Lekarze pediatra pulmonolog

lekarz Aniela Cieśla-Gudowicz

ulica Wiejska 87
42-690 Nowa Wieś Tworoska

Cudowna nic dodać nic ująć trzeba z nią porozmawiać ja miałam przyjemność być na sorze w szpitalu gdzie miała dyżur dziecko przyjęła do szpitala okazało się że ma zapalenie płuc a w przychodni niestety pani poprzednia lekarka nic nie wysłuchał

lekarz Hanna Kuklewska-Gaweł

ul. Elewów 3/34
80-298 Gdańsk

Najlepsza pediatra i pulmonolog jaką kiedykolwiek spotkałam. Ubolewam, że teraz przyjmuje tylko w Skarszewach. Zawsze pomocna i diagnozy zawsze trafne genialna osoba. Syn kilka lat był pod opieką na NFZ, teraz w razie potrzeby proszę Panią by przyjechała do nas prywatnie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Nykiel-Raj

SP ZOZ Wieluń -Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc
Szpitalna 16
98-400 Wieluń

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła zalecenia i odpowiedziała na wszystkie pytania, bardzo sympatyczna, polecam w Wieluniu

lekarz Barbara Wejcman-Odyniec

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
83-110 Tczew

Pani doktor,ktora leczyla moje dzieci zawsze z dobrym skutkiem i choc bylo to dawno temu żałuję, ze p.doktor Barbara przeszla na emeryturę ( choć zasłużoną).Wspaniała i mądra ,z dobrą intuicją! Jej diagnozy byly zawsze trafne! Dziekuję,ze miałam, jako matka,okazję poznać p.dr.i leczyć u niej swoje dzieci. Majka P.
Opinia dodana przez: Majka P.

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

lekarz Justyna Schmidt

Uzdrowisko "Świeradów Czerniawa"
ulica Zdrojowa 2
59-850 Świeradów-Zdrój

Wspaniala lekarka. Bardzo ufam jej kompetencjom. Niezwykle oddane jest dla pacjentow. Polecam wizyty u pani doktor, z uwaga na holistyczne podejscia do

lekarz Teresa Zajusz

Beskidzka 31
34-120 Andrychów

Pomocna, konkretna, dociekliwa i życzliwa. Lekarz z powołania. Bez problemu kieruje na badania. Interesuje się zdrowiem pacjenta.

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

lekarz Marian Piechota

NZOZ CERTUS s.c. Barbara Zięba, Tadeusz Zięba
Żeromskiego 17
39-300 Mielec

Pan Doktor jest kompetentny,rzeczowy,wyjaśnia szczegółowo przyczyny choroby i omawia wdrożone leczenie. Jest punktualny i ofiarnie przyjmuje dzieci do ostatniego pacjenta.Nie zamknął gabinetu w czasie epidemii .Kilka razy dzięki pomocy Pana Piechoty moje dzieci uniknęły hospitalizacji. Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Renata Zięba

Urszulańska 15/2
33-100 Tarnów

Od kilku lat mam dwóch synow pod stałą kontrolą u Pani doktor. Trafiona diagnoza u młodszego po wizytach u kilku poprzednich lekarzy...niektorzy z nich żerują tylko jak wydrzeć najwięcej kasy za badania,lub zero podejścia przy badaniu spirometrii u 5-latka. Obecnie syn ma 16 lat,czuje sie bardzo dobrze nie jest leczony antybiotykami przy zwykłym katarze... Starszy, lat 19 na odczulaniu(podobnie jak i młodszy) z powodu nasilenia alergii. Obecnie nie maja praktycznie ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Beata Stępień-Jaszowska

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz

Odkąd pojawiłam się z 2 letnią córką u Pani Doktor, zawsze do niej wracamy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy, zagłębia się w problem i co najważniejsze jest skuteczna. Mamy odczucie, że wkłada w pracę masę serca. Dla przeciwników lekarstw może minusem okazać się to, że przepisuje ich dużo. Jednak w naszym przypadku leczenie było skuteczne. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Adam Wójcik

Nowy Świat 16/3
34-700 Rabka-Zdrój

Do doktora Wójcika trafiłam z córką podczas diagnostycznego pobytu w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Rabce. Gdyby nie to, że jesteśmy z Krakowa, zapewne byłby to lekarz mojego dziecka. POLECAM!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Kwiatkowska

85A
21-003 Niemce

lekarz Halina Łukian

Prywatny Gabinet Lekarski
Świętopełka 26 lok. 55
87-100 Toruń

Pani doktor była maskotką bilansów lat 90tych i początku 2000-nych. Była połączeniem gracji- otyłość, okulary ze szkłami jak denka od butelek i finezji- krzyk od 90 decybeli wzwyż, popędzanie i wyzywanie dzieci etc. Dla dzieci niebywała atrakcja. Tak więc ambicją dzieci było, jak to mawiały chłopaczki z klas niższych aby " gruba świnia odpierdalała". No i pobudzały panią doktor do dysforycznych stanów. Pani doktor działała niczym pies Pawłowa impuls-reakcja. Napady ...

lekarz Michalina Pisarska

Cegielniana 20
27-200 Starachowice

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna lekarka. Znam ją od bardzo wielu lat i najpierw leczyła mnie jako lekarz rodzinny, później mnie i mojego syna, którego znała od jego pierwszych krzyków po porodzie. Zawsze ma czas dla pacjenta, pyta i słucha odpowiedzi, w stosunku do dzieci jest bardzo cierpliwa, uśmiechnięta i serdeczna. Mówi do dziecka spokojnym głosem z uśmiechem, przy starszym dziecku pozwala dotknąć stetoskopu, żeby dziecko się z nim oswoiło. ...
Opinia dodana przez: Aga

dr Romana Borkowska

Alergolog, Pediatra

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc
05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

lekarz Paweł Klimczyk

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu
ul. Grunwaldzka 64
Lubliniec

super lekarz i fachowiec, chodzę z córką od dwóch lat i gorąco polecam nie ma lepszego w Częstochowie i okolicach

lekarz Wanda Bielacka

ulica Weselna 1
92-014 Łódź

Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Kinga Pirowska

MEDIC-KOLOR
os. Kolorowe 21
31-941 Kraków

To najlepszy pediatra, jakiego do tej pory spotkałam. Prowadziła moje dzieci przez kilka lat. Bardzo profesjonalna, konkretna, dobry diagnosta, jasno informuje jak postępować. Zalecenia były zawsze skuteczne. Świetnie edukuje rodziców - dzięki niej bardzo wiele się nauczyłam. Po przeprowadzce mogę powiedzieć, że bardzo mi jej brakuje....
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Ewa Zeńczak

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Cudowna Pani doktor. Super podejście i zaangażowanie. Wcale nie liczy się pieniądz tylko trafna diagnoza i leczenie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: iza