Lekarze neurolog psychiatra

Ryszard Olszewski

kk1
Zielona Góra

Ryszard Olszewski - ZMARŁ W KWIETNIU 2010!

dr n. med. Krzysztof Magiera

Psychiatra, Neurolog

Ciołkowskiego 5d/14 (IV p.)
80-463 Gdańsk

Kompletnie ignoruje pacjenta. Po półtoragodzinnym oczekiwaniu na wizytę (p. Magiera dyskutował w tym czasie z innym pracownikiem przychodni MSWiA)zapukałam i poprosiłam o przyjęcie. Był zajęty. Na pytanie o zmianę terminu (Muszę jeszcze, niestety, pracować)polecił sobie "nie przeszkadzać" . Może klapki z oczu mu spadają jak leczy za pieniądze. W państwowej placówce OMIJAĆ Z DALEKA

dr n. med. Wiktor Bodnar

Skłodowskiej-Curie 4 lok. 26
09-400 Płock

Korzystalem z uslug Pana Bodnara jako psychoterapeuty, no cóż, predzej mozna powiedziec ze to szaman i czarownik, jego terapia nie dziala bo nie ma prawa dzialac skoro jest absolutnie pozbawiony empatii, opryskliwy i nie mily. na szczescie po nim trafilem na duzo lepszych specjalistow i dzis jest juz duzo duzo lepiej ze mna. Szkdoa czasu i pieniedzy.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Tadeusz Nagibauer

Prywatny Gabinet Neurologiczny
Brzozowa 4
43-246 Zbytków

Doktor Nagibauer to wspaniały lekarz który od razu postawił dobrą diagnozę i zastosował odpowiednie leczenie które bardzo mi pomogło
Opinia dodana przez: Jarosław

Grzegorz Skoczkowski

Psychiatra, Seksuolog

Masztowa 8a
81-001 Gdynia

Wobec lekarza na mój wniosek Rzecznik Praw Pacjenta prowadził postępowanie, które zakończyło się stwierdzeniem naruszenia prawa pacjenta do leczenia zgodnego z aktualną wiedzą medyczną i należytą starannością.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Lucyna Piechota

Psychiatra, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Super Lekarka. Kompetentna i profesjonalna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem oraz fachowe wyjaśnienie przyczyn choroby neurologicznej. Leki dopasowane rewelacyjnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marek Paluch

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
42-700 Lubliniec

mój wnuk Oliwier był badany przez dwóch lekarzy jeden z nich to biegły sądowy część opinii jest potwierdzona kłamstwami opiekunów z ośrodka opiekuńczego z Sosnowca na niekorzyść dziecka i rodziców przepisuje się z akt te same kłamstwa i broni dyrektorki i zony lekarza .W tym kraju lekarz lekarza będzie bronił nawet biegli sądowi udowodnił to Zbigniew Ziobro powołując lekarzy biegł sądowych z Niemiec ze winni byli lekarze śmierci ojca Zbigniewa ...

lekarz Ewa Derej

NZOZ Pro Psyche
III Powstania Śląskiego 4
Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor -wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła. Godna polecenia.
Trafiłam do Pani doktor na poradę telefoniczną. Była bardzo uprzejma i sympatyczna. Mimo, że mnie nie znała, uważnie mnie wysłuchała, wcześniej już przejrzała moją kartotekę, była bardzo kompetentna. Miała do zaproponowania dobre rozwiązanie, które bardzo mi pomogło. Myślę, że umówię się do niej na wizytę stacjonarną w celu dalszego leczenia, bo wzbudziła moje zaufanie, wiedziała co mówi, miała o mojej chorobie dużą wiedzę. Widziałam negatywne opinie i byłam sceptycznie nastawiona, ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Krzysztof Kawecki

Kolejowa 30c
39-200 Dębica

Nie polecam, po kilku wizytach i przepisywaniu tych samych leków na różne schorzenia (wiem od innej osoby) efektów nie było, z resztą nie wiem czy wizytą można nazwać max 8 minut. A i pełen profesjonalizm nie informując pacjentów, że się wybiera na urlop miesięczny! Telefon oczywiście nie odpowiada, a na drzwiach gabinetu "urlop od tego do tego..."! Zostałem bez leków na dalszą terapię, a dotychczasową mogę sobie wsadzić w nos! ...
Opinia dodana przez: pacjent1

lekarz Szczęsny Masłowska-Szczęsny

Dmowskiego 22
58-300 Wałbrzych

Polecam zdecydowanie!!!Bardzo miła,tresciwa i poważnie podchodząca do twego problemu osoba.Jesli chodzi o czas wizyty'to nie dentysta'jeden pacjent potrzebuje 15 min,a inny 1,5 godz!Osoba z powołania!2-raz z pomocą tej osoby wychodzę na prostą i cieszę sie z życia!

lekarz Robert Gruchot

Grunwaldzka 9 A
99-300 Kutno

Dzisiejsza moja proba wizyty u dr.Gruchota to gdyby nie dramat skonczyla by sie nie konczacym sie smiechem.Ta niby wizyta wygladala tak, pani przez okno wziela moje skierowanie a nastepnie jakis facet otworzyl drzwi i podal mi recepte i sierowanie na badanie wraz z rozpoznaniem, nawet nie wiedzialam c co to za facet.Na moje pytanie czy to Pan dr, wysmial mnie.Nie widzial mnie na oczy ale wyszedl z gotowym rozpoznaniem , ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Lucyna Masłowska-Szczęsny

Dmowskiego 22
58-300 Wałbrzych

Pani Doktor to dobry, pomocny człowiek. Mam do niej pełne zaufanie. Korzystam z jej porad juz kilkanaście lat. Wiele razy naprawdę mi pomogła. Nie jest może wylewna, ale ma celne i wspierające uwagi. Zawsze cieszę się przed wizytą u niej, bo wiem, że mnie podbuduje na jakiś czas. Pełny profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Emalia

lekarz Ewa Leśniak

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

Wskazana konsultacja z innymi ginekologami. Po USG dopochwowym, nie uslyszałam diagnozy opisu, nie otrzymałam do ręki nic. Zasugerowałam badania, po co. Chaos. Wg p. doktor moja łuszczyca to uczulenie i podpaski należy używać inne. Aktualnie- jestem przed 2 operacją, gdyż dzięki innemu doktorowi, wykryto dramat.
Opinia dodana przez: Gocha

lekarz Janusz Zabłocki

Gabinet Neurologiczny
Batorego 16
59-900 Zgorzelec

Absolutnie nie polecam psychiatry. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta,nie traktuje go z szacunkiem,wyśmiewa,kpi z problemów zdrowotnych. Gdy podzieliłam się z lekarzem informacją,że leki nie działają to usłyszałam odpowiedź "to przez to,że kobieta zmienną jest" i takie słowa na wizycie padały często. Z resztą wizyta sama w sobie strasznie droga.

lekarz Witold Duński

Pereca 2/410
00-849 Warszawa

Nakłamie, nafaszeruje psychotropami, żeby zamknąć usta. Dobrze radzę omijać go z daleka. Nie znam żadnej prawdziwej dobrej opinii na jego temat. Pamiętajcie o tym, że są opinie pisane na zamówienie danego lekarza! W klinice nerwic IPiN na klubie byłego pacjenta oraz wśród wówczas przebywających nic dobrego nie słyszałam. Same najgorsze rzeczy. Nawet człowieka, którego leczył prywatnie z lęków doprowadził do tego, że tylko leżał w łóżku. Teraz normalnie funkcjonuje. Pracuje ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Halina Karnecka-Dolińska

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Jakaś porażka w traktowaniu pacjentów na sorze,zero wychowania i empatii ,badania wykonuje na siłe nie patrząc na próg bólowy pacjenta,przy badaniu zachowuje się w sposób chamski ,sprawia wrażenie jak by pracowała za karę,nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ze strony lekarza,jak najdalej od takich lekarzy!!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Romuald Radziewicz

Sasanki 9/B
35-604 Rzeszów

Jak on może orzekać o stopniach niepełnosprawności jak wyleciał w swoim czasie hukiem ze szpitala MSW. Nastawiony widać tylko na zarabianie pieniędzy, nie słucha pacjenta, nie interesują go objawy bo z góry wie lepiej.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Ostrowska

LUX MED
ulica 17 Stycznia 36
02-148 Warszawa

Wizyta umówiona na godz. 11:50. O godz. 12:08, nie przejmując się opóźnieniami (prawie 20 minut + jeszcze jeden pacjent w kolejce) lekceważąco wychodzi sobie na papierosa. Poza tym zapraszanie pacjentów do gabinetu krzycząc "następny" zza biurka to chyba też nie są ogólnie przyjęte standardy w Luxmedzie.
Opinia dodana przez: Dawid