Lekarze

lekarz Karolina Prątnicka

Karolina Prątnicka Indywidualna specjalistyczna Praktyka lekarska
Wojska Polskiego 7
88-100 Inowrocław

Polecam. Wysokiej klasy specjalistka. Bardzo miła i uprzejma. Pomoże w każdej sytuacji. Nigdy nie odmówi pomocy.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Makowski

lek. dent. Michał Makowski

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

prof. dr hab. n. med. Elżbieta Kramarz

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Takich lekarzy jak pani prof. Elżbieta Kramarz należy szukać. Pełna wiedza i kompetencja, a przede wszystkim chęć służenia pacjentowi, podparta uczynnością i pomocą. Dobrze ustawia proces leczenia i kieruje tym procesem. To jest lekarz, który służy, leczy i pomaga. Dziękuje. Jestem dumny, że jestem leczony przez Panią.
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. med. Michał Miszczak

Kardiolog

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Profesjonalizm, rewelacyjne podejście do pacjenta. Brakuje takich lekarzy. Dziękuję za uratowanie życia mamy.

lek. med. Wanda Marczyńska-Kuś

Wenerolog, Dermatolog

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

kILKA DNI TEMU BYŁAM Z MAMA U pANI DOKTOR- POLECAM, MIŁA ,WSZYSTKO WYTŁUMACZY, PROFESJONALISTA.dWA LATA WCZEŚNIEJ LECZYŁA MOJEGO SYNA- BYLIŚMY I JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI. PpANI DOKTODZIEKUJEMY.

mgr Agnieszka Wołowicz

Pielęgniarka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Duża wiedza ,doświadczenie i kultura osobista. Empatia do pacjenta. Zarówno pacjent jak i osobą towarzyszącą mu wyjdą z gabinetu zawsze zadowolone.Polecam!

lek. med. Izabela Pietruczuk

Ortodonta

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą konkretną i rzeczową ą a przy tym empatyczną. Polecam z całego serca. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. med. Anna Polak-Tarnowska

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa i wszystko dokładnie tlumaczy. Juz jestem em umówiona na kolejną wizytę. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. dent. Grzegorz Gdula

Vita-Dent Stomatologia
Nobla 3/1A
50-249 Wrocław

Pan Grzegorz zrobił mi 2 implanty zębów i jestem bardzo zadowolony z wyglądu nowych zębów. Pełny profesjonalizm

Małgorzata Zabierzowska

Technik analityki medycznej

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Bardzo miła Pani, rozwiała moje wątpliwości i doradziła co mam dalej zrobić. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Michał Bek

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Nowy Sącz
604-901-402 | michal.bek@interia.eu
Nowy Sącz

U pana Michała panuje miła i życzliwa atmosfera. Otrzymałam pomoc i jestem zadowolona z rezultatów spotkań. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Ewa Czajkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lek. med. Anna Roszkowska

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED"
Głowackiego 35
20-060 Lublin

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z sercem, bardzo empatycznym i skupiającym się w 100%na pacjentce. Dziękuję Pani Doktor za wszystko
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Przemysław Arasimowicz

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z faktu bycia pacjentem Doktora Arisimowicza.Doktor godny polecenia. Fachowość ,podejście do pacjenta na najwyższym pozimie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Patrycja Jarmużek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, prowadziła moją drugą ciążę. Czułam się zaopiekowana i mialam do niej pelne zaufanie, bo nieraz udowodniła, że ma najnowszą wiedzę i nie daje nieaktualnych zaleceń. Przyjazna, pro kp, z kwalifikacjami do robienia usg poszczególnych trymestrów.

lekarz Maciej Kwiatkowski

Urolog

Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz
Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz

Jest taki słodziutki i fajniutki, że aż miło się choruje. Zawsze seksownie ubrany. Buziaczki dla pana Macieja :-)
Opinia dodana przez: N M M

lekarz Beata Jołda-Mydłowska

Internista, Kardiolog

Centrum Serca LC Sp. z o.o.
Św. Mikołaja 20
50-125 Wrocław

Jestem pod ogromnym wrazeniem pani doktor jako lekarza specjalisty . W mojej rodzinie od dziecka były poważne problemy zdrowotne więc mam porownanie jak bylismy leczeni a jak pani doktor Mydłowska zajmuje się pacjentem .Wzbudza ogromne zaufanie nie spieszy sie ,zawsze znajdzie czas aby odpowiedziec na wszystkie pytania patrzy na problem kompleksowo a nie tylko pod kontem własnej specjalizacji ,a gdy jest potrzeba skonsultowania się z innym lekarzem znajduje wówczas takiego ...

lekarz Justyna Sobocka

Alergolog dziecięcy

Strefa Pacjenta
Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210
03-982 Warszawa

Ponieważ nie było wolnych terminów do alergologa, do którego córka chodziła, zapisałam ją do tej Pani doktor. Polecam gorąco. Pani doktor podchodzi spokojnie i rzeczowo do problemu. Potrafi wyciszyć emocje i wyjaśnienia daje jasne i czytelne. Moja córka powiedziała mi po wizycie, że chciałaby zmienić lekarza właśnie na tę Panią doktor. A zatem jeżeli ktoś nie chce się stresować wizytą, chce uzyskać dokładne dane na temat leków itp. zapraszam, do ...