Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk-stomatologiczny

Stomatolog, Ortodonta

przychodnia
Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Lucyna Przybylska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED" Sp z o.o.
KS. NORBERTA BONCZYKA 20
51-138 Wrocław

W pełni fachowa , profesjonalna obsługa . Pani dr. Lucyna Przybylska to przemiła , sympatyczna i cierpliwa osoba . Chcę serdecznie podziękować za wykonaną protezę. Polecam wszystkim bardzo gorąco.

lek. dent. Dorota Złotowska-Hermanowicz

82-300 Elbląg

Godny polecenia specjalista. Pełen profesjonalizm, trafna diagnoza, relaksująca atmosfera i miłe podejście do pacjenta. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z efektu leczenia. Ewa Grossmann
Opinia dodana przez: Ewa Grossmann

lek. stom. Izabella Klimek

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22
30-053 Kraków

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Zbigniew Zosiuk

Rybnika 40
15-655 Białystok

Pełnia kompetencji i zaufania, specjalista w każdym calu. Poświęcony czas na leczenie oraz empatia godna podziwu, w dzisiejszych czasach wręcz niespotykana. Godny wszelkiego polecenia.
Opinia dodana przez: Edward

lek. dent. Zbigniew Kucharski

Hoża 62/70
Warszawa

Doskonały lekarz. Ogromna wiedza, ma czas dla pacjenta, wspaniały fachowiec. Uratował mi mój usmiech
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jarosław Weroński

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Bardzo miło byłam zaskoczona, kiedy rok temu trafiłam do pana dr Werońskiego - jest niezwykłym lekarzem któremu zależy na właściwej, kompleksowej opiece stomatologicznej. Pan Doktor ma czas dla pacjenta i najlepszą radę, związaną z zaistniałym problemem. Bardzo polecam !!!!!
Opinia dodana przez: Maja W.

lek. dent. Tomasz Tołkacz

Ogrodowa 6B
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Pan doktor jest wspaniałym człowiekiem i genialnym stomatologiem. Lecze się u niego od dziecka. Teraz jestem dorosła, moje dzieci też uwielbiają wchodzić do naszego doktora Tomka. Polecam .

lek. dent. Jacek Karpów

ulica Królowej Jadwigi
70-307 Szczecin

Najlepszy stomatolog ze wszystkich. Leczymy się u doktora całą rodziną od wielu lat. Naprawia zęby które inni spisali już na straty. Jest cudotwórcą. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy K, T, J
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Mariusz Nahajowski

Rynek 22 lok. 1
59-220 Legnica

Do Pana Doktora Mariusza Nahajowskiego chodzę wiele lat a jako pacjentka wymagałam podejścia głebszego, przy lekach stosowanych własnych. Zawsze byłam i jestem zadowolona z Jego pracy- tak efektow fizycznych jak i podejscia medycznego do Pacjenta.

lek. dent. Robert Karamon

Centrum Dermatologiczne "Dermicus" Filia Malbork
17 Marca 10
82-200 Malbork

Stomatolog z profesjonalnym podejściem do pacjenta, wizyta bezbolesna i zadowalające efekty. Bardzo polecam

lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Polecam. Zmieniła moje nastawienie do stomatologów. Mozna usnąć na fotelu. Sympatyczna i dokładna. Niestety ciężko o wizytę, bo ciagle sie dokształca.
Opinia dodana przez: Justin

lek. dent. Magdalena Siudzińska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z synem od ok.20 lat. Cechuje ją bardzo profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta, a sposób leczenia przebiega tak bezboleśnie, że kilkakrotnie zdarzało mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Jest bardzo dokładna, a sposób przeprowadzania zabiegów jest na wysokim poziomie epidemiologicznym. Sprzęt i materiały są wysokiej jakości. Pani Doktor prowadzi bardzo dokładną dokumentację, co jest ogromnie ważne w obecnej sytuacji. Jest lekarzem godnym polecenia i ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Beata Maniecka

ulica Chęcińskiego Jana 2/5
20-839 Lublin

Jestem zadowolony miła atmosfera zbierałem się do dentysty 30 lqt aż trafiłem na odpowiedniego Gabinet dobrze wyposarzony

lek. dent. Barbara Janiszewska

Sukiennice 2
49-300 Brzeg

Przesympatyczna i kompetentna obsługa , miła atmosfera,pacjent czuje sie prawie rozpieszczony i jestem bardzo zadowolony.

lek. dent. Grażyna Bernacka

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

Bardzo mila sympatyczna , super podejscie do pacyjeta duzo empatii i cierpliwosci w obec kazdego pacyjeta i wytlumaczeniu co z czym ,, sie je,, jest OK
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Jarosław Milewski

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Profesjonalizm i uprzejmość!....................................................................................................

lek. dent. Dorota Konopka

Nowa 20
90-031 Łódź

Najlepsza dentystka na świecie. Zawsze uprzejma , profesjonalna ! Lekarz na którym można polegać w każdej chwili

lek. dent. Jarosław Zając

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny dentysta, poradził sobie z problemem, którego inny lekarz nie potrafił rozwiązać. Polecam każdemu, kto chce mieć wyleczone zęby.
Opinia dodana przez: Anka