Lekarze internista reumatolog

lekarz Małgorzata Radziszowska

ulica Lucjana Rydla 10/10
30-130 Kraków

jedna z najlepszych lekarzy w malopolsce polecam wszystim pacyjentom podchodzi rzeczowo do pacyjenta i bezblednie trafia z lekami zarazem jest bardzo mila zasobem duzej wiedzy medycznej i trafnie stawia diagnoze prawie 100 %

lekarz Mariola Wyrzuc

Biskupia 14/7
04-216 Warszawa

Dziękuję Pani doktor za pomoc w moich dolegliwościach stawu barkowego, polecam Panią doktor Mariolę Wyrzuc innym pacjentom za profesjonalne podejście do chorego.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Ryszarda Janucik-Gągalska

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia. Lekarka ciepła cierpliwa, stawia diagnozy -prawidłowe.Duzo czasu poswieca pacjętowi.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Hanna Przepiera-Będzak

Wilków Morskich 5A/1
71-063 Szczecin

Profesjonalista i człowiek z empatią w jednym! Bardzo szybko uzyskałam fachową pomoc! Doktor posiada rozległą wiedzę i wykorzystuje najnowsze metody leczenia; widząc, że Pacjent cierpi, szybko je wdraża w zycie. A do tego zawsze mozna się zwrócić do niej o pomoc! Bardzo serdecznie dziękuję p.Doktor!
Opinia dodana przez: Karolina H.

lekarz Elżbieta Pietrzykowska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna kobieta , zawsze zaangażowana i profesjonalna w swoim fachu. Bardzo polecam Panią Doktor. Wyprowadziła mnie z choroby do stanu w , którym mogę funkcjonować, pracować i nie przebywać na L4. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Beata Matyszkiewicz

Uzdrowiskowa 33
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Mickiewicz-Stodolna

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Jestem pod opieką pani doktor od 15 lat. To dzięki jej profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i empatii jestem ustabilizowana i żyję normalnie. Choć początki choroby były bardzo dramatyczne. Pani Ewa Mickiewicz- Stodolna to lekarz z powołania i wyjątkowy człowiek- piękny umysł i ogromne serce. Miałam niebywałe szczęście, że trafiłam na tego lekarza. Wyrazy szacunku i podziękowania dla całego personelu oddziału reumatologii szpitala w Lubinie na ul. Bema.
Opinia dodana przez: Anna Dębicka

lekarz Jan Marczak

Gabinet prywatny
Przychojec 52
37-300 Leżajsk

Bardzo polecam tego specjalistę. Lekarz z powołania i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalnie podchodzi do problemu - konkretnie i rzeczowo.. Przez długi czas leczyłam się bez skutku u innych lekarzy, aż do momentu gdy trafiłam do Doktora Marczaka. Od razu prawidłowo zdiagnozował chorobę i wdrożył właściwe leczenie, po którym czuję się świetnie. W końcu jestem zdrowa! Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Dorota, Sieniawa

Maria Korgól-Caba

Korgól-Cabo Maria Gabinet Internistyczno-Reumatologiczny

Przede wszystkim - przemiła i uprzejma, wyjaśnia przebieg leczenia, słucha co pacjent mówi. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. med. Grzegorz Zdunek

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Zofia Tymińska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam Panią doktor. Zawsze miła ale rzeczowa rozmowa, drobiazgowy wywiad. Bardzo szybko postawiona prawidłowa diagnoza. Duże doswiadczenie i intuicja lekarska. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jan Mazur

Schinzla 4
27-600 Sandomierz

Jedyny lekarz który bardzo mi pomógł. Nie moglam chodzic ,cierpialam a Pan doktor odrazu zorientowal się co mi dolega. Profesjonalnie przeprowadził badanie i natychmiast wdrożył leczenie. Dzięki niemu znów moglam chodzić. Jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marzenna Grzywa

aleja  Płk.Beliny-Prażmowskiego 49a/5
31-514 Kraków

Świetny specjalista reumatolog. Bardzo doświadczony lekarz. Polecam lekarz z powołaniem. Pani doktor bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marzena Sitarz

ulica Jagiellońska 12/1
20-806 Lublin

Polecam. Kompleksowe podejście, diagnoza stawiana dopiero po dokładnym przebadaniu. Leczenie dobierane do stanu zdrowia i innych przyjmowanych leków.
Opinia dodana przez: AGATA

lekarz Irena Bożkiewicz

Kościelna 9
Sosnowiec

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Leczę się u Pani doktor od ponad 20 lat. Kiedyś w poradni publicznej,obecnie prywatnie. Zawsze uprzejma, rzetelna,pomagająca swoim pacjentom.

lekarz Małgorzata Biskup

Burmistrzów Zawilskich 14
37-300 Leżajsk

Bardzo miła Pani doktor, z ogromną wiedzą i profesjonalizmie. Doświadczenie z Kliniki Reumatologii w Lubinie, gdzie wcześniej pracowała, widać w Jej pracy. Jej bardzo dobre diagnozy i leczenie pomogły wielu pacjentom. Dlatego z serca polecam !!!

lekarz Mariusz Nowak

ulica Barlickiego 8C
40-820 Katowice

mily i sympatyczny lekarz moga sie schylac nawet sznurowac buty i mniej boli gratulacje panie doktorze
Opinia dodana przez: agnieszks

lekarz Anna Połubińska

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Pani Dr. Połubińska jest bardzo dobrym specjalistą,wizyta i badanie wykonuje szczegółowo, wysłuchuje pacjenta , zleca trafne badania zleca leki oraz serwuje bardzo pomocne dla pacjenta porady dotyczące choroby .Byłem u Szanownej Pani Dr. ze schorzeniami reumatologicznymi,poświęca dużo czasu dla pacjenta ,jest bardzo miła ,uprzejma!!W przeciągu 20lat chodząc po różnych specjalistach nie spotkałem tej klasy prawdziwego i oddanego lekarza jak Pani Doktor!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Barbara Rejdukowska

Skrajna 29
62-200 Gniezno

Dobry lekarz, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Na wizytę trzeba się umówić telefonicznie. Wystawia e-recepty. Dobre miejsce do zaparkowania samochodu

lekarz Agnieszka Tomiczek

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Goleszów
ulica 1 Maja 10
43-440 Goleszów

kulturalna Pani dobry diagnosta ,trafna diagnoza i leczenie które pomogło wyjśc z ciężkiej choroby ..szczerze polecam !!! ma chyba klika specjalizacji ale to nie istotne byłam u niej z przypadłoscią reumatologiczną i zostałam wyleczona na tyle że moge normalnie funkcjonować .polecam Pracuej w centrum reumatologicznym.
Opinia dodana przez: rumcajs