Lekarze pediatra internista

dr Maria Jakubiak

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo sympatyczna, życzliwa i spokojna osoba. Bez pośpiechu bada małego pacjenta, z którym potrafi nawiązać dobry kontakt. Nie bagatelizuje objawów, woli dmuchać na zimne kierując na dodatkowe badania konsultację do specjalistów. Odpowiada na wszystkie pytania. Niestety terminy jej konsultacji są dość mocno oblegane, a w dniu wizyty często ma spore opóźnienia (poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, a nie ile przewidują standardy Luxmedu).

lekarz Stanisław Kobiałkowski

os. Staszica 6 lok. 6
64-510 Wronki

wg mnie dr poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba, ze też wytrzymał z takim marudą i gderą jak ja. Ekspresem wykonał badania i pokazał na monitorze. Ślepy jestem od 6 lat. Stałem się zgryzliwy i kłótliwy. W sumie jak na mój wiek to nic nadzwyczajnego.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Zujko

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Wspaniały lekarz a zarazem bardzo dobry i uprzejmy człowiek!!! Ma świetne podejście do dzieci, uprzejmy, miły. Lekarz niczym z "Leśnej Góry" Przykre jest to, że nie przyjmuje już w Lipianach! A mali lipiańscy pacjenci tęsknią za doktorem!

dr n. med. Tadeusz Ryłko

Miejska Przychodnia Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej
al. Jana Pawła II 7
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, którą od lat leczy doktor, moje dziecko - czwartym i napiszę tak: do tej pory wszystkie diagnozy były trafne. Świetny specjalista - Praktyk przez duże "P", nie teoretyk. Doktor przyjmie w razie uzasadnionej potrzeby nawet w nocy, niedziele i święta o ile jest akurat w domu. W obecnych czasach, to już rzadkość, nawet w prywatnych praktykach. Koszt wizyty kilkukrotnie niższy niż gdziekolwiek. POLECAM!

lekarz Tomasz Szerer

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Zdecydowanie odradzam dr Szerera jako internistę. Miałam nikłą przyjemność styczności z nim w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w przychodni na Dąbrowie Górniczej. Zgłosiłam się tam z ostrym bólem w klatce piersiowej i problemami z oddychaniem, pan doktor wpisał w kartę zaniżone tętno i ciśnienie, na wyniki z EKG tylko rzucił okiem bez większego zainteresowania, po czym stwierdził, że wszystko ok i przepisał mi leki nasenne, po których nawet ...
Opinia dodana przez: XYZ
mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna ...

lekarz Krystyna Tarnawa

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

Halina Glinka-Lis

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BOLSMED"

na pewno w gabinecie można posiedzieć:) ale ma to swoje plusy zbada porozmawia wytłumaczy jakie leki na co i jak działają rozpisze kompleksowo dawkowanie wraz ze swoją pieczatką! trochę za dużo antybiotyków przepisuje no ale wiemy jak działa system zanim zrobią wymaz i cos wyhodują i zbadają na co jest wrażliwe to zapobiegawczo do czasu wyniku można podac coś słabego apotem okazuje się że ok pomaga tylko trzeba wybrać do ...
Opinia dodana przez: anonim
Wizyta u tego lekarza potwierdza regułę: jeśli nie jest to lekarz, którego się wybrało w deklaracji, lepiej nie tracić czasu na wizytę, bo jest to tzw. "zbywanie pacjenta". Z chorym dzieckiem, z prawie 40 stopniową gorączką lekarz kazał się pojawić po dwóch dniach żeby sprawdzić skuteczność podanych leków. Dla mnie - czysta złośliwość - lekarz nie chciał wypisać opieki nad dzieckiem na więcej jak 2 dni.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Iwonna Grzegorzewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Gryfa Pomorskiego
83-333 Chmielno

100% zaufania do pani doktor. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim. Bada bardzo dokładnie, poświęca dużo czasu na tłumaczenie. Ocena 10/10.
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Zenon Siergiejko

Alergolog, Internista

ulica Ogrodowa 5
15-010 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu chorób alergicznych. Dziekuję za pomoc Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Leszek Minkiewicz

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

lekarz Justyna Przybyszewska

MEDVIT
Piaseczno

Najwspanialszy pediatra na świecie! Niesamowicie kompetentna, przy tym bardzo sympatyczna. Wspaniały, oddany swoim pacjentom lekarz, wspaniały Człowiek... Myślę że zgodzą się wszyscy moi sąsiedzi i sąsiadki z miasteczka Wilanów którzy maja malutkie dzieci.. Kiedy Pani doktor jest chora i jest na zwolnieniu lekarskim wiele osób po prostu przekłada zaplanowane wizyty po to by przyjść tylko do niej. Polecam serdecznie i oby więcej takich lekarzy!!!
Pierwszy raz natrafiłyśmy wraz z mamą w naszej Przychodni na tak życzliwego i miłego Pana doktora , bardzo sympatyczny i pomocny człowiek, lekarz z powołania , oby jak najdłużej został w tej placówce , takich lekarzy nam potrzeba.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Nahirny

Słowiańska 27A
Wrocław

Po 13 latach leczenia mojej corki z wada serca okazalo sie, ze leczyl ja pediatra, kłamał, ze jest kardiologiem, NIE JEST BO NIE ZROBIL SPECJALIZACJI, na konsultacji u kardiologa, okazalo sie, ze badania sa zle przeprowadzone, potrzebna jest operacja. 13 lat w klamstwie, pan dr oczywiscie zapadł się pod ziemie

lekarz Tomasz Chuchla

Bogusława X 12
77-200 Miastko

Brak podejscia do pacjentow wielkie pretensje o wszystko najlepiej nie przeszkadzac im w nocy bo chca sie wyspac zenada!!!

lekarz Marian Machała

ul. Brzozowa 29
86-200 Chełmno

Wspaniały człowiek! Bardzo sympatyczny, kompetentny, ciepły i rzeczowy specjalista. Bezbłędnie wystawił diagnozę i zalecił odpowiednie lekarstwa, ratując moją córkę przed antybiotykiem. Oby jak najwięcej takich lekarzy!

lekarz Alicja Serafin

Pediatra, Pulmonolog

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.
Opinia dodana przez: Gość