Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny

Małgorzata Kozioł

37-450 Stalowa Wola

Pani Małgorzata Kozioł jest wspaniałą lekarką. Zaczęłam się u niej leczyć może od 3 roku życia. I przez cały ten okres Pani doktor była bardzo uprzejma, zawsze poważnie podchodziła do każdego problemu i zawsze mnie wyleczyła z każdej choroby, dała skierowanie jeśli było to potrzebne. Naprawdę polecam.

lekarz Katarzyna Łuszczewska

Sienkiewicza 7 (Zdrowie)
09-100 Płońsk

Bardzo uprzejma Pani doktor. Zbadała dzidzię kompleksowo, poświęcając wystarczająco czasu, tłumacząc co robi i dlaczego, bardzo delikatna w podejściu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Patińo-Duran

ul. Władysława Orkana 16/72
25-548 Kielce

Pani doktor jest bardzo miłą i ciepła osobą. Dokładnie bada i słucha pacjenta. Diagnoza trafna😉 polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Władysław Jagiełło

Władysława Łokietka 1
74-400 Dębno

Był wspaniałym lekarzem, bardzo nam go brakuje.

lekarz Anna Oleszek-Mazurek

ulica Dr Pojaska 12
23-400 Biłgoraj

Bardzo miła, rzetelna, kompetentna i skuteczna Pani Doktor.

Monika Lejmanowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus"
09-500 Gostynin

dla mnie super pediatr trafne diagnozy , daje antybiotyk tylko wtedy gdy jest potrzebny mam do niej pełne zaufanie

lekarz Elżbieta Klimas

Dąbrowskiej 8
67-106 Modrzyca

Super uprzejma,rzetelna,uczciwa i rzeczowa Pani doktor. Godna polecenia. Kompetentna i zaangażowana w ustalenie przyczyn choroby,objawów i co najważniejsze planu badań i leczenia.

lekarz Roman Gurzyński

os. Witosa 10 lok. 23
83-140 Gniew

Najlepszy lekarz od 40 lat. Kompetentny i jemu tylko wierzę. Każdą chorobę rozpozna w mig i udzieli fachowej pomocy i porady. Oby pracował jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Leon

lekarz Małgorzata Nowak-Maliszewska

ulica Nadrzeczna 18 G
22-110 Ruda-Huta

Pani doktor miła kompetentna, zna się na medycynie szczególnie w dziedzinie pedriatri ma podejście do pacjenta a szczególnie do małych dzieci.Przyjedzie w nocy o każdej porze dnia jeśli trzeba do domu . Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Stanisława Karpińska-Małko

Iwaszkiewicza 23/2
55-200 Oława

Bardzo dobry lekarz, i bardzo dobry człowiek. Lekarz godny zaufania, uważnie słucha pacjęta, co jest rzadkoscią.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Aleksandra Michalska-Pypłacz

Królowej Marysieńki 8/6
51-025 Wrocław

Lekarz bardzo kompetentny ,rzeczowy i wnikliwy z empatycznym podejściem do każdego pacjenta.Posiadający dużą kulturę osobista i aktualną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marianna Tumasz

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Kompetentna, sympatyczna i z empatią podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i poświęca tyle czasu ile trzeba.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Beata Moradewicz

ulica Ogrodowa 20A/4
87-720 Ciechocinek

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Potrafi cierpliwie podejść do małego pacjenta. Wielokrotnie się o tym przekonałam.
Opinia dodana przez: Hela

lekarz Grzegorz Żybort

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

NZOZ "Mój Lekarz" w Lipnie
ul. Tadeusza Kościuszki 21
87-600 Lipno

Polecam Pana Doktora!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo miły i dokładny w przeprowadzaniu badania. Po wizycie u niego nabrałem wiarę w służbę zdrowia. Byłoby super, gdyby wszyscy lekarze tak byli oddani swojemu zawodowi.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Rudzica 350
43-394 Rudzica

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

lekarz Danuta Pietrucha

Przychodnia
Wschodnia 41
90-272 Łódź

Polecam pania doktor bardzo mila serdeczna pomocna zawsze pomoze wytlumaczy,wszystko co potrzeba.Moj syn bardzo lubi pania i zawsze chetnie idzie .pani doktor z powolania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Karolina Włodyka-Podsiadło

Wysoka Strzyżowska 125
38-123 Wysoka Strzyżowska

Super czlowiek i specjalista. Goraco polecam. Wysokie kompetencje w dziedzinie neonatologii i pediatrii. Bardzo mila Pani.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Regina Godlewska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ""MEDICAL-WEST"
Wita Stwosza 8
06-400 Ciechanów

Pełna kurtuazja i dbałość o pacjenta. Czujesz, że twoje dolegliwości są brane pod uwagę z pełnym zrozumieniem.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Barbara Płonka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Witam Pania, chcialbym zapytac, czy sp. Stefan Plonka z Rzeszowa, byl moze Pani bratem, lub kuzynem. On byl moim kuzynem i wlasnie dowiedzialem sie od kuzyna z Rzeszowa, ze nie zyje od kilku lat. Serdecznie pozdrawiam. Tadeusz Klesk Monachium.
Opinia dodana przez: Tadeusz

Sławomir Jakubowski

Poradnia lekarza POZ - Filia nr 1
05-120 Legionowo

Pan doktor leczy moje dzieci od 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nie wciska antybiotyków przy każdej wizycie. Troskliwy, kompetentny, serdeczny. Polecam każdemu kto szuka dobrego pediatry dla swojej pociechy.
Opinia dodana przez: Magdalena