Lekarze Lekarz rodzinny internista lekarz-rodzinny

lek. med. Paweł Przesmycki

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Pierwszy lekarz, którego w życiu spotkałam, który zasługuje na miano lekarza, bo reszta nigdy w życiu, w niczym mi nie pomogła. Człowiek myślący, potrafiący traktować organizm holistycznie, doszukuje się przyczyn choroby, robi badania, ma pojęcie o diecie i witaminach, nie przepisuje silne leki jak cukierki w celu zarobku- wręcz przeciwnie, zawsze analizuje taką konieczność. Jedyny lekarz, z którym lubię rozmawiać, który ma szersze pole widzenia i wyobrażenie o chorobach, potrafiący ...

lekarz Małgorzata Janik

Lekarz rodzinny, Internista

Długa 5A/3
58-320 Walim

POLECAM!!!TAKIFCH LKARZY POWINNO BYC WIECEJ!!!

lekarz Agata Wrońska-Kocąb

Lekarz rodzinny, Internista

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Brzostowicz
Fl. Szarego 4
57-300 Kłodzko

Mój lekarz rodzinny oraz całej mojej rodziny . Polecam wszytkim mieć takiego lakarza jak nasza Pani dr

Henryk Domański

EKG, Internista

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.
Opinia dodana przez: Jaaa

Andrzej Henryk Wojnowski

Somed
Spokojna 5
Sompolno

jestem jego wnukiem od strony mamyjestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy

Urszula Pawecka

Gabinet lekarski
59-300

W swoim życiu byłam u wielu lekarzy, ale nigdy nie spotkałam tam dobrego podejścia jak u Pani Paweckiej. Wysłucha, wszystko wytłumaczy, nie ma oporów przed wypisywaniem skierowań. Zawsze miła i pogodna osoba. Stawia słuszne diagnozy, i kieruje pacjentem tak żeby go wyleczyć, a nie tylko leczyć. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Joanna Szmyd

GABINET LEKARSKI położnictwo i ginekologia Jacek Szmyd
Nałęcza 30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Pani Doktor Szmyd, ma to coś co wieu lekarzom brakuje. To coś to jest traktowanie pacjenta bardzo intrpersonalnie. Zna swoich pacjentów, wie o nich praktycznie wszystko, historia choroby, zdarzenia, lekarstwa. Po wizyciee wiesz wszystko, jakie lekarstwa, po co, na co zwracać uwagę, czym sobie głowy nie "nabijać" i czyż nie o to chodzi? Takich Lekarzy jak i takich przychodni powinno być wiecej. Ocena moja subiektywna 10/10. PS. Sama rozmowa z ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Lucyna Łazorczyk

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie
ul. dr. Zygmunta Klukowskiego 3
22-460 Szczebrzeszyn

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Zawsze poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują. Dobre diagnozy i leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: A

lekarz Mariusz Witman

ulica Lelewela Joachima 7
75-450 Koszalin

Super doktor, kompetentny i empatyczny, z dobrym podejściem do pacjenta. Jedyna wada jaką mogę wymienić to taka, że trudno się do niego zarejestrować, bo w kolejce do rejestracji ogrom pacjentów to do Pana doktora i o 8:30 nie ma już często numerków.

Dzina Droń-Domańska

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina
Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.
Opinia dodana przez: Eny

lekarz Leszek Szklarz

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.

Andrzej Kondel

Internista, Lekarz rodzinny

Od paru lat jestem pacjentką Pana Doktora Kondela i muszę przyznać, ze nigdy wcześniej nie spotkałam tak profesjonalnego internisty, którego leczenie nie ogranicza się do bezmyślnego przepisywania antybiotyków. Dr Kondel jest zawsze dyspozycyjny, przyjmuje nawet jeśli nie ma na dany dzień już wolnych terminów, niezwykle uprzejmy i profesjonalny.

lekarz Janusz Bąk

Internista, Kardiolog

Krasne 798
36-007 Krasne

Polecam Pana dra Janusza Bąka. To bardzo dobry specjalista! Wzbudza ogromne zaufanie. Jest kompetentny i życzliwy. Dokładnie wyjaśnia wszystkie problemy kardiologiczne. Pełny profesjonalizm! Elżbieta Chruściel
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Wojciech Kępa

Powstańców Warszawy 7
26-110 Skarżysko Kościelne

Bardzo dobry i dokładny lekarz rodzinny .Kultura osobista i podejście do pacjenta bardzo dobre.Polecam
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Małgorzata Abramczyk

Internista, Endokrynolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Konkretna, fachowa lekarka, dokładnie bada, wszystko tłumaczy.Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Do tego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, traktuje pacjenta z życzliwością, poświęcając mu dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Janusz Mielczarek

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Niepodległości 777 lok. 2
81-805 Sopot

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Tadeusz Liczko

Naprawa 535
34-785 Naprawa

Z czystym sumieniem polecam ....................................................................................................................

lekarz Jerzy Śmiałek

Jasna 40
38-400 Krosno

Lekarz na piątkę , lekarz z powołania . Pomaga w każdej sytuacji , jest wspaniały. Mam do lekarza ogromne zaufanie . Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Adam Grzywiński

Abrahama Szwajcera 4
91-357 Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Elżbieta Tkaczyk-Sójka

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
ulica Okopowa 33
01-059 Warszawa

To jest najlepszy lekarz pierwszego kontaku u jakiego bywałam w ramach pakieu medycznego. Wielokrotnie pani Doktor stawiała trafną diagnozę, skutecznie i szybko leczyła. Jeśli nie była pewna, zawsze zlecała dodatkowe badania, zamiast faszerować na chybił trafił antybiotykami. Mądra, kompetentna lekarz i człowiek, z powołaniem i nastawieniem na leczenie pacjenta holistyczniea a nie przepisywanie dobrze promowanych specyfików. Z całego serca polecam!!
Opinia dodana przez: Monika