Lekarze pediatra neonatolog

dr n. med. Krzysztof Guzikowski

NZOZ "MEDYK"
Łubinowa 3 Katowice
Katowice

Witam, chciałabym przestrzec wszystkich rodziców maluchów przed wizytą u dr Guzikowskiego. Rodząc w szpitalu na Łubinowej dr Guzkiowski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, dlatego zdecydowałam się dojeżdżać do niego z dzieckiem spory kawałek drogi, gdyż czego się nie robi dla dobra własnego malucha. Pierwsza wizyta przebiegła sprawnie i bezproblemowo-lekarz przepisał witaminy i poinstruował jak je podawać. Gdy u naszego synka pojawiły się problemy z brzuszkiem, pomyśleliśmy, że to pewnie ...

dr n. med. Joanna Kasznia-Kocot

Alergolog, Alergolog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest lekarzem kompetentnym, drąży temat, diagnozę stawia na podstawie wyników badań. Potrafi właściwie pokierować leczeniem dziecka. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Moje dziecko chorowało przewlekle od trzech lat, rok temu trafiłam do poradni w Sosnowcu i dopiero tam poczułam się bezpiecznie, a nie zostawiona sama sobie z ciągle chorującym dzieckiem. Bardzo sobie cenię porady Pani Doktor, stosowałam i stosuję się do nich w 100% ...
Opinia dodana przez: joanka37

lekarz Ligia Marzjan

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Szczerzę polecam Panią doktor, wszystko wytłumaczy i potrafi wyleczyć dziecko. Zaletą jest to że przyjmuje prawie codziennie, nawet w weekendy jak się coś dzieje i można się konsultować telefonicznie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dorota Janiuk

Neonatolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Amicus"
Grudziądzka 58
87-200 Wąbrzeźno

zdecydowanie najlepszy lekarz! leczy mnie od dziecka już przez te paręnaście lat i zawsze było wszystko okej. pomimo wielu pacjentów znalazła czas nawet i dla dorosłych. miła, kompetentna, dobre podejście do dzieci.

lekarz Janusz Chełchowski

Traugutta 5
07-410 Ostrołęka

Niestety 250 zł wyrzucone w błoto. Badanie bardzo szybkie i diagnoza nietrafiona. Dziecko męczy się po ad tydzień. Powtarzanie, że wszystko będzie dobrze nie wyleczy dziecka. Po dwóch dniach wizyta u kolejnego lekarza i dziecko wyleczone. Także nie polecam
Opinia dodana przez: Kamila

Agnieszka Daniszewska

PZOZ STARACHOWICE
ulica Radomska 70
27-200 Starachowice

Świetny lekarz. Wielkie doświadczenie. Zawsze pomocna. Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam na naszej drodze. Jesteśmy częstymi bywalcami z racji niepelnosprawnosci, zawsze życzliwa i uprzejma. Zaangażowana w pracę.
Opinia dodana przez: Ja22

lekarz Magdalena Prus

Warszawa

Pani dr Magdalena Prus jest wspaniałym lekarzem: kompetencje, doświadczenie, kompleksowe podejście, dokładne tłumaczenie i poświęcony czas- wszystko na najwyższym poziomie. Panią Doktor poleciła mi koleżanka, która leczyła dwójkę swoich dzieci u Pani Doktor. Od samego początku miałam poczucie, że wreszcie trafiłam na dobrego pediatrę: dokładny wywiad, dokładne zbadnie dziecka, szczegółowe informacje co do dalszego działania i leczenia. Trafiliśmy do Pani Doktor z kilkoma problemami zdrowotnymi (przewlekłe katary, kaszel, zapalenie ucha, ...
Opinia dodana przez: Edyta Sz.

Waldemar Koronkiewicz

Koszalin

Wspaniały lekarz, bardzo spokojnie podchodzi do małego pacjenta, ma świetne podejście do dziecka, jest dokładny i drobiazgowy. Bardzo angażuje się w leczenie- był dostępny telefonicznie i osobiście nawet w weekend (u dla małej stałej pacjentki:)). Ja bardzo polecam. Wizyty prywatne.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maria Gudyka-Piórkowska

Sienkiewicza 30
05-120 Legionowo

Wg mnie to trzeba mieć zdrowie i gruby portfel, żeby leczyć się u "dr" Marii Gudyki-Piórkowskiej. Trafiłam do niej pierwszy raz (i ostatni, jesteśmy nowi w Legionowie) w czw - córka miała katar i lekko pokasływała, dostałam cały sznur syropków i psikaczy do nosa (bagatela 120zł) dodatkowo zleciła badanie na wit D (85zł), bo niby nogi są krzywe (wynik ok). We wt ponowna wizyta tym razem stwierdziła ze już jest ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Genowefa Szkudlarek

Lekarz rodzinny, Neonatolog

Przychodnia
Aleja Pokoju 7
98-200 Sieradz

Nie ma lepszej Pani doktor, ma moje pełne zaufanie. Diagnozy trafne, leczenie skuteczne. Antybiotyk tylko w uzasadnionych przypadkach. Każdemu życzę takiego lekarza!

lekarz Jarosław Szczurek

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Bardzo dobry lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, ma dobre podejście do dzieci.Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Elżbieta Czarzasta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELAMED Leszek Żebryk
ulica Kolonijna 2
80-680 Gdańsk

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil. 2015 lato - powtorzenie kuracji. Super. Polecam.
Opinia dodana przez: Leokadia

lekarz Halina Rudzińska

Nowe Jaroszowice 11
59-700 Bolesławiec

Jako dziecko byłem leczony przez panią doktor i moje dzieci leczą się u pani doktor. Serdecznie polecam panią doktor.

lekarz Henryka Bona

dr. Maja 7a
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam.Stwierdzenie lekarza ze nie jest maszyna swiadczy o nie kompetencji lekarza i zlym podejsciem.
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Maria Kiersnowska

Pułaskiego 1 lok. 10
26-110 Skarżysko-Kamienna

Poszłam do p. dr z niemowlęciem. Dziecko dostało wysypki na twarzy, a na uszkach pojawiły się strupki. P. dr już na początku wizyty "naskoczyła" na mnie, że nie karmię dziecka tylko piersią, a dokarmiam mlekiem sztucznym. Nie dała mi dojść do słowa. Zamiast zająć się dzieckiem, skupiła się na mojej osobie. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że to wina rodziców, tj. moja i męża. Nie podobało jej się, że rodziłam w ...
Opinia dodana przez: RADOSŁAW

lekarz Teresa Figarska-Biskup

Pediatra, Neonatolog

Prosta 13a
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam!!! Bardzo dokładna!!! Jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami!!! Sama zachęca do zadawania pytań. Rzeczowo i przejrzyście wyjaśnia wszystkie problemy i wątpliwości rodziców!!! Jest bardzo sympatyczna i miła dla dzieci i rodziców. LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ilonkap23

lekarz Krystyna Gębicka-Szczygieł

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - choroby wewnętrzne i USG
Wilsona 60
44-190 Knurów

Polecam panią doktor jako matka trojga dzieci.Jest cierpliwa, miła i bardzo konkretna. Od dziesięciu lat mieszkam w innym mieście, jednak nie zdecydowałam się na innego pediatrę.

lekarz Dariusz Młodawski

Pediatra, Epidemiolog

Żeromskiego 28
29-100 Włoszczowa

Nie mam zastrzeżeń. Podejście do dziecka bez chamstwa, wszystko dokladnie wytłumaczone. Jestem zadowolona.

dr n. med. Janina Dwornikiewicz

Sucharskiego 10
88-100 Włocławek

Lekarz z wiloltnią praktyką i ogromną wiedzą. Pani doktor leczyła moje dzieci,a teraz wnuki. Zawsze skuteczie,dziekuję:)

lekarz Izabela Łebek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Lębork

Nie polecam chyba ze ktoś chce nie potrzebnie się denerwować i słuchać jak to źle wszystko robi to przecież Pani dr wie najlepiej. Była to nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza w szpitalu w Leborku. Takich rzeczy naopowiadała ze miałam wrażenie ze moje 4 miesięczne dziecko to już wg pani dr zaraz powinno zacząć chłodzić bo niby tak jest w tyle za rówieśnikami wg niej . O dziwo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka