Lekarze pediatra pulmonolog

lekarz Agnieszka Federowicz-Lewandowska

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Serdecznie polecam Panią doktor! Pani doktor niezwykle cierpliwa, nawet w stosunku do dziecka, które nie zawsze chce współpracować. Naprawdę ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie rodzica. Zawsze na wizycie poświęci tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia!!! Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Mama Mai

lekarz Tadeusz Błażewicz

Żeromskiego 8a lok. 21
19-500 Gołdap

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy leczy moją 3 dzieci i nie żałuję że są u niego zapisane.Zawsze ma czas by wysłuchać Polecam:-)

lekarz Zbigniew Pajzderski

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny lekarz, leczył moje dzieci i dzieci mojego brata. Ogromne doświadczenie, chyba był ordynatorem w średzkim szpitalu przez lata. Ma nasze całkowite zaufanie
Opinia dodana przez: Kamil Z.

lekarz Anna Tomaszewska-Nóżka

Czerwiakowskiego 2 lok. 4
27-300 Lipsko

Polecam z całego serca. Pani doktor leczy mnie od dłuższego czasu. Idealnie dobrane leki po których widać poprawę.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Sławatyniec

Pediatra, Pulmonolog

Zakład Usług Medycznych Przychodnia "CENTRUMMED"
Bohaterów Modlina 28
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry specjalista, kiedy mu się zaufa i podda jego wskazówkom dziecko ma największe szanse na wyzdrowienie. Barbara

dr n. med. Anna Sochoń

Warszawa

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam! p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)
Opinia dodana przez: Paproszek_78

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci
{'id': 27719, 'name': u'Ostro\u0142\u0119ka'} Pediatra
                                       lek. med. Wojciech  Jakowicki

lek. med. Wojciech Jakowicki

Pediatra, Alergolog

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

lekarz Jarosław Wlazło

ul. Graniczna 6 EF
63-800 Gostyń

Super lekarz, polecam, bardzo kompetentny, miły,pomocny,cieszę się że trafiliśmy do Pana doktora 🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Bożena Nowowiejska

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Cudowny człowiek. Rewelacyjna lekarz. Cierpliwie i uważnie słucha rodzica, prawidłowo ocenia sytuację zdrowotną. Właśnie moja córka powraca "do siebie" po prawie dwumiesięcznym kaszlu. Podczas wizyty pomogła nam w ustaleniu natychmiastowej konsultacji laryngologicznej (krwawienia z noska). Na drugi dzień po wizycie telefonowała, by uzyskać informację co się dzieje z dzieckiem. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na tak wspaniałą Panią doktor. Życzę jej dużo siły i zdrowia, bo dzieci takich prawdziwych lekarzy ...
Opinia dodana przez: Anna
Najlepsza Pani Doktor moich dzieci.Kompetentna,uprzejma i rzetelna.Bardzo pozytywne podejście do małych pacjentów.Znakomicie dobiera leczenie.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mieczysława Cynarska

Sikorskiego 6
38-100 Strzyżów

Pełen profesjonalizm. Rzeczowo, fachowo bez zbędnych udziwnień. Najlepszy lekarz pediatra w okolicy.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Krystyna Ambrożewicz

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Wspaniała pani doktor miła i kompetentna. Bardzo dobrze diagnozuje i przepisuje odpowiednie i skuteczne leki Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Mach

NZOZ NR 1
Łąkowa 7
83-300 Kartuzy

Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna, skromna Pani doktor, świetne podejście do maluchów, zero pośpiechu, na wszystko ma czas, sama robi testy skórne. Polecam!

lekarz Maria Szul

Sądowa 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Bardzo życzliwa, doświadczona Pani Doktor. Ma świetne podejście do dzieci. Sympatyczna i przede wszystkim zawsze trafia z diagnoza.

lekarz Urszula Grzybowska

Przychodnia Przyszpitalna
24 Kwietnia 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam wizyty u pani doktor. Fachowa opieka i pomoc. Dobre podejście do dzieci. :)

lekarz Agnieszka Piślewska

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Dr Agnieszka Pislewska jest doświadczonym lekarzem bardzo profesjonanym z dużą empatią dla pacjentów. Jest osobą uprzejmą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Rudzica 350
43-394 Rudzica

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

lekarz Bożena Woropaj

Pomorska 1/1
68-100 Żagań

Wspaniały lekarz. Pani doktor ma cudowne podejście do dziecka, jest uprzejma, cierpliwa, wszystko tłumaczy. Nie bagatelizuje problemów, ale też nie zapisuje leków na wyrost. Polecam!!

lekarz Bożena Makuch

Zagajnik 3/1
58-540 Karpacz

Witam. Synek chorowal co 2tydzień na choroby ukladu oddechowego, górnych dróg oddechowych, corocznie na zapalenie płuc. Do czasu, kiedy trafiliśmy do CM KARPACZ z wywalczonym skierowaniem od pseudopediatry z rodzinnej przychodni. Pani Doktor to pierwszy Lekarz z pasją, zaangażowaniem, chęcią leczenia i pomocy na którego trafiliśmy po prawie letniej tułaczce po pseudospecjalistach bez wiedzy i empatii. Lekarz z ogromną wiedzą, zaangażowaniem. Wszystkiego co najlepsze dla Pani Doktor od nas
Opinia dodana przez: Ewa