Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

lekarz Marzena Stopyra-Początek

Kanarkowa 13
55-010 Żerniki Wrocławskie

Wizyta punktualnie, podczas badania wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w czym tkwi problem, cena porady przystępna, personel Medixu miły, miejsce położenia przychodni ok, jest gdzie zaparkować, polecam

dr n. med. Jarosław Goldman

Gabinet Jarosław Goldman
Saperska 6/12A
59-220 Legnica

Doktorzy Nauk Medycznych, Profesorowie i Lekarze to Skarb Naszego Narodu. WIELCY LUDZIE. Doktor Jarosław Goldman do takich Ludzi należy. Poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zapoznając się z moimi chorobami współistniejącymi, żeby dobrać dla mnie odpowiednie leki, po których czuję się o niebo lepiej. Cenię Doktora za Przeogromną Wiedzę Medyczną, za Rzeczowość, Skrupulatność, Profesjonalizm i Intuicję. Chylę czoła przed Takimi Ludźmi jak Doktor. CHWAŁA IM ZA TO, że SĄ. Mam to ...
Opinia dodana przez: Bolesława

lekarz Artur Fuglewicz

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Internista
                                       lekarz Barbara Kwiatkowska

lekarz Barbara Kwiatkowska

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek

dr n. med. Wacław Burak

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Muskała

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Nie spotkalem nigdy lekarza ktory poswiecil by mi tyle czasu, wszystko dokladnie wytlumaczyl, byl tak mily i kompetentny jak pan doktor Muskala. Naprawde polecam

dr n. med. Jacek Baszak

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.

dr n. med. Maciej Suchodolski

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne EuCOR s.c.
ks. Gładysza 2
46-380 Dobrodzień

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy i fachowy. Potrafi pomóc w chorobach serca. Godna polecenia jest poradnia kardiologiczna EuCOR co potwierdza oprócz mnie również wiele osób.

Piotr Kurek

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Jestem wdzięczny losowi że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i życzliwego człowieka. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

dr hab. n. med. Andrzej Wykrętowicz

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Pan Profesor to bardzo życzliwy, otwarty, kompetentny lekarz, cierpliwy, wyjaśnia wszystko dokładnie, że zrozumieniem. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Internista
                                       lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

lekarz Daria Cisło

Familijna 32
51-361 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miła i profesjonalna Pani kardiolog. Fachowa pomoc lekarska. Przepisane leki na nadciśnienie niedrogie. Polecam!

dr hab. n. med. Adrian Doroszko

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

lekarz Jan Szczogiel

Katowice

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach . Godny polecenia .

lekarz Renata Wysocka-Korpak

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49
33-300 Nowy Sącz

jestem w Pani Dr Renacie zakochana ,wspaniały człowiek,cudowna kobieta i kompetentny lekarz . Pomaga mojej całej rodzinie dojsc do zdrowia i to z dobrym skutkiem .Polecam

dr hab. n. med. Bożena Szyguła-Jurkiewicz

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Tak sympatycznej,miłej i zaangażowanej w moją chorobę nie spotkałam żadnej Pani doktor ani doktora !przemiła Pani Doktor,poświęciła mi sporo czasu ,zleciła badania których innym lekarzom było zawsze ciężko,czuć to poprostu że ma chęć pomóc mi...mam nadzieję że wkrótce poczuje się lepiej... polecam z czystym sumieniem wszystkim . dziękuję Pani Doktor ♥️ mnie akurat przyjęła w gabinecie w Medicover....pielęgniarki też są bardzo miłe tam ☺️
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Tomasz Senderek

Kraków

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz zauważył nie tylko problem, z którym się do niego zgłosiłam, ale przepisał leki na zupełnie inną dolegliwość, na którą nikt inny nie zwrócił uwagi i wydawała się czymś, z czym trzeba po prostu żyć. Zapytał też, czy badam znamiona, na co też nikt nigdy nie zwraca uwagi. Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjentem.

dr n. med. Tomasz Lepich

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo dobry lekarz potrafi wysluchac i stara sie pomoc godny zaufania ma podejscie do pacjenta .polecam kazdemu.Dziekuje za wszystko.
Opinia dodana przez: Felicja Kozdroj