Lekarze Psychiatra psychiatra psychoterapeuta

dr n. med. Cezary Żechowski

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Instytut Psychiatrii i Neurologii
Warszawa

Bałam się wizyty córki u Psychiatry, tym bardziej mężczyzny ale pierwsze chwile z Dr Cezarym Żechowskim rozwiały nasze wątpliwości i strach. Jest niesamowicie uprzejmym lekarzem, dla którego widać, że pacjent i jego problemy są niezwykle istotne. Czułam, że oddaje dziecko w najlepsze ręce. Dziękuję
Opinia dodana przez: M.

dr Beata Piekarska

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Pani doktor doskonale ustawia leki. To jest dla mnie najistotniejsze. Leczę się bardzo długo i nigdy w tym czasie nie miałam nawrotów choroby. Jest osobą konkretną, która szybko podejmuje dobre decyzje. Bardzo polecam Panią doktor.

dr n. med. Jan Madej

Plantowa 13 lok. 10
91-104 Łódź

dobry psychoterapeuta i psychiatra, moze byc troche kontrowersyjny w swoich metodach, ale najważniejsze, że jest przy tym bardzo skuteczny. Mozliwe sa wizyty domowe, co jest bardzo cenne dla ciezej chorych.

lekarz Jolanta Berezowska

Gabinet Jolanta Berezowska
Mickiewicza 32 m. 5
Warszawa

Tę Panią cechuje niesamowity profesjonalizm i podejście do pacjenta, przede wszystkim jest Człowiekiem. Wrażliwa, ale jednocześnie umiejętnie stawiająca granice, potrafi zdefiniować sedno problemu i postawić właściwą diagnozę.

prof. dr hab. n. med. Hanna Jaklewicz

Psychoterapeuta, Psychiatra

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Bardzo kompetentny lekarz. Pani profesor pokazała jak ogromna jest przepaść pomiędzy psychologiem a specjalistą. polecam

lekarz Andrzej Skrzypek

Szpital "Drewnica"
Rychlińskiego 1
05-091 Ząbki

Świetny lekarz. Profesjonalista. Jestem pacjentem dr Skrzypka od 9 lat z pełnym sukcesem w leczeniu.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Waldemar Krzyżkowiak

Poradnia In Altum
Gwiaździsta 15A/408
00-651 Warszawa

Bardzo miły i fachowy lekarz.Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.Słucha i wyciąga wnioski.Budzi zaufanie.Leczę się nie długo ale jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Dość ciężko z terminami ale polecam wszystkim potrzebującym.

lekarz Elżbieta Orzechowska

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Humor Pani doktor ma różny, jak każdy człowiek... Niemniej jednak zawsze towarzyszy mu pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Stanisław Maj

Cieszyńska 14 lok. 11
30-015 Kraków

Pan Stanisław Maj to bardzo kompetentny lekarz, jest w pewien sposób zdystansowany, lecz jest to zdystansowanie profesjonalisty psychoterapeuty, przypatruje się z dystansu na pacjenta, lecz co jest ważne wchodzi niejako w psychikę pacjenta trafnie określając sedno problemów, pomaga wejść na właściwe ścieżki, nie mówi pewnych rzecz wprost, lecz przenośniami, zmusza do samodzielnego rozmyślania nad problemem bo tak naprawdę kto jak nie pacjent wie najlepiej co tak naprawdę w nim drzemie, ...

dr Stanisław Piwowarczyk

Krapkowice

Dr Piwowarczyk jest bardzo doświadczonym i mającym ogromną wiedzę lekarzem. W CTN byłem już 3-krotnie i za każdym razem pan doktor potrafił zaradzić moim dolegliwościom. Do tego bardzo spokojny i rzeczowy. Jak dla mnie jeden z najlepszych specjalistów psychiatrii w naszym kraju. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji jak zresztą do całego zespołu prowadzonej przez pana doktora placówki.

lekarz Krzysztof Golonka

Różana 4 lok. 4
40-045 Katowice

Świetny lekarz, psychiatra i neurolog, kompetentny, mozna mu zaufać, daje trafne diagnozy.

dr n. med. Krzysztof Rutkowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk

Plac Axentowicza 6/2
30-034 Kraków

Jak dla mnie bardziej teoretyk niż lekarz. Powinien skupić się na pracy wykładowcy a nie leczeniu ludzi. Idealizuje junga ktory uniemozliwia mu rzeczywiste spojrzenie na pacjenta w 21 wieku. Ciezko sie przed nim otworzyc co nie zmienia faktu ze jest bardzo oczytany I elokwentny. Trudno mu dopuscic do swiadomosci ze analiza umarla z dziadkiem froydem.

lekarz Andrzej Karczewski

Gabinet Psychiatryczny
ul. Kopernika 9 m 14
26-600 Radom

Wspaniały lekarz, moim zdaniem najlepszy. Brak mi słów co do jego osoby, same superlatywy :). Bardzo kulturalny i mądry, lekarz . Potrafi pomóc, nie owija w bawełnę. Poświecił mi dużo czasu i wysłuchał mnie a teraz to wszyscy tacy zabiegani ze tylko jak najszybciej człowieka przyjąć i po sprawie. Człowiek o wielkim sercu. Cieszę się, że mam możliwość współpracy z tak wspaniałym specjalistą jakim jest pan doktor Andrzej Karczewski...dziękuję panie ...
Opinia dodana przez: Justyna K.

mgr Aleksandra Gołębiewska

Psychiatra, Psycholog

Prywatny Gabinet Psychoterapii
82-300 Elbląg

Bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem, budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Najlepsza w Elblągu. POLECAM każdemu, kto szuka mądrego fachowca z dużym doświadczeniem, a nie wróżki z czarodziejska różdżką.

lekarz Bożena Szymik-Iwanecka

Komuny Paryskiej 9
44-370 Pszów

Beznadziejny lekarz,psychoterapia…chyba tylko na papierku.Człowiekowi z ciężka depresja zamiast pomoc to odsyła do domu.Brak empatii,niemiła.Mogłabym więcej napisać ale dla mnie wystarczy jedno….Dno .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Rafał Osiński

Warszawa

Dzięki doktorowi Osinskiemu nareszcie dobrze się czuję. Byłam u innych lekarzy ale ten dopiero mnie dobrze zdiagnozował i dobrał leki stopniowo. Polecam. Doktor polecał także psychoterapię więc uważam, że jest profesjonalistą.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Chmiest

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Z Panią doktor miałam jednokrotny kontakt. Potrzebowałam pilnej konsultacji w sprawie stanów lękowo-depresyjnych. Pani doktor postarała się znaleźć czas na spotkanie. Wysłuchała co mam do powiedzenia. Dopytała o szczegóły. Przedstawiła swoje stanowisko i uzasadniła je. Wyjaśniła jakie są przewidywania i co można zrobić w przyszłości. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Z pełnym przekonaniem mogę ją polecić.

dr n. med. Anna Sarol-Kulka

Seksuolog, Psychiatra

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Wybitny specjalista w dziedzinach psychiatrii,psychologii i seksuologii.Rzetelna ,z ogromnymi zasobami wiedzy i doświadczenia,zawsze z empatią,współczuciem i zrozumieniem dla pacjentów. Pomogła wielokrotnie mi wyjść z kryzysu. Polecam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: JURGITA

lekarz Grażyna Kawecka

Kolejowa 30c
39-200 Dębica

Nie polecam tej pani, nie wytłumaczy ,nie podniesie na duchu, wizyty są krótkie, pozbywa,tylko kasa sie liczy,nie ma porady od lekarza ,wywyższa się
Opinia dodana przez: magdalenia

lek. med. Dorota Komorowska-Biernat

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Najlepszy lekarz psychiatra jakiego znam, pełna empatii, wrażliwości i zrozumienia. Mam pełne zaufanie do Pani doktor i wielokrotnie mnie wyciągnęła z dużego dołka, opresji życiowych. Ma bardzo duże doświadczenie, również w pracy klinicznej, w szpitalu.
Opinia dodana przez: Aga