Lekarze

Lekarz rodzinny

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Pani dr.Basia jest super,miła polecam ją, ma podejście do dzieci i dokładnie zawsze bada nie patrząc na zegarek bo kolejny czeka pacjent zawsze poświęca czas swemu pacjentowi.Ja osobiście znam ją z własnego doświadczenia gdy byłam jej pacjentką zaczynała swe doświadczenia lekarskie w Legionowie a teraz mój synek jest jej pacjentem.Ale tan czas leci.

lekarz Artur Czarnecki

27 Stycznia 15
43-190 Mikołów

Wspaniały lekarz! Spokojny, pogodny, tłumaczy i wyjaśnia, zna się na tym co robi, widać, że żyje pracą i pacjentami, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Nie wahałbym się ani chwili polecić tego profesjonalistę każdemu! Na "co dzień" chodzimy z małym do "zwykłego" pediatry, ale jak tylko cokolwiek się dzieje niepokojącego to idziemy do dr Czarneckiego. Nigdy się nie zawiedliśmy.

lekarz Jadwiga Pigoń-Pyka

Alergolog, Pediatra

Jana Pawła II 49
34-350 Cięcina

Bardzo dobry lekarz. A jeśli idzie się przygotowanym na wizytę i umie się odpowiedzieć na zadawane pytania kiedy wystąpiły objawy i określić co to było to diagnoza jest 100%. POLECAM!
Opinia dodana przez: Łukasz
Bardzo polecam gabinet dr Depy-Misiudy, w którym można liczyć na pełen profesjonalizm i precyzję . Satysfakcja gwarantowana ☺️

Beata Jabłońska

Chirurg stomatolog

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Aneta Popławska

Gdańskie Centrum Zdrowia
Oliwska 62
80-563 Gdańsk

Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Renata Cebula

Internista, Pediatra

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

Suuuuper:) dawno nie spotkałem tak miłej, kompetentnej lekarki.Pani doktor, niech Pani nas przypadkiem nie opuszcza:) Pacjent z Imielina
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Katarzyna Grudzień-Chmielewska

Kardiolog

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

Lekarz godny polecenia. Na pierwszej wizycie postawiła własciwą diagnozę i dzięki temu szybko trafiłam na zabieg do Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Stanisława

mgr Daniel Naskrent

Psycholog

Gabinet psychologiczny przy Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie
ul. Kusocińskiego 1
64-200 Wolsztyn

Pan Naskręt pomógł naszemu dziecku, dzięki niemu nasze dziecko normalnie się rozwija i nie ma już problemów, które miał, jesteśmy już spokojni o jego przyszłość. To wspaniały specjalista, z dużą i szeroką wiedzą, strasznie uprzejmy, moje dziecko go uwielbia, aż do tego stopnia, że często pyta kiedy do niego pójdziemy, ale już nie musimy, bo pan doktor wyprowadził go z jego problemów. Myślę, że gdy tylko zaistnieje jakiś problem, to ...
Opinia dodana przez: Karolina
Pani Paulina jest miłą, sympatyczną i pogodną osobą. Osobiście jestem niesamowicie zadowolony z wizyty. Plombowanie nic mnie nie bolało (pierwszy raz w moim życiu! ;-), a plomba zrobiona jest tak, że nie czuje, że w ogóle jest coś nowego w moim uzębieniu. Miałem również usuwany kamień, został usunięty bardzo dokładnie, także nie ma żadnego śladu, że kiedykolwiek był.

lekarz Grzegorz Józwiak

Neurochirurg

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Agnieszka Olszewska

Zakład Lecznictwa Otwartego
Ateńska 4
03-978 Warszawa

Od 20 roku życia wskutek własnych zaniedbań muszę nosić protezę. Zawsze była to udręka, wiecznie coś przeszkadzało. Niedawno trafiłam pod skrzydła pani doktor Olszewskiej z polecenia córki. Pani doktor zaproponowała mi protezę acetalową (do tej pory miałam tzw szkielety). Noszę ją od miesiąca i mogę śmiało powiedzieć, że moje życie zmieniło się zdecydowanie na lepsze. Zupełnie inny komfort. Nie wiem czy to kwestia nowej technologii czy umiejętności pani doktor, ale ...

dr Maciej Szewczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-POZ"
Lekarska 10
44-151 Gliwice

Byliśmy pacjentami różnych gabinetów stomatologicznych. Ten jest zdecydowanie najlepszym w Gliwicach. Szewczyk s.c. to świetnie wyposażona stomatologia, fachowość i pacjent to najważniejsze wartości gabinetu dr Szewczyka. Bezproblemowy kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów wizyta natychmiastowa. Poza tym, gwarancja ZEROWEGO BÓLU. SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM Pacjenci JP, LP i PP
Opinia dodana przez: JP, LP i PP

lekarz Piotr Ślifirczyk

Neurolog

Gabinet MRI Diagnistyka
Aleja Zjednoczenia 36/4, Warszawa
Warszawa

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!
Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

lekarz Patrycja Wysocka

Szewska 5/6
Poznań

Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu ...
Opinia dodana przez: M.

Jacek Omyła

Chirurg onkolog

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Pan Doktor jest świetnym lekarzem. Pełen profesjonalizm, szybki w działaniu, konkretny i przy tym bardzo życzliwy i bardzo dobry człowiek. Świetnie przeprowadził operacje, zawsze znalazł czas i swoim świetnym poczuciem humoru sprawił, że łatwiej mi było przejść przez leczenie. Już na pierwszej konsultacji wiedziałam, że dobrze trafiłam i że jestem pod dobrą opieką. Bardzo dziękuję i szczerze z całego serca polecam. Jestem pod wielkim wrażeniem i jego postawa jest godna ...

lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Tatiana Mol

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

No cóż nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić same piątki ;) Jestem osobą dość czepialską, ale na prawdę nie mam się do czego przyczepić :) Wszystkie moje wizyty zawsze przebiegały sprawnie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

Prywatny Gabinet Cirurgii Dziecięcej
Kościelna 4
46-023 Luboszyce

Serdecznie polecam Panią Dr z całego serca za:podejście do pacjenta , za posiadaną wiedzę , za profesjonalizm,za skuteczność za serce takie zwyczajne do ludzi, Lekarz godny zaufania i polecenia . Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt
Opinia dodana przez: Grazyna