiedziała, że ten zabieg może być całkiem bezbolesny, nie przekładałabym tego tyle czasu. Jestem już po dwóch usuniętych zatrzymanych ósemek, z tego jedna u dr. Jachewicza. Po pierwszym usunięciu ósemki u innego lekarza byłam załamana, to był najgorszy ból w moim życiu, krwotok okropny a o gojeniu nie wspomnę, obiecałam sobie, że ...
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Internista
                                       lekarz Barbara Kwiatkowska

lekarz Barbara Kwiatkowska

Internista, Kardiolog

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Piotr Żukrowski

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Mateusz Sztuka

Przychodnia Dentystyczna Ewa Różańska
Ewangelicka 1c
98-300 Wieluń

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przyjęcie zgodne z umówiona godzina bez opóźnień. Doktor Mateusz pracuje na wysokiej jakości sprzęcie co ma przelozenie na sposób i jakość leczenia. W pełni wykorzystuje umówiony czas wizyty. Minusy:Dlugi czas oczekiwania na umowienie wizyty. Doktor ma po prostu bardzo dużo pacjentów. Polecam tego lekarza!!!
Opinia dodana przez: Marek.

lekarz Katarzyna Janusz-Dziurdzik

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Rzetelna i rzeczowa Pani Doktor. Wizyta, badania, diagnoza, skuteczne leczenie. Każdemu w potrzebie życzę takiego lekarza, który pomoże, tak jak mi pomogła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Robert Gardocki

dr Robert Gardocki

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa

Jestem zadowolona bardzo miły lekarz miła atmosfera mało jest takich lekarzy jak polecam 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

dr hab. n. med. Wiesław Bonicki

Neurochirurg

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Warszawa

Zarówno prof. Bonicki jak i dr Oziębło to lekarze - marzenie każdego pacjenta. Operacje miałam 10 lat temu a dziś zajrzałam do rankingu lekarzy po to, by polecić tych lekarzy znajomemu pacjentowi.

dr n. med. Filip Doktorowicz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Dr Filip Doktorowicz prowadził moją pierwszą ciążę 💜 zdrową i szczęśliwie donoszoną. Nie bez powodu wybrałam jego praktykę. Na uwagę zasługuje fakt, iż doktor jest trzecim pokoleniem lekarzy w swojej rodzinie. Obszerna wiedza , zaangażowanie i szacunek dla pacjenta oraz jego rodziny , takich cech zwłaszcza dziś, to ze świecą szukać u lekarza. Naprawdę bardzo szczerze polecam! Każda moja wizyta przeprowadzona była na spokojnie, komfortowo, bez ponaglenia. Sam gabinet już ...
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Artur Kłósek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG
Kamienna 107
Wrocław

Do Dr Kłóska trafiłam po tym jak utraciłam swoją pierwszą ciążę w 20tyg.Lekarz prowadzący moją ciążę i grono lekarzy z Klinik stwierdzili, że tak się czasem zdarza..po prostu serce przestało bić...wykonałam szereg badań prywatnie i nie postawiono żadnej diagnozy.Uznaliśmy z mężem, że to mógł być faktycznie przypadek.Odczekaliśmy pół roku i znów (zgodnie z zaleceniem lekarza)zaczęliśmy się starać o dziecko. Po kilku miesiącach starań postanowiłam (ostatni raz) pójść do innego lekarza, ...

dr n. med. Adam Szarszewski

Pediatra, Gastroenterolog

Heweliusza 17 lok. 3
80-890 Gdańsk

DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.
Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Barbara Litwin

Neurolog

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Wspaniala pani doktor.Ciepla,rozumiejaca drugiego czlowieka.Nigdy nie spotkalam tak dobrego lekarza.To ona dala mi wiare,ze mozna zyc z moja choroba i funkcjonowac.Dziekuje.

lekarz Małgorzata Mamczak

Radiolog, USG

Mickiewicza 12
63-600 Kępno

Miła, empatyczna, cierpliwa, nietraktująca pacjenta sztampowo, wnikliwa lekarka. Szukająca przyczyn i rozwiązań. Zaangażowana. Profesjonalna. Bardzo polecam. Beata
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jarosław Kraśnik

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
60-586 Poznań

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już ...
Opinia dodana przez: Marysia281