Lekarze

Protetyk, Stomatolog

Multi Dent
Spokojna 26A/5
84-240 Reda

Ostatnio byłem tam pierwszy raz. Od tego momentu ten pan stał się "moim dentystą" ;). Wszystko tak jak powinno być. Polecam
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Emil Antoszek

Pulmonolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Przy Alei"
Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1A
48-340 Głuchołazy

Dziękuje, że trafiłam na takiego lekarza specjalisty, lekarz z powołania! Polecam jedyny najlepszy lekarz, który po 9 miesiącach jako jedyny mnie zdiagnozował, człowiek encyklopedia wszystko wytłumaczył i dzięki panu doktorowi zapomniałam co to jest choroba! Takich lekarzy to ze świecą szukać! Najlepszy!!!
Opinia dodana przez: Alicja
Nie mogę uwierzyć, że gastroskopia była praktycznie nieodczuwalna :D Po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach bardzo długo bałam się zbadać ponownie. Okazało się, że niepotrzebnie czekałam. Pan Doktor jest bardzo miły.
Opinia dodana przez: Kamila

Michał Karolewski

Denta Med
ul. Trwała
53-335 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Po wypadku szukalem kogoś kto zajmie się moimi zębami i jako tako je skompletuje. Trafiłem do gabinetu DENTA do doktora Karolewskiego. Wszystko mi wytlumaczył i pokazał - wspólnie wybraliśmy terapie uwzględniając czas, ryzyko i koszty. Całe leczenie przebiegało bardzo sprawnie - serdecznie polecam!!
Opinia dodana przez: Tomasz Warys

Hanna Cichowska-Kontarska

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!

lekarz Janusz Lewandowski

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Bardzo miły, uprzejmy i wesoły lekarz , prowadzi moją pierwsza ciążę, jestem bardzo zadowolona, nigdy nie odczułam że się wywyższa traktuje poważnie pacjentów co da się odczuć podczas rozmów, a przede wszystkim nigdy się nie spóźnił na wizyty [przyjeżdża nawet przed czasem]co jest oznaką szacunku dla innych.

lekarz Krzysztof Cikowski

Ryżowa 54
02-495 Warszawa

Miałam dylemat czy pójść do prywatnego lekarza. Drogą przypadku trafiłam do Pana Krzysztof Cikowskiego. Mimo, że były wskazania do pewnych badań mój państwowy lekarzm do którego chodziła przez ostatnie lata, nawet nie pomyślał o kompleksowych badaniach hormonów. Dopiero ten lekarz zwrócił na to uwagę. I dzięki niemu wiem gdzie jest problem i mogę spokojnie zabrać się za robienie dzidziusia przy współsprastwie mojego kochanego męża :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty ...

dr n. med. Barbara Gruszeczka

Żwirki i Wigury 8
34-220 Maków Podhalański

Pani doktor już od progu witała mnie uśmiechem i żarcikami. Osoba bardzo kompetentna i odpowiadająca szczegółowo na każde zadane przeze mnie pytanie. Zleciła dalsze szczegółowe badania by bliżej przyjrzeć się moim dolegliwościom - kazała przyjść z wynikami by wiedzieć jak dalej prowadzić leczenie. Badanie odbyło się najdelikatniej jak tylko się dało. Więcej było gilgotek jak bólu ;) POLECAM!!
Opinia dodana przez: Oliś

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
45-058 Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Andrzej Banaszkiewicz

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, bardzo uprzejmy, kompetentny, jest to lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Blusiewicz

Laryngolog

tel. Rejestracja: 604533145
19-203 Grajewo

Pani Kasia jest wspaniałą specjalistką o szerokiej wiedzy, patrzy na dolegliwości holistycznie i nie przepisuje od razu antybiotyków jak większość. Mam do niej zaufanie i chociaż mieszkam w Warszawie to jeśli coś jest nie tak to mam ochotę wrócić do Grajewa specjalnie na wizytę. Potrzebujemy więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina
Znakomity laryngolog i według mnie najlepszy! Szczerze polecam tego specjalistę,Kompetentny i miły lekarz..
Opinia dodana przez: helena

lekarz Wojciech Wyrwa

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

świetny lekarz ,czekając na wizytę myślałem ,że zesłabnę z bólu. Jak tylko wizyta się skończyła mi już się poprawiło ,nie zdążyłem jeszcze leków wykupić a już czułem poprawę. Gość zna się na rzeczy naprawdę ,mówi spokojnie,rzeczowo bez nerwów. Na gardło przepisał mi konkretny lek(nie dobry w smaku) ,bo lekarstwo musi być niesmaczne inaczej nie działa. Zaskoczyło mnie to ,że bardzo długo osłuchiwał mi klatkę piersiową(z 3-4 minut) jakby chciał sprawdzić ...
Opinia dodana przez: heops

lekarz Witold Pakosz

Laryngolog

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Bardzo polecam Pana Witolda! Konkretne i profesjonalne podejście do pacjenta i zaangażowanie w pracę. Kilka dni wcześniej byłem u innego laryngologa.. w przychodni "meden" i stanowczo odradzam tego lekarza.
Opinia dodana przez: michał

lekarz Małgorzata Warzecha

Centrum Medyczne "MED-ALL"
Budziszyńska 1
31-619 Kraków

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!!!!! opiekowała się moją córeczką przez dwa lata i nie zdarzyło się ani raz, żebym miała jakiekolwiek zastrzeżenia. Ma doskonałe podejście do małych pacjentów, jest przemiła i zawsze dokładnie i ogromną dozą cierpliwości tłumaczy co i jak należy podawać dziecku. Moja córeczka ją uwielbia. A przede wszystkim Pani doktor ma wyczucie jeśli chodzi o leczenie. Przez dwa lata opieki nad moją córką (dziecko żłobkowe) tylko ...

Ewa Kapuśniak

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10
Katowice

Bardzo polecam Panią doktor. Jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie nowotworów kobiecych. Byłam na kolposkopii i pobraniu wycinków. Badanie nie było bolesne, na wszystkie pytania nawet te dociekliwe uzyskałam satysfakcjonującą odpowiedź. Jestem spokojna kontrolując się u Pani doktor Kapuśniak. Co do zgody na pobranie wycinków to ja otrzymałam przed badaniem formularz , który wypełniłam i wyraziłam pisemną zgodę na ewentualne pobranie materiału do badania histopatologicznego. Z tego co mi wiadomo każda ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Zbigniew Zareba

Chirurg onkolog

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Prawie dziewięć lat temu, przypadkowo trafiłam do Pana doktora Zbigniewa Zaręby. Szok, rak piersi i kolejny szok - empatia lekarza. Nie spotkałam się z taką życzliwością i uprzejmością .Byłam "zaopiekowana " Trzykrotnie byłam operowana; operacje - które uratowały mi życie. Pan doktor bardzo serdecznie opiekował się mną przez cały okres choroby,otrzymałam zalecenia, o których pamiętam i będę pamiętała. Nie zapomnę Pana, Panie Doktorze , tak uprzejmego, życzliwego i dobrego człowieka. ...
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Alina Osuch

Chirurg stomatolog

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam
dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia

lekarz Halina Frączek

Lekarz medycyny pracy

NZOZ "PRIMUS"
ulica Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Wspaniały lekarz, osiągnęła bardzo wiele - 3 specjalizacje i ogromny zakład, inni co piszą to czysta zazdrość. Na pewno nikogo nie uśmierciła. Piękna, urocza, bardzo wrażliwa kobieta. Uprzejma dla wszystkich. Niezmiernie wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka. To co wiem to też pełen profesjonalizm i perfekcjonizm.