Lekarze internista pulmonolog

lekarz Hanna Stefańska

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Od lat leczę się u niej na NFZ na astmę. Lekarka dobrała dobrze leki. Jest uprzejma i kompetentna. Zawsze zleca dodatkowe badanie RTG,spirometrię. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Maciej Olszewski

Prywatny Gabinet Pulmonologiczny
Piłsudskiego 11g
Gorzów Wielkopolski

Lekarz bardzo dokładnie przeprowadzający wywiad , kompetentny i uprzejmy . Pacjentowi poświęca dużo czasu.Dokładnie wszystko tłumaczy .Polecam,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Porzezińska

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Byłem u Pani doktor z mamą. Wszystko ok, wizyta w przyjaznej atmosferze, z szeroko zebranym wywiadem, decyzjami, co dalej. Czekamy na kontrolę z wynikami. Polecam Panią Doktor

lekarz Anna Waglowska-Dondalska

ul. św. Józefa 68A/21M
87-100 Toruń

Mam przyjemność leczyć się u Pani Doktor od kilku dobrych lat (ponad dziesięciu). Nie mam pojęcia jak to się tworzy ale jeżeli chcesz być pod fachową opieką i przy tym odczuwać pozytywną energię - to tutaj podczas wizyty u Dr Anny zrealizujesz to w pełni. Coś niesamowitego, pogodzić wiedzę fachową z pozytywną energią podarowaną podczas wizyty...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Regina Sawicka-Turczyn

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo empatyczna osoba, o wysokiej kulturze osobistej. A do tego profesjonalna, traktuje pacjenta holistycznie. Takich lekarzy już się nie spotyka.

dr Szymon Płaczek

ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agnieszka Korab-Doroszkiewicz

Powstańców Warszawskich 3/2
82-300 Elbląg

Dr Agnieszka jest lekarzem kompletnym i kompetentnym, idealnym dla pacjenta nie chwalącego się dolegliwościami. Potrafi błyskawicznie ocenić schorzenie i stan pacjenta. Kieruje natychmiast na badania specjalistyczne przy użyciu dostępnej aparatury.Potrafi przekonać do leczenia nawet krnąbrnego pacjenta - tłumaczy schorzenie i jego skutki uparcie i skutecznie. Pacjentom poświęca wiele czasu , także po godzinach pracy, szczególnie gdy stan pacjenta jeszcze nie jest ustabilizowany. Jest lekarzem zdecydowanym w działaniu, a przy tym ...

lekarz Marta Wojdyło

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Zasole"
32-626 Zasole

Korzystam z porad Pani Doktor od ponad 25 lat i z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentny lekarz.

lek. med. Katarzyna Krejci-Badowicz

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A
83-200 Starogard Gdański

Najwyższy profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Pani doktor opiekuńcza i cierpliwa. Potrafi w prostych słowach wytłumaczyć pacjentowi jego problem zdrowotny. Polecam.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Daniel Otmianowski

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Doskonały człowiek. Niesamowity lekarz. Ogromne poczucie humoru. Kompetencja i sumienność. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Barbara Załęska

Ośrodek Diagnostyczno - Leczniczy przy Górniczej Fundacji Ochrony Zdrowia
ulica Matejki 5a
58-300 Wałbrzych

Kompetentna ,uprzejma dla ludzi , z podejściem do osób starszych.Mało jest takich lekarzy w Wałbrzychu.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wojciech Naumnik

ulica Hoża 16
15-235 Białystok

Mój pierwszy kontakt z Panem Docentem nastąpił w Centrum Medycznym Nowe Miasto Osteo-Medic s.c. ul. Wiejska 81 - trafiłem ze skierowaniem pilnym. Po dwóch tygodniach głodówki , a w ostatnim tygodniu i bez przyjmowania płynów gdyż wszystko zwracałem , ze stanem zapalnym płuc w trakcie chemioterapii. W kolejce na umówione wizyty oczekiwało kilkanaście osób - jednak Pan Docent gdy zapoznał się z rozpoznaniem i widząc mój stan przyjął mnie niezwłocznie ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Paweł Gałązka

77-400 Złotów

Serdecznie polecam!!!!!! Mało.jest takich mądrtch ludzi, z takim podejściem do pacjenta. W tym trudnym.okresie Pan Doktor traktuje pacjenta jak człowieka. Polecam z calego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Zgorzelak

Włoszyca Lubańska 14
87-732 Włoszyca Lubańska

sympatyczny lekarz polecam 100% wyrozumiały pozytywne podejscie do pacjęta nie spotkałem jeszcze takiego lekarza
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Markiewicz-Piotrowska

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Konstytucji 3-go Maja 12/84
95-035 Ozorków

Bardzo dobry lekarz o serdecznym i kompetentnym podejściu do pacjenta. Przede wszystkim kompleksowe podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie skierowanie na różnorodne badani, co pozwoliło na dalsze leczenie. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Jolanta Siemiątkowska

Wyzwolenia 49a/24
09-300 Żuromin

Doskonały lekarz, godny polecenia. Poświęca dużo czasu pacjentowi, doskonale tłumaczy. Stawia trafne diagnozy. Uprzejmy.

lekarz Jagoda Raulinajtys

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Byłem u Pani doktor dwa razy i stwierdzam,że jest osobą dociekliwą i staranną . Nie pozostawia chorób bez starannego wyjaśnienia i za to zasługuje na słowa uznania .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Bogdan Gotowicki

ulica Zapłotek 30
09-408 Płock

Prawdziwy lekarz z powołania. Człowiek o wielkim sercu. Wizyta u niego bezstresowa. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Agnieszka