Lekarze internista gastrolog

lekarz Paweł Wojtkiewicz

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marek Stankiewicz

Kochanowskiego 56
26-600 Radom

Bardzo polecam, jeden z bardziej uprzejmych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze, cierpliwie słucha pacjenta, zadaje dużo pytań o objawy choroby i nie tylko, poświęca dużo czasu. Cena niższa niż u konkurencji, brak kolejek.
Opinia dodana przez: Qwerty

lekarz Janusz Stasiak

Gastroenterolog, Gastrolog

Porażka, rejestracja na godzinę to nieporozumienie, po godzinie czekania wchodzi ktoś z ulicy. Po co cała ta rejestracja? Lekarz to za dużo powiedziane. Raczej naciąga na witaminy, widać z oczu że człowiek nieszczery. Nie polecam, chyba że ktoś chce tracić swój czas i pieniądze.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. med. Arkadiusz Bednarczuk

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Piszę w imieniu mamy. Pełen profesjonalizm. Lekarz godny polecenia. Pierwsza kolonoskopia i mama wyszła z uśmiechem z gabinetu. Mama wspomniała również o przemiłej pielęgniarce która była w czasie badania Lekarz wszystko wyjaśnił a rozmowa z Panem doktorem sprawiła że mama zapomniała że jest na badaniu. Ogromny plus dla zgranego zespołu.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Zbigniew Zając

Przychodnia
Armii Krajowej 34
97-500 Radomsko

wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. lekarz wyjaśnił mi przyczyny i leczenie choroby polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jacek Jarco

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Bieganowski

Damian
Warszawa

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.
Opinia dodana przez: berna8

lekarz Irena Słotwińska

Gastrolog, Internista

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Jedna z najlepszych lekarzy z jakimi miałem styczność. Gdyby wszyscy lekarze w Polsce byli tak fachowi, ludzie z zachodu przyjeżdżaliby do nas się leczyć.

lekarz Jolanta Chodacka-Tukiendorf

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz; kompetentny..Uprzejma pani znająca się na swojej pracy , która fachowo leczy .Godna polecenia.

dr n. med. Paweł Petryszyn

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor na spokojnie mnie wysluchal, nastepnie przeprowadzil badanie , fachowa ocena i konkretna pomoc, serdecznie polecam !!!!
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Ewa Waszczuk

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Chodziłem po wielu lekarzach, Gastrologach aż w końcu trafiłem na tę Panią, kompetentna osoba, na bieżąco siedzi w temacie choroby, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Człowiek

lek. med. Małgorzata Łuszczyna

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Witam, Dr. Malgorzata Łuszczyna - Lekarz z olbrzymim doświadczeniem, zaangażowaniem (wcześniej nie trafiłem na tak ludzkiego lekarza) pasja do tego co robi, po drugiej stronie widzi człowieka i chce mu pomóc. Do Pani dr. Małgorzaty Łuszczyny trafiłem całkowicie przypadkowo-po 7 miesiącach leczenia się u innego internisty- onkologa w prywatnej klinice-(na dzień dzisiejszy stracił mi ten czas leczenia) Do dr Małgorzaty trafiłem z waga 55 kg przy wzroście 183 (straciłem 20kg). ...
Opinia dodana przez: RAFAŁ

lekarz Krzysztof Beszter

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Nie polecam. Przyszłam po pomoc a po ok 20 minutach kiedy gadalam mam wrażenie sama do siebie, a doktor cały czas ziewal, dowiedziałam się, że nie ma lekarstwa na moje dolegliwości. Nawet nie dostałam wskazówek co może zmienić w swoim stylu zycia itp. Nic nie wniosła ta wizytą prócz dobrej sumki która zostawiłam, tylko za to by wyjść z niczym i nadal zwijać się z bólu...

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a
Wrocław

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Krzysztof Dębrowski

109 Szpital Wojskowy w Szczecinie
Thugutta 6a lok. 1
71-693 Szczecin

Żle Pan wykonał i opisał badanie który kosztował moją mamę życie.Odradzam tego lekarza , ponieważ jest nie kompetetny.Karma wraca
Opinia dodana przez: agnieszka solowiej

lekarz Cezary Czepło

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Pan Doktor na wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z powołania. Bardzo dokładny, rzetelny, informuje o wszystkim co robi podczas badania. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo mimo stresujących badań
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marek Wojtkowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nucleus" Przychodnia Specjalistyczna
Kobielska 13
04-359 Warszawa

Po raz pierwszy bylam u pana dr.a dwa lata temu. Ujal mnie kultura, cierpliwoscia, starannie wypytal o wszystko, przedstawil plan leczenia. Teraz wybieram sie ponownie. Po odwiedzeniu kilku warszawskich gastrologow wracam do tego dr. a .Polecam
Opinia dodana przez: ola

lekarz Witold Ruczak

ulica Jana Nepomucena 13/10
37-700 Przemyśl

Pan doktor uprzejmy, jednak nie spodobało mi się, że często przyjmuje bez kolejki. Czasem długo czeka się na wizytę i niewiadomo kto i w jakiej kolejności. Mimo tego, tak jak piszę, sympatyczny, dokładnie analizuje wyniki badań, dobrze sam wykonuje badania endoskopowe, leki są dobrze dobrane do potrzeb pacjenta. Mogę polecić

lekarz Jarosław Witkowski

Rakowiecka 39 lok.2
Warszawa

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina