Lekarze internista pulmonolog

lekarz Paweł Jesionka

ulica Słoneczna 27
88-400 Żnin

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

lekarz Beata Macek

Pulmonolog, Internista

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Dziekuje pani Doktor za uratowanie zycia mojej mamie . To jest nie tylko kompetentny lekarz ale tez pelen empatii. Po rozpoznaniu zlosciwego raka pluc,skierowala mame natychmiast do Kliniki Klatki Piersiowej w Gdansku.Mama zostala natychmiast zoperowana i dzieki szybkiej interwencji Panik Doktor nie potrzebowala ani chemi ani radioterapi . Pani Doktor jest przykladem dla innych lekarzy w Polsce i jest z prawdziwego powolania.Jeszcze raz dziekuje serdecznie za wszystko.
Opinia dodana przez: Eugenia Raszkowska

lekarz Katarzyna Tylżanowska-Nitek

Gabinet Laryngologiczno-Internistyczny
Narutowicza 4
05-091 Ząbki

Pani doktor K.Tylzanowska-Nitek jest: Bardzo miła, kulturalna osoba. Wizyta przebiega tak długo ile potrzeba do postawienia diagnozy; wywiad, badanie osluchowe. To wspaniały diagnosta, wiem to,bo dzięki Pani Doktor stanęłam na nogi. Bardzo dziękuję. Malgorzata
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Alina Adejanowa

ulica Jagiełły 14/30
11-500 Giżycko

Lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Pełna kultura i super podejście do pacjenta. Życzę wszystkim by mieli do czynienia z takimi lekarzami jak Pani doktor Alina Adejanowa
Opinia dodana przez: Krzysztof Nowicki

lekarz Maciej Kosakowski

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ulica Dunikowskiego 2-8
55-120 Oborniki Śląskie

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: adam

lekarz Ryszard Chalecki

Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
ul. Juliana Fałata 2
43-360 Bystra

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie znajduje czas na pytania. Interesuje się pacjentem i odwiedza go w sali chorych przynosząc osobście wyniki badań.

dr n. med. Jacek Grudny

Pulmonolog, Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo dobry, godny polecenia - lekarz z powołania. Dziś już takich niewielu jest :) A przede wszystkim życzliwy, zaangażowany.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marcin Tarczyński

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry, młody lekarz otwarty na nowości, komunikatywny i co najważniejsze skuteczny. Życzę dużo zdrowia Panie Doktorze, wytrwałości w niesieniu pomocy chorym i satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Katarzyna Kiełt-Bień

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Serdecznie polecam Panią Doktor :) Bardzo uprzejma, zaangażowana w problem zdrowotny pacjenta, wizyta przebiega w miłej atmosferze oraz Pani Doktor poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Profesjonalne podejście do pacjenta wraz ze szczegółowym wywiadem i zaleceniami o których inni lekarze nigdy nie wspomnieli. W związku z samą chorobą Pani Doktor potrafi podnieść pacjenta na duchu co jest niezwykle ważne.
Opinia dodana przez: Monika Be

Małgorzata Dzwonnik

Gabinet lekarski
60-658

Bardzo miła i rzeczowa lekarka. Dokładnie i cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia na czy polega schorzenie i jak będzie leczone. Lekarz jakich już mało -godny polecenia.
Opinia dodana przez: ela

lekarz Jadwiga Bosak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale
ulica Słomnicka 69
32-043 Skała

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Prawdziwy lekarz . mało kto ma takie podejście do pacjenta , do jego rodziny jak dr. Bosak

lekarz Mariola Ograbek-Król

ulica Wczasowa 5
40-694 Katowice

Wszystko co oznaczyłem powyżej jest godne polecenia. Rzadko spotykane zajęcie się pacjentem. Dziękuję.
Opinia dodana przez: zenon

lekarz Marta Biedroń-Machura

Al. Roździeńskiego 90
Katowice

Pani doktor była bardzo uprzejma. Wizyta przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam tego lekarza.

lekarz Mariusz Łabędzki

Zespół ZOZ w Czarnkowie
ulica Kościuszki 96
64-700 Czarnków

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Dariusz Błoch

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Jestem szczęśliwa że trafiliśmy do Pana doktora, rzeczowo przedstawił dalsze działania dla chorego męża. Atmosfera spokoju i zaufania a przede wszystkim oparcie, że nie zostaliśmy sami z problemem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maciej Radwański

Szpital Specjalistyczny
ulica Kuracyjna 30
82-550 Prabuty

dzięki niemu żyję. trafiłam do szpitala z zapaleniem płuc, niewydolnością nerek i sepsą. siedział przy mnie godzinami i do mnie mówił. nie pozwolił mi odejśc...

Jan Czaban

Internista, Alergolog

Niezwykła profesja, dokładność, dbałość o pacjenta i rzetelność. Dr Czaban z niezwykłą uprzejmością wita każdego pacjenta i dokładnie bada oraz tłumaczy przebieg choroby oraz leczenia. Jak dla mnie - najlepszy alergolog!!!!
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Maria Mazur

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Cudowna ,profesjonalna Pani DOKTOR z powołania.Inni lekarze powinni brać przykład jak powinno się zajmować pacjentami.

Mariola Siedlczyńska-Wiącek

Przychodnia Rodzinna MARIOLKA
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Przemiły, życzliwy człowiek. Osłuchowo nie ma lepszego lekarza w Mińsku. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, słucha pacjenta, zleca badania w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjątkowo dobry Człowiek.
Opinia dodana przez: DanielK

lekarz Agnieszka Patalon

ul. Królewiecka 54B/3
11-700 Mrągowo

Polecam kompetentna rzeczowa miła w usposobieniu a co najważniejsze skuteczna w diagnostyce i leczeniu.
Opinia dodana przez: Zbigniew