Lekarze

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza Lek. Agnieszka Gaj
Szczecińska 4a
25-345 Kielce

Polecam Panią doktor. Konkretna, profesjonalna, kompetentna, rzetelna, a przy tym miła i uprzejma. Odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwa i pomocna.
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Władysław Pitak

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet Terapii Nerwic, Wad i Zaburzeń Mowy- LOGOS
Pieczarek 4
75-900 Koszalin

Pan mgr Władysław Pitak odwiedził nasze jaskinie solne w Kudowie, Polanicy, Dusznikach i Lądku Zdroju . Jest On słynnym logopedą i muzykoterapeutą, który reprezentuje Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy "LOGOS" w Koszalinie. Na poczatku była rozgrzewka. Spacer po okręgu, po podłożu, wyłożonym solą z morza martwego. Można było dotykać i brać w ręce sól. Następnie odbyło sie powitanie uczestników przez terapeutę. Pan Pitak mówil o tym , jak zwalczać własny ...

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii
Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

Grazyna Bieganska-Zajac

Neurolog

Neurologia-Medycyna Pracy MED-NEURO Konin Szpitalna 43
ul. Piastów 2
62-400 Konin

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kobieta prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze ma czas i odpowiada na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjenta. Analizuje dokładnie wyniki badań i objawy. Bardzo kontaktowa i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Dogłębnie wyjaśni przyczyny, skutki i następstwa choroby czy tez przepisywanych leków. Nie boi się nawet najtrudniejszych przypadków. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Liszka-Dalecki

Chirurg onkolog

Centrum Onkologii
Warszawa

Trafiłem do Centrum Onkologii praktycznie z ulicy, tuż po badaniach przesiewowych wyszło, że mam polipowatość rodzinną jelita grubego. Miałem szczęście spotkać na swej drodze czystym fuksem Pana Doktora i myślę, że uratował mi życie. W 2006 roku na jesieni mnie operował, całkowicie usunał jelito, załozył worek stomijny, pół roku potem znowu mnie operował aby przywrócić, jak to żartobliwie mówił, hydraulikę u mnie :D żyję z j-pouchem już 15sty rok, szukam ...
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Sonia Celary

Dietetyk

Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna

Katarzyna Jakut

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital w Pszczynie
43-200 Pszczyna

Z porad dr Katarzyny Jakut korzystam już kilka, jak nie kilkadziesiąt lat. Skutecznie wyleczyła mnie z nałogu, z którym walczyłem od bardzo długiego czasu. Niebywałe, że zawsze jest uśmiechnięta, wszystko spokojnie potrafi wytłumaczyć pacjentowi. Wiedza medyczna i podejście do chorych godne polecenia. Cieszę się, że Pani dr otwarła swój własny gabinet Centrum Zdrowia YAKUMED w Pszczynie na ul. Antesa 7 obok dużego sklepu handlowego.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Krzysztof Łabuzek

Internista, Lekarz farmakolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Moja tarczyca została okiełznana a co za tym idzie, odzyskałam życie bo już sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Nie mam żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi przepisane leki, czuję się rewelacyjnie. Mojego męża Pan prof. też leczy i polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Grażyna Dyczek-Wejster

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Zdrowie" mgr Maria Grygierzec
ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Życzę każdemu choremu aby trafił pod "anielskie skrzydła" Pani Doktor Dyczek. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorego- nikt nie miałby problemu z zaufaniem do służby zdrowia. Lekarz z powołania!!!Dziękuję Pani Doktor:)

mgr Katarzyna Śmietańska

Neurologopeda, Logopeda

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t. Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Robert Bratkowski

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50
Łódź

Doktor Bratkowski to unikat wśród lekarzy. Kompetentny,kulturalny,mający czas dla pacjenta. Zawsze bezproblemowo zleca badania,trafnie diagnozuje,a przy tym jest skromnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Wojciech Stopyra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Artmed"
ulica Składowa 2H
38-457 Świerzowa Polska

P.Dr Wojciwch Stopyra to wybitny specjalista w chirurgii szczekowo-twarzowej o ogromnym talencie.Bardzo życzliwy , spokojny.Poswiecil mi tyle czasu tłumacząc cierpliwie jak będzie przebiegał zabieg.Przy mojej współistniejącej chorobie mogły wystąpić komplikacje.Pan dr zlecił mi kolejne badania,konsultował z p.dr anestezjologiem i moim lekarzem prowadzącym z Krakowa.Strach mnie opuścił , i całkowicie zaufałam.Wszystko przebiegło super.P.dr cały czas sprawdzał jak wygląda wybudzenie,jak się czuje.Kochany, miły , wrażliwy.Jest taki młody a tak już doświadczony.Zdecydowanie polecam ...

dr n. med. Marcin Nowak

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Na pewno jest Pan dobrym specjalistą, jednak ja bym zmienił nazwisko, bo zarówno nazwisko jak i imię ma Pan takie samo jak pewien proktolog z Bielska-Białej, z którym mało kto chciałby mieć do czynienia. Niestety wyświetla się w wyszukiwarce, bo imię i nazwisko takie samo, chociaż nie wiem jakim cudem ten "proktolog" jeszcze w ogóle jest lekarzem.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

PRAKTIDENT Medical Clinic
Grabiszyńska 89
53-503 Wrocław

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks

dr n. med. Jan Faryna

Cytolog, Patomorfolog

Krolowej Aldony 3
Warszawa

Szkoda wymyślać słów aby określić cechy i fachowość tego CZŁOWIEKA bo łatwo jest w Jego przypadku przecukrzyć.Lepsze fakty -dzwoni do mnie o 20:23 ,by się upewnić czy to ja dostarczyłem do konsultacji rozmazy badane w innym laboratorium /na wynik-opis czekałem 3 tygodnie a sprawa dotyczy raka trzustki !!!-wynik bez diagnozy bo ponoć materiał "skąpy'' . O 21:32 dostaje mail-a z wynikiem !!! Materiał był wystarczający a za skąpy materiał zapłaciłem ...
Opinia dodana przez: Tadeusz J.

dr n. med. Wacław Burak

Internista, Kardiolog

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142
01-014 Warszawa

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

dr n. med. Piotr Zdunek

Radiolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wspaniały ciepły i spokojny człowiek, Fachowiec jakich mało- przez duże F. Pan Doktor delikatny, daje ogromny komfort podczas badania i podtrzymuje ogólna atmosferę spokoju. Przeżyłam już 1 biopsje (na nfz), lekarz po mnie krzyczał i mną szarpał- wyszłam ze łzami w oczach, Pan doktor Zdunek jest zupełnie inny, ogrom klasy i empatii wobec pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Reumatolog, Pediatra

Murawa 37b
60-321 Poznań

Wspaniały lekarz! Pani Doktor uratowała życie mojej ciężko chorej còreczki,ktòra dzisiaj jest piękną i wykształconą kobietą i już mamą małego chłopca.Pani Bornakowska-Zabel już przed ponad 20-toma laty stosowała najnowocześniejsze metody leczenia,znane w USA i Niemczech.Jesteśmy zachwyceni jej profesionalnością i wyjątkową serdecznością.Dziękujemy za wszystko 🙏🏻
Opinia dodana przez: Adrianna Lenhardt