Lekarze

- 120265

Łukasz Kisieliński

Fizjoterapeuta

62-800 Kalisz

Pomógł mi z moim barkiem. Ból był bardzo dokuczliwy i przeszkadzał w codzienności. Teraz prawie go nie odczuwam. Polecam Pana Łukasza.

dr n. med. Adam Bitner

Szpital im. Madurowicza, Klinika Perinatologii
ul. Wileńska 37
Łódź

wspaniały kompetentny lekarz, delikatny i wrażliwy. B. szybko podjął decyzję o rozwiązaniu mojej ciąży i uratował moją córcie. jestem mu b. wdzięczna!!!
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Beata Sawicka

Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Jeśli ktoś szuka rzetelnego lekarza w celu wykonania USG jamy brzusznej to z całą pewnością polecam. Do Pani Doktor trafiłem z boleściami brzucha które nie ustępowały, trwały od tygodnia i nie skutecznie były leczone przez innego lekarza. Pani dr Beata Sawicka po bardzo wnikliwym przebadaniu przekazała mi niezbędne informacje na temat mojego problemu i przepisała odpowiednie leki, po których bóle ustąpiły. Dostałem również skierowanie na dodatkowe badania do odpowiednich specjalistów ...
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Jacek Kopyś

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
Henryka Sienkiewicza 9
Oborniki Śląskie

Bardzo przyjemny gabinet i dobrze wyposażona sala do rehabilitacji. Ulżyło mi w bólu juz po pierwszej wizycie na pewno wrócę
Opinia dodana przez: joanna78

dr n. med. Małgorzata Wiśniewska

Alergolog, Pulmonolog

Gabinet pediatryczno - pulmunologiczno - alergologiczny
Przecław 58
72-005 Przecław

Pani dr to lekarz z powołania, zawsze pomocna i niezawodna. Słuchająca rodziców, poświęca dużo czasu na wczytanie się w wyniki badań, bardzo dokładnie je analizując . Czuje się bezpiecznie pod jej skrzydłami. Przy tym niesamowicie grzeczna, miła i rzeczowa. Odpowiada na wiadomości nawet w niedziele, doradza, nigdy nie zostawia bez odpowiedzi, zawsze można na nią liczyć. Jesteśmy ze Świnoujścia i wolimy jechać 100km do niej i mieć pewność że nasze ...

dr Rakesh Kumar

Armii Krajowej 12
36-200 Brzozów

Nie zgadzam się z poprzednikiem. Uważam że jest wart każdych pieniędzy, ma on naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Cena wizyty jest adekwatna do wykonywanych badań i poświęconego czasu nie wiem gdzie znajdziesz taniej i równie dobrze.
Pragnę podziękować za fachową pomoc medyczną, która wyraźnie włynęła na stan mojego zdrowia Lekarz z dużą wiedzą i kulturą.

lekarz Agata Kalicka

Pulmonolog

88-200 Radziejów

Jestem bardzo pozytywnie zadowolony i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Joanna Rubinkiewicz-Wróbel

ulica Struga 54
26-600 Radom

Pani doktor bardzo kompetentna, miła. Dokładnie bada,spokojnie tłumaczy objawy, sposób podjętego leczenia.Umawia na kontrolne wizyty aby ocenić skuteczność leczenia.Ceny przystępne. Podejście kompleksowe.Widać chęć pomocy ze strony lekarza. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Piotr Modliborski

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Szczecin

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisał problem i wyjaśnił sposób leczenia. Pierwszy lekarz u którego spotkałam się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta. Wszystkim gorąco polecam pana doktora!
Opinia dodana przez: Anna

mgr Marzena Busz-Piekarska

Logopeda

Przychodnia ODENT
Jana Pawłą II 82D/1
59-300 Lubin

Od dzieciństwa miałam wadę wymowy. Przez wiele lat chodziłam do logopedy, jednak efekt był mało zadowalający. Do Pani Marzeny trafiłam, jako osoba dorosła. Na zajęcia uczęszczałam przez prawie 3 lata. Osiągnięty efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Wiem, że nie byłoby to możliwe bez fachowej pomocy ze strony Pani Marzeny. Słowa nie oddadzą mojej wdzięczności i uznania dla pani zawodowego profesjonalizmu. Wizyty polecam wszystkim tym, którym wada wymowy przeszkadza w życiu ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Urszula Papaj

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk Sp. z o.o.
Z.K.Szatkowskiej. 24
43-430 Skoczów

Pani Doktor " dodała mi skrzydeł ". Wskazała właściwą drogę życia. Wybrała idealną terapię, dzięki której mogę funkcjonować normalnie. Profesjonalna, taktowna, empatyczna, traktuje pacjenta, jak swojego dobrego znajomego. Polecam każdemu. Ewa
Opinia dodana przez: ewa
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Masażysta
                                        Jarosław  Morka

Jarosław Morka

Masażysta, Refleksoterapeuta

Gabinet Jarosław Morka - Gdańsk
Wajdeloty 28, pokój 214
Gdańsk

Pasja,profesjonalizm,wiedza,serce-tak w kilku slowach można scharakteryzować pana Jarka Morkę. Calkowite oddanie pacjentowi-tego doświadczam od kilku lat ,korzystając z pomocy pana Jarka,który wespół z żoną, cudowną dr Alioną,wspanialym irydologiem ,pomógł mi osiągnąć praktycznie pełnię zdrowia(miedzy innymi rewelacyjną refleksoterapią). Do dzis korzystam okresowo z tej pomocy, żeby utrwalić uzyskane efekty. To,że dało się je osiągnąć są twardym dowodem na to,że medycyna konwencjonalna w przypadku przewleklych problemow zdrowotnych pozostaje bezradna,proponując, co prawda coraz ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Z Panią Doktor Moniką Klimińską skontaktowałam się z powodu choroby mojej Mamy. Pani Doktor przyjmowała Mamę do "Samarytanina" w Opolu. U Mamy wykryto w nowotwór złośliwy wątroby (meta). Mama została przebadana w Uniwersyteckim Szpitalu w Opolu (na ul. Witosa), gdzie kontakt lekarza z pacjentem jest poniżej jakiegokolwiek akceptowalnego poziomu. Mamie dano wypis po szczegółowym badaniu na raka przez salową, lekarz z nią nie rozmawiał i właściwie została pozostawiona sama sobie. ...
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek

Genetyk kliniczny

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor to świetny specjalista, konsultowała mnie i męża. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła, dokładna i cierpliwa pomimo wielu zadanych pytań. Szczerze polecam Panią doktor.

Mariusz Milczarczyk

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Bardzo uprzejmy, zorganizowany i elokwentny Pan. Zadawał szczegółowe pytania i precyzyjnie określił problem.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Dariusz Giełzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel

lekarz Stanisław Jeziernicki

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mirosława Choińska

Kopernika 18a
63-700 Krotoszyn

bardzo miła i sympatyczna pani doktor,zna się na tym co robi.bez problemu odpowiada na wszystkie pytania,zawsze stawia dobrą diagnozę i odpowiednio dobiera leki.zawsze bez problemu przyjmie nawet w święta czy w weekendy, bardzo polecam wszystkim

dr n. med. Elżbieta Łuczyńska

Radiolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Swietny specialista najlepszy radiolog wd mnie w Polsce ,prowadzi mnie z piersiami od 20 lat ,zyczliwa,kieruje dalej
Opinia dodana przez: Magda