Lekarze internista endokrynolog

lekarz Marcin Żach

gabinet prywatny
ul.Wokalna 4 Warszawa 02-787
Warszawa

Kompetentny Lekarz z powołania do zawodu, wyjaśnia kompleksowo wszelkie problemy medyczne pacjenta. Potrafi wysłuchać pacjenta i poświęcić mu wystarczająco dużo czasu.

lekarz Anna Mazur

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Piotr Janczak

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Lekarz odwołał wizytę rano. Powód nie będzie czekał do 19:10 bo następnego dnia ma zaplanowany 14 dniowy wyjazd. Polecam szukać innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Tomasz Stęchły

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1
41-902 Bytom

Doskonały lekarz! Cierpliwie i w przystępny sposób wytłumaczył i omówił wyniki badań. Poświęcił sporo czasu. Jest endokrynologiem, którego będę polecać każdemu potrzebującemu porady, diagnozy i leczenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

lek. med. Agnieszka Szczerkowska

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16
Szczecin

Bardzo miła pani doktor,po raz pierwszy miałam robione tak długo USG,bardzo zaangażowana w mój przypadek, bardzo dużo pytań,a także i odpowiedzi.Lekarz z powołania,oby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Marzena Pancyk

dr n. med. Ewa Ciubra-Niczewska

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Leczę się u Pani doktor od 5 lat. Wykryto u mnie chorobę Hashimoto. W ciągu tych kilku lat zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę. W czasie ciąży obawiałam się kosztów comiesięcznych wizyt kontrolnych. Ku mojemu zaskoczeniu, Pani doktor, często nie chciała ode mnie pieniędzy. Dzięki Pani Ewie moja córeczka prawidłowo rozwijała się w brzuszku. Dodam, że po porodzie od razu zbadałam Alicję. Na szczęście, odpukać, wszystko w porządku z ...

lekarz Konstancja Roszkowska

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5
Warszawa

Jestem pacjentką dr Roszkowskiej od dziecka, wcześniej prowadziła moją mamę i ciotkę. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia lekarskiego Pani Doktor posiada jeszcze w sobie coś zupełnie bezcennego - szacunek dla drugiego człowieka. Mimo wielu lat pracy nigdy nie zachowuje się "rutynowo", każde pytanie postawione Pani Doktor znajduje odpowiedź, ma sens i nie ma strachu by je postawić. Jest poprostu NIEZASTĄPIONA!!!! Bardzo gorąco ...

Jacek Makarewicz

Internista, Radiolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Zgierz

Trudne do uwierzenia, że w naszej zrujnowanej służbie zdrowia można jeszcze znaleźć tak kompetentnego i dobrze wychowanego lekarza. Moim zdrowiem bardziej się przejmuje niż ja sam. Polecam każdemu a p. doktorowi zdrowia życzę.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Anna Ostrowska-Nieścieruk

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Pani doktor Anna Ostrowska-Nieścieruk najlepszy endokrynolog jakiego znam.Pani doktor zajęła się mną bardzo fachowo i kompleksowo. Wszystkim szukającym dobrego specjalisty bardzo polecam🙂
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Magdalena Jagiełło

lek. med. Magdalena Jagiełło

Endokrynolog, USG

Warszawa

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. ...

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maria Cieplińska-Hejninger

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Ideał lekarza, człowiek, który ma powołanie i jest dobry w swej pracy,dobra komunikacja i empatia dla pacjenta

Magdalena Jaśkiewicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Maria Świerkot

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia ;oby takich lekarzy było wielu a najlepiej wszyscy.Miałam okazje się o tym przekonać gdy to właśnie pani doktor zauważyła u mnie zmiany tarczycowe/a jest diabetologiem a nie endokrynologiem/ a lekarz rodzinny sprawę zbagatelizował i opóżnił.Takie zmiany kompetentny lekarz może stwierdzić nawet manualnie.I chwała takim lekarzom.
Opinia dodana przez: Hilaria Baran

dr n. med. Janusz Klajnowicz

ID CLINIC
Janowska 19
41-400 Mysłowice

Byłam u Pana doktora w ciąży,aby omówić moje niskie TSH.. ogólnie na pierwszy rzut oka wszystko super, szczegółowe pytania, szczegółowe badanie, usg również wykonane, recepta wypisana super .. tak tylko co z tego,że recepta wypisana jak wypisana źle.!! Pan doktor przepisał mi leki które obniżyły mi jeszcze bardziej tsh niż podwyższyły !! Z 0,700 spadły na 0,159! Po omówieniu tego z lekarzem ginekologiem wybrałam się do innego endokrynologa który powiedział ...
Opinia dodana przez: Oliwia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Grzegorz Sokołowski

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy . Jestem pacjentką Doktora od czterech lat i tylko dzięki opiece Doktora dobrze się czuję i choroba została opanowana. Doktor Sokołowski to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego specjalistę i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria Sala

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna