Lekarze Lekarz rodzinny internista lekarz-rodzinny

lekarz Grażyna Charzewska

SERCE
Zebrzydowice

Bardzo dobry, pomocny lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, szczegółowo i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, świetnie dobiera leki, gorąco polecam.

Marzena Staniec-Gajos

Internista, Lekarz rodzinny

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.
30-969 Kraków

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jerzy Fułek

Internista, Diabetolog

Kwiatowa 40
Ząbkowice Śląskie

O tym jak zaangażowany i rzetelny jest dr Fułek przekonałam się nie raz. Gdy wydawało mi się, że idę „tylko po skierowanie do lekarza rodzinnego” – okazało się niejednokrotnie, że pan doktor sam był w stanie rozwiązać problem i pokierować procesem leczniczym. Zawsze chętny żeby pomóc a świetny kontakt i cierpliwość do moich dziadków już miał na wiele lat wcześniej niż został specjalistą geriatrii. Zdecydowanie godny polecenia i podziwu za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Zbigniew Okoń

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Zbigniew Kasprzak

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Prawdziwy lekarz rodzinny. Zawsze cierpliwy, empatyczny. Nie spieszy się podczas wizyty. Mamy pełne zaufanie do Pana doktora. Polecamy

lekarz Hanna Ziętkowska

Gajowa 64a/159
15-794 Białystok

bardzo kompetentna osoba, trafione rozpoznania sympatyczna, przemiła , kontaktowa i co bardzo ważne świetnie organizuje swoją pracę - nie trzeba siedzieć godzinami pod gabinetem

lekarz Zygmunt Ciepłucha

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą, każdemu poświęca swój cenny czas, mam zaufanie do jego kompetencji ( bardzo dobrze leczył moją babcię0 teraz mo

lekarz Natalia Czerwińska

Hubalczyków 11 lok. 2A
09-409 Płock

Bardzo dobry lekarz miła i uprzejma oraz sympatyczna .Jest niezawodnym specjalistą.Bsrdzo żałuję że odeszła z przychodni Prowita.Zawsxe tak jest ,że dobry i znający się lekarz odchodzi a zostają niechciani którzy pracują po znajomości . pozdrawiaml

lekarz Urszula Stanclik

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin

Już parę dobrych lat leczę się u Pani doktor.Zna się na rzeczy,jest miła i dokładnie wysłucha pacjenta z jakim problemem przyszedł.Polecam ją z całego serca 🙂
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Izabela Bolczyk

59-820 Leśna

Wspaniala doktor, szkoda tylko ze uciekla do Warszawy.Brakuje Jej w Leśnej.Mamy nadzieje ze wroci.Zyczymy sobie tego.Ale mimo to na telefon tez potrafi poradzic. Zlota Kobieta.Pa,pa Pani doktor.

lekarz Przemysław Bejga

Internista, Lekarz rodzinny

Takiego Doktora to cała Polska może zazdrościć, zawsze wysłucha i kompleksowo zbada i dobierze odpowiednie leczenie, DZIĘKUJĘ

lekarz Jolanta Sękowska

Stąporków

Pani dr wie o czym mówi, zna się na swojej pracy, a jeśli czegoś nie jest pewna to się do tego przyznaje. Zawsze proponuje szereg badań by potwierdzić swoje spostrzeżenia....

lekarz Bartosz Sapilak

Sołtysowicka 30
51-168 Wrocław

Godny polecenia lekarz - fachowiec w swojej profesji i przy tym nie owija w bawełnę. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za opiekę medyczną nad moją mamą w czasie II fali epidemii COVID -19. Pacjentka - 88 lat już po drugim szczepieniu, wróciła do formy i czuje się bardzo dobrze. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Kaczmarzyk

ul. Nowowiejska 10
76-200 Słupsk

Jestem bardzo zadowolony z Tego Pana doktora ostoja spokoju i 100 % w działaniu. Oby więcej takich lekarzy na świecie:)

lekarz Piotr Balawajder

Chopina 7
99-300 Kutno

Wspaniały Człowiek, Lekarz! Pan Doktor z sercem podchodzi do pacjenta. Jest cierpliwy i empatyczny, stwarza przyjazną atmosferę. W moim przypadku zawsze trafnie zdiagnozował chorobę i zastosował prawidłowe leczenie. Od Pana Doktora wychodzę z gabinetu zdrowsza, z dobrym nastawieniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bożena Sztybór

PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY
Topolowa 3
09-530 Gąbin

Byłam dziś na wizycie z córką u Pani Bożeny w poradni sportowej. Komfortowa atmosfera. Pani Bożena złoto człowiek. Świetne podejście do dzieci. Bardzo przyjemna wizyta. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
Pan doktor Jacek Szwagierczak to bardzo profesjonalny i przemiły lekarz.Udzielił fachowej pomocy mojemu mężowi na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach.Dzięki trafnej i szybkiej diagnozie oraz podanym lekom sprawił,że mąż mógł jeszcze w tym samym dniu polecieć samolotem.Ogromnie dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni!!! Serdecznie polecamy tego lekarza!!!
Opinia dodana przez: BEATA I JAREK ROMANOWSCY

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

NZOZ "OPIFER"
Alojzego Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam

lekarz Maciej Sierant

Krakowska 5
27-640 Klimontów

Bardzo kompetentny lekarz. Przy pierwszej wizycie cierpliwie zbiera wywiad o przebiegu choroby. Polecam.

lekarz Marek Trzcionkowski

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Górnicza 1
32-300 Olkusz

Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego ...
Opinia dodana przez: Wiesława J.