Lekarze

Reumatolog

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Po pierwszej wizycie odniosłam bardzo pozytywne wrażenie na temat kompetencji Pani Doktor.W przeciwieństwie do lekarki z NFZ postawiła prawidłową diagnozę,czym uratowała mnie przed długotrwałym zbytecznym i prawdopodobnie szkodliwym leczeniem.Zostałam dokładnie przebadana i uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania.Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.Mam nadzieję,że wreszcie trafiłam na lekarza godnego zaufania.Dziękuję za przywrócenie wiary w Slużbę Zdrowia 😘

lekarz Danuta Koszarna

Leśna 18
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobry lekarz. Mojego syna leczy od 14 lat. Dzięki Pani Doktor wiele razy uniknęliśmy pobytu w szpitalu. To świetny i bardzo doświadczony fachowiec. Nigdy nie leczy bez badań. Zgadzam się z opiniami, że antybiotyk zapisuje w ostateczności. Mojego synka wyprowadziła naprawdę z bardzo wielu krytycznych sytuacji. Zawsze polecam Ją moim wszystkim znajomym. Jestem Jej za wszystkie wizyty i porady ( wiele razy telefoniczne) bardzo wdzięczna.To lekarz z powołania, oby ...

dr Daria Dobaczewska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Tomasz Walasek

Wrocław

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej. Wcześniej byłam u kilku ginekologów/ położników , ale w gabinecie czułam się tak, jakby czekali na pieniążki, a nie do końca zajmowali się pacjentem. Pan Doktor jest przeciwieństwem. Od pierwszego razu wzbudził moje zaufanie. Jest osobą ciepłą, miłą, cierpliwą, a do tego bardzo kulturalną. Dziwię się, ze ktoś pisze, że doktor nie jest delikatny, gdyż byłam już u więcej niż 15 ginekologów w ...
Opinia dodana przez: Ania

Piotr Buczek

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Andrzej Pogorzelski

Laryngolog

Centrum Medyczne "MEDICOR"
Stanisława Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Wspaniały lekarz godny polecenia. Jestem po operacji otosklerozy wykonanej przez doktora, jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko spokojnie wytłumaczone, na każde pytanie uzyskałam wyczerpująca odpowiedź. Spokojny i bardzo miły lekarz. Polecam 👍
Opinia dodana przez: Małgorzata

Renata Alechnowicz

Położna

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90
Warszawa

Wspaniała, profesjonalna, kompetentna, cudowna, czuła. To tylko kilka określeń, które pojawiają się w mojej głowie. Pani Renacie będę wdzięczna do końca życia. Polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna
BARDZO DOBRY SPECJALISTA, POLECAM JAK TYLKO SĄ JAKIEŚ NIEJASNOSCI ZLECA DODATKOWE BADANIA
Opinia dodana przez: LIDON3

dr n. med. Elżbieta Poniedziałek-Czajkowska

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Do doktor Poniedziałek- Czajkowskiej trafiłam w ubiegłym roku, zachęcona pozytywnymi opiniami - w znaczącej większości pozytywnymi. To najlepszy ginekolog z "moich" dotychczasowych, co potwierdziła kolejna, niedawna wizyta. Uzasadnienie: dokładny wywiad, umiejętność słuchania, szczegółowa interpretacja zgłaszanych objawów, dokładne i bezbolesne badanie, pobieranie materiału do badania cytologicznego szczoteczką (co powinno być już standardem, a niestety nie jest). Pani doktor na bieżąco informowała mnie o tym, co robi i co stwierdza (podczas badania ...

lekarz Adam Leszczyński

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i ...

lekarz Beata Wolska

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20
02-578 Warszawa

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.
Opinia dodana przez: klaudia111

lekarz Maciej Sadowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Wspaniały specjalista , super lekarz a przede wszystkim bardzo miły człowiek. Już po pierwszej wizycie mi pomógł. Dziękuje Panie Doktorze :) Jest Pan WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Bożena Janina Celej

Michał Sulik

DENTAL ART
Wielkokacka 2
81-611 Gdynia

Chodzimy do dr. Sulika całą rodziną (my, nasze dzieci i rodzice). Nie zamienilibyśmy dr Michala na żadnego innego stomatologa :). Jest super :).
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Kleina-Schmidt

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Strzelecka 48 b
Poznań

Serdecznie polecam Pana doktora Piotra Kleina- Schmidta. To niezwykle kompetentny lekarz, który w sposób profesjonalny potrafi podejść do pacjenta. Poza tym jest niezwykle serdeczny i uprzejmy, co sprawia, że podczas wizyty jest miła atmosfera. Potrafi w sposób dostępny i zrozumiały dla pacjenta wszystko wyjaśnić. Jego wiedzę i perfekcję w wykonywaniu zawodu lekarza okulisty oceniam bardzo wysoko. Serdecznie polecam i BARDZO DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Małgorzata Szarek-Poleszak

Pediatra, Rehabilitant

Ośrodek Medyczny "MEDERI" - filia nr 1
De Gaulle`a 3
82-200 Malbork

U Pani doktor byłem jeszcze jako dziecko może z 15 lat temu. Nieprawidłowe nawyki w chodzeniu, garbienie się, zła postawa itp. Uważam, że wysłanie mnie do Pani doktor to była najlepsza wychowawcza decyzja moich rodziców. Pani doktor przekonała mnie jak ważne jest żebym ćwiczył, wyeliminował złe nawyki i skierowała mnie do rehabilitanta, który przepisał mi serię ćwiczeń, co jakiś czas wracając na kontrolę. Dziś jako dorosła osoba nie mam żadnych ...

dr Rafał Rokicki

Traumatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan doktor Rafał to znakomity specjalista. Po wykonanym zabiegu sprawność dłoni w 100%. Godny zaufania i polecenia. Zawsze uśmiechnięty, uprzejmy.
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Magdalena Białek

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Każda wizyta u Pani dr. Białek to spotkanie z ciepłym i życzliwym lekarzem prezentującym doskonałą wiedzę i doświadczenie. Przeprowadza dokładne badania i cierpliwie tłumaczy wątpliwości i niepewności pacjentki. Zuzanna
Opinia dodana przez: Zuzanna

Monika Macioszek

Dietetyk

Medietic Centrum Poradnictwa i Edukacji Zdrowotnej
1-go Maja 39
41-706 Ruda Śląska

Pani Monika to serdeczna i ciepła osoba,która rozumie jak ciężko pozbyć się zbędnych kilogramów.Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, komponuje świetne jadłospisy po których kilogramy spadają tak,że człowiekowi wraca nadzieja że w końcu mu się uda
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Mateusz Frelich

Stomatologia zachowawcza

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
św. Stanisława 22
44-240 Żory

Dzięki Pana Mateuszowi przestałem się bać chodzić do dentysty! Zawsze wyjaśni dany zabieg, wskaże co może boleć, co akurat dla mnie człowieka wrażliwego jest ważne. O tego wysokie kompetencje jeśli chodzi o leczenie zębów. Kultura, szacunek, klasa to emanuje od Pana Mateusza. Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Michał

mgr Arkadiusz Walny

Fizjoterapeuta, Masażysta

Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna
ul. Śniadeckich 4
75-391 Koszalin

Trafiłam do gabinetu Pana Arkadiusza szukając pomocy w trudnym czasie pandemii i chaosie panującym w służbie zdrowia, z polecenia koleżanki. Po przykrych doświadczeniach z rehabilitantami po operacji kręgosłupa, nie korzystałam z tej pomocy od ośmiu lat. Zaufałam Panu Arkadiuszowi i nie zawiodłam się. Trafnie postawiona diagnoza ( różna od postawionej przez lekarza ), dobrze dobrane i nowoczesne metody leczenia, nowoczesny sprzęt , holistyczne podejście do pacjenta ( wizyty w gabinecie, ...
Opinia dodana przez: Beata