Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk-stomatologiczny

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

lek. dent. Paweł Piotrowski

Piękna 43/1
60-589 Poznań

Pan Doktor Piotrowski dokonał mastektomii mojej piersi. Wszystko bardzo dobrze sie goi, nie ma żadnych powikłań. Jestem zadowolona z wyniku zabiegu. Wczesniej polecano mi Pana Doktora jako bardzo kompetentnego chirurga. Cieszę się, że to właśnie On mnie operował. Polecam tego lekarza i Siedleckie Centrum Onkologii.

lek. dent. Urszula Pawlin-Drotlef

SPZZOZ Szpital w Iłży
ulica Bodzentyńska
27-100 Iłża

Bardzo dobry stomatolog! Godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta, uprzejma i miła. Żaden zabieg nie boli, nawet bez znieczulenia. Polecam :)

lek. dent. Krystyna Matysik

Przychodnia Specjalistyczna Falck
aleja Jana Pawła II 20
80-462 Gdańsk

Stomatolog godny polecenia. Pełny profesjonalizm. Obsługa bardzo miła. Pełna kultura,uprzejmość, zaufanie. Warto,jesze raz polecam.

lek. dent. Bożena Jedynak

48 B
07-420 Chudek

Takiego lekarza, ze świecą szukać, bardzo dokładna, profesjonalna, empatyczna, leczymy się u Pani Bożenki całą rodziną od ponad 20 lat, solidnie wykonane leczenie, wiele lat nie ma problemów z ząbkami leczonymi, polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Justyna Tronczyńska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medyczne OLMED
Anny Jagiellonki 4
92-414 Łódź

Jestem bardzo niezadowolony. Na początku piękna mowa co możemy zrobić(cuda na kiju )a później kochanieńki tak wyszło a wyszło fatalnie i do poprawy u innego stomatologa a jest co poprawiać nie licząc bólu i pieniędzy oraz stresu. Serdecznie nie polecam cynicznej stomatolog.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. ...

lek. dent. Maria Kruglak

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

lek. dent. Renata Świercz-Sroka

Wałbrzyska 19
Warszawa

Godna polecenia doskonała specjalistka. Z sukcesem przeprowadziła bardzo trudne leczenie ortodentyczne, polegające na sprowadzeniu zatrzymanych zębów u dorosłej osoby. Mam do niej pełne zaufanie. Leczy od lat moja rodzinę. Dobre ceny.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Ewa Cichocka-Piekacz

Warchałowskiego 11/24
02-776 Warszawa

Niestety nie polecam. Pani doktor wykonałą mi koronę protetyczną. Korona z nieznanych powodów okazała się kompletnie niedopasowana. Mimo oczywistych kłopotów została zamocowana. Powodowała ogromny dyskomfort w zgryzie. Pani doktor, co dla mnie jest największym skandalem, zeszlifowala mi zdrowy ząb, aby to dopasować - efekt był żaden. W tej chwili mam zeszlifowaną koronę do tego stopnia, że wystaje metalowa podbudowa, powodując nieprzyjemny posmak. Kształt korony też nie przypomina nawet zęba. Do ...

lek. dent. Agnieszka Sikora

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Koronki zrobione przez pania Agnieszke dramat błąd w sztuce nie polecam dużo pieniędzy wydane a koronki do poprawy

lek. dent. Jadwiga Meisinger-Dawara

Rzemieślnicza 4
56-420 Bierutów

Początkowo wszystko ok,Kiedy wykonana proteza nie pasowała po kilku nieudanych poprawkach Pani doktor J. zrobiła się agresywna i wulgarna wyrzuciła mnie z gabinetu zabrała protezy i nie chciała wydać zaświadczenia o kasacji .Nie polecam jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem lekarza.
Opinia dodana przez: dzidek

lek. dent. Artur Predel

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
Wandy Rutkiewicz 25a
50-571 Wrocław

Bardzo nie poważnie zachowanie. Lekarz nie otworzył drzwi. Na początku czekać przy drzwiach a po 35 minutach i moim zapytani co się dzieje się grubo odpowiedzil ze ja mogę iść jeśli coś nie podoba mi się. Z takim podejściem do klientów nie może być dobrego leczenia
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Waleria Szczuko

ul. Perseusza 22
80-299 Gdańsk

Kontakt przez pogotowie stomatologiczne w Nowym Dworze Gdańskim. Pani doktor boi się epidemii i nie przyjmie na POZ. Prywatnie już się nie boi.. przyjmuje w tygodniu bez problemu prywatnie..przepisany antybiotyk na POZ ..przesłany kod do apteki i dalej bądź sobie sam. Okazało się że źródło bólu to coś do czego antybiotyk nie był w takiej formie niezbędny.. trzeba było uwolnić miazgę od nacisku wypełnienia. Ale do tego trzeba zobaczyć pacjenta..dramat. ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lek. dent. Anna Zakrzewska-Rozbrój

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Osiedle Leśne 67
32-650 Kęty

Pani Anna według mnie jest nie miła, nie potrafi obejść się z pacjentem, i jest niekompetentna. Wyrwała mi 3 zęby z czego 2 zdrowe... Po prostu "pomyliła się"... W ty wszystkim była nie uprzejma a kiedy mówiłam, że boli to powiedziała coś w stylu "przecież to wyrywanie" aha czyli jak rwie to musi boleć? NIE POLECAM

lek. dent. Marian Kuryło

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Niestety, mój poprzednik oceniajac lekarza ortodonte Kuryło ma rację. Z bolem serca pisze taka opinie, ale prawda mnie zmusza do tego bolesnego wyznania. Przeciwnosci sie przyciągaja, jego zona jest zupełną odwrotnoscia tego gbura...

lek. dent. Robert Trykowski

ulica Przasnyska 17/43
01-756 Warszawa

Mało profesjonalny lekarz, brak ustaleń z pacjentem przed zamierzonym działaniem. Nerwowy podczas wizyty a do tego przeklinał! Nie zna nowoczesnych rozwiązań protetycznych. Chciał koniecznie założyć 2 korony a dało się to rozwiązać onlay’em. Już nigdy nie wrócę do tego ,,specjalisty”.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Barbara Kępa

ul. Kobylińska 4 C/1
63-700 Krotoszyn

nieprzyjemna atmosfera brak podejscia do pacjenta a o uprzejmnosci to już wogóle nie wspomne bo jej niema ani troche.

lek. dent. Jadwiga Lick

ulica Morska 95/21
81-225 Gdynia

Lekarka arogancka , nieprzyjemna ....,bardzo nieprzyjemna w uzyskaniu jakiejkolwiek wiadomości na temat swojej sprawy z która przyszłam , w to miejsce . Mam braki w uzębieniu i przyszłam z prośbą uzyskania wiadomości i wykonania protezy zębowej . zachowanie było Tej Pani DOKTOR , poniżej wszelkiego mojego oczekiwania .... Byłam świadkiem ,również nie miłego , aroganckiego potraktowania Starszego Pana ,który przyszedł na wizytę do Tej Pani DOKTOR ...... Jej sposób rozmowy ...

lek. dent. Jerzy Prusek

ulica Nowowoejskiego 4/17
42-200 Częstochowa

idziesz do pana doktora z jednym zepsutym zębem,a pan doktor(mistrz bajeru) naopowiada niestworzonych rzeczy o twoim uzębieniu,wyrwie kilka, kilka ząbków wyleczy(wcześniej oczywiście zdrowych).Bankowo potem będą cię boleć i kto inny będzie musiał ci je wyrwać. Ciebie skasuje. Z NFZ zainkasuje. Synonimy: akwizytor,hurtownik,szkodnik,krętacz,szyderca,egocentryk,partacz itp