Lekarze pediatra neonatolog

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

lekarz Zuzanna Grabowska

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Czytając komentarze "bardzo słabe" upewniam się tylko, że to najlepszy lekarz jakiego poznałem. To że Pani Doktor nie ma czasu rozmawiać przez telefon, bo akurat jest na klinice (w końcu jest neonatologiem) to chyba na PLUS dla lekarza. Pamiętam sytuację, że lekarz zamiast rozmawiać z pacjentem godzinę rozmawiał z żoną o "marchewkach", a to chyba świadczy o profesjonalizmie. Co do godzin przyjęć, rzeczywiście jak ktoś napisał są dziwne :) 3 ...

lekarz Marek Jacek

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Romana Jaworska-Bobkier

Wesoła 24
58-500 Jelenia Góra

Zdecydowanie polecam!rzadko spotyka się tak dobrego lekarza.Wysłucha, doradzi...i zawsze się sprawdzi.Traktuje dziecko jak człowieka nie jak przedmiot jak to niektórzy lekarze. To szczęście mieć takiego lekarza:)

dr Hanna Michałek-Baranowska

Neonatolog, Pediatra

Szpital im.Św.Rodziny (Szpital Madalińskiego)
Warszawa

Dziękuję pani doktor za fachową pomoc po narodzinach Tadzia . Dziecko urodziło sie z infekcją która została odrazu wykryta i podano odpowiednie leki . Pani doktor bardzo zaangażowana w swoją pracę, bardzo empatyczne podejście do dziecka oraz rodzica. Polecam.
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Maria Cisowska-Nierada

Felińskiego 14
41-900 Bytom

Dzięki Pani Doktor moja córka została dobrze zdiagnozowana (dysplazja biodra prawego) i skierowana w odpowiednim czasie do bardzo dobrego ortopedy, którego zalecenia uchroniły moje dziecko przed operacją i doprowadziły do wyleczenia. Dlatego gdy urodziłam syna nie musiałam się zastanawiać kto ma go leczyć. Nawracające obturacyjne zapalenia oskrzeli przez pierwsze 2,5 roku życia syna były koszmarem, ale za każdym razem Pani Doktor była na każde zawołanie. Raz nawet w Wigilię przyjechała ...

lekarz Anna Hajto

Prywatna Praktyka Lekarska
Kraków

Swietna Pani Doktor, zawsze wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tlumaczy,tafiona diagnoza, zyczliwa, ma wspaniale podejscie do dzieci. Lekarz z powolania i godny zaufania. Nam pomaga juz kilka lat i nie zamienilibysmy Pani Doktor na zadnego innego lekarza naszych dzieci. Mama Liliany i Edwinka.

lekarz Wiesław Olechowski

Neonatolog, Pediatra

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Gdyby nie Pan doktor nie wiem co by było z moją córką. Urodziła sie poważnie chora i tylko dzięki niemu jest teraz zdrową . Gorąco polecam.............

dr n. med. Krystyna Madeła

Anestezjolog, Neonatolog

Różana 12
58-371 Boguszów-Gorce

NIESAMOWITA PANI DOKTOR!OD KILKU LAT LECZY 3 MOICH DZIECI . DIAGNOZY SĄ ZAWSZE TRAFNE. SZCZEGÓLNIE NAJMŁODSZY SYN UWIELBIA PANIĄ DOKTOR NIE PRZEPISUJE ANTYBIOTYKÓW TYLKO GDY JEST KONIECZNOŚĆ ...POLECAM NIE MA LEPSZEGO LEKARZA

dr n. med. Maciej Potocki

medi vita
jadzwingów 1
07-356 Warszawa

Lekarz z powołania, z olbrzymią wiedza , bardzo zaangażowany w problemy małego pacjenta. Pan Doktor dokładnie zbada, wszystko dokładnie wytłumaczy , uspokoi , przedstawi ścieżkę leczenia. Godny polecenia , zaufania.

Maria Mazurska

Pediatra, Neonatolog

Praktyka Prywatna
Warszawa

Przemiła i niezwykle kompetentna Pani Doktor.Wizyty u lekarza jeszcze nigdy nie sprawiły tyle radości mojej córce.Pani doktor wszystkie informacje dotyczące choroby dziecka dokładnie wyjaśni rodzicom.Ma wspaniały kontakt z dzieckiem.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,polecam wszystkim takiego lekarza.

lekarz Lidia Gruszka

Zawadzkiego 4 lok. 2
42-693 Krupski Młyn

Polecam! Pani doktor bada dziecko od a do z. Nigdy się nie zawiodkam. Stawia zawsze trafne diagnozy. Szkoda, że w Zawadzkiem przyjmuje tylko raz w tygodniu.

dr hab. n. med. Agnieszka Kordek

NZOZ Reumatologia
Szczecin, Emilii Plater 13
Szczecin

Pani Doktor prowadziła moją córkę w poradni dla wcześniaków. Byliśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty, pełen profesjonalizm i spokój w tłumaczeniu rodzicom tych trudnych tematów. Podejście do dziecka idealne.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Michalik

Neonatolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Najlepszy lekarz z okolic Wejherowa oraz Pucka

lekarz Teresa Baczyńska

Laskowska 40
05-430 Warszawa

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i dużo poświęca czasu.

dr n. med. Krystyna Sokołowska

Rokity 2
60-195 Poznań

Polecam ! Korzystam z usług Pani doktor już dwa lata i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Zawsze ma czas, udzial porad przez telefon.

lekarz Dariusz Podbielski

Bolesława Śmiałego
70-337 Szczecin

Dr to fantastyczny człowiek. Jest pełen wiedzy i kompetencji. Spokojny, opanowany ze znakomitym doświadczeniem. Corka leczona była przez doktora na nfz na intensywnej terapii noworodkow, gdzie walczyla o życie. Jestem ogromnie wdzieczna, dzielil nas krok od dramatu. Dzięki doktorowi moja Lenka jest zdrowa, swietnie się rozwija, a w tym roku rozpoczela 1 klase w szkole sportowej. Będziemy cale życie dozgonnie wdzięczni doktorowi za wszystko. Życzymy samych wspaniałości i duzo zdrowia. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Elżbieta Pilarczyk

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Mieliśmy kontakt z wieloma lekarzami, także pediatrami, ale nie spotyka się takich osób jak Pani Doktor. Rzetelna, uprzejma, z ogromną wiedzą i doskonałą intuicją, a przy tym skromna, ze szczerą chęcią pomocy, pamięta nawet o małych rzeczach, mimo (jak się domyślam) masy obowiązków z racji pełnionej funkcji Ordynatora; zawsze poświęca maksimum czasu. Mamy do Niej największe zaufanie. Widujemy się na wizytach w poradni Patologii Noworodka, ale bardzo bym chciała, żeby ...
Opinia dodana przez: Mama Cyprianka

lekarz Ewa Grzybowska

42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Paszkowska

al. Niepodległości 72
55-020 Żórawina

wspaniała lekarka, zaufalam jej w 100%, wyleczyła mojego noworodka, trafila w 10!