Lekarze

lek. dent. Barbara Bednarczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Najlepszy lekarz stomatolog do jakiego chodziłam, polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm.

lek. dent. Angela Berdel-Jarmuszczak

Ortodonta, Stomatolog

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

lekarz Paweł Węgrzyński

Wizyty domowe

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Uratował mnie od śmierci podczas gdy inny lekarz tego samego dnia twierdził,że nic mi nie jest.Właściwy człowiek na właściwym miejscu i we właściwym czasie!
Opinia dodana przez: terenow

lek. dent. Leszek Bernacki

Konopnickiej 5 lok. 5
48-385 Otmuchów

Jak dla mnie bardzo dobry dentysta, cała moja rodzina się u niego leczyła tyle, że ma już swoje lata. Jest bardzo uprzejmy i profesjonalny, nigdy u niego nie brałam znieczulenia do leczenia zębów. Polecam

lek. dent. Jerzy Bochenek

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

lek. dent. Mirosław Boroń

Matejki 8
45-055 Opole

Super specjalista, leczy tylko te zęby które faktycznie mają pruchnice. Kiedys byłam u 3 stomatologow w Opolu i trzej wskazali inne ubytki( po około 3 ubytki i wskazywali rózne zęby ) ten doktor wskazał jeden i zrobilam zdjecie panoramiczne i dokładnie ubytek ( czy pruchnica) była tylko w tym jednym. Polecam wszystkim tego stomatologa

Dorota Brzózka

Rynek 19
98-200 Sieradz

Pani Doktor Dorota Brzózka jest pełnym poświęcenia stomatologiem - specjalistą w leczeniu dzieci oraz oddanym lekarzem dla pacjentów dorosłych.

lek. dent. Ewa Bubiłek-Oziemczuk

NZOZ "RUDA-MED" Ośrodek Zdrowia w Rudzie Hucie
Niepodległości 36
22-110 Ruda-Huta

Ta pani przyjmuje w Rudzie-Hucie. Bardzo ją polecam. Ma podejście do pacjenta i nic mnie nigdy nie boli gdy u niej robię zęby. POLECAM !!

dr Maciej Rzeski

Neurolog

Poradnia Neurologiczna IFPS
Warszawa

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!
Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.

dr n. med. Karol Bielasik

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie ...
Opinia dodana przez: Irena26
Niezwykle kompetentna, empatyczna i dociekliwa pani doktor. Po zebraniu dokładnego wywiadu medycznego zleciła szereg badań i szybko przyjęła mojego tatę na oddział. Wyniki nie były zle, ale pani doktor postanowiła dalej szukać przyczyny gorszego samopoczucia. Zleciła kolejne badania, dokładnie tłumacząc ich rolę w procesie leczenia. Odpowiadała na każde pytanie nie tracąc cierpliwości. Fantastyczna lekarka!
Opinia dodana przez: Kasia S.

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.

lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Centrum Medicover
Warszawa

Pani doktor jest najlepsza spośród kilkunastu stomatologów, z którymi przez 30 lat miałem okazję zetknąć się podczas leczenia moich słabych zębów. W przeciągu kilku wizyt z ruiny zrobiła całkiem sprawny „gabinet”. Jak pracuje? Bardzo dokładnie, ale jednocześnie i szybko. To, co inni z mizerną skutecznością starali się naprawiać stając na wyżynach swoich umiejętności, Pani doktor wyszło świetnie. No i zdecydowanie bije wszystkich swoich poprzedników estetyką wykonanej pracy. Poza tym sama ...
Opinia dodana przez: PiotrM

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz

dr X Zielnik

Neurolog dziecięcy

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Gorąco polecam pana doktora nie pamiętam imienia dlatego napisałam x. Świetny lekarz, zna się na rzeczy, ma super podejście do dzieci moja dzidzia boi się lekarzy to jest jedyny lekarz u którego czuła się dobrze. Wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania, widać że lekarz z powołania. Polecam jeszcze raz. Przykro mi tylko że nie jest już pediatrą dziecięcym bo z chęcią bym do niego chodziła z małą nawet za ...

lekarz Barbara Wieczorek

Logopeda dziecięcy

gabinet
Katowice

Mieszkam w Holandii i zawsze gdy jestem w Polsce konsultuję u p. Wieczorek swoje dziecko. Polecam ponieważ jest profesjonalistą.,
Jest idealnym specjalistą,bardzo miły,grzeczny,wszystko wytłumaczy o chorobie,zajmuje się pacjentem tak przed jak i po operacji.Ja mu bardzo dziękuje,robił mi 2 operacje.
Opinia dodana przez: Grażyna

Andrzej Henryk Wojnowski

Internista, Lekarz rodzinny

Somed
Spokojna 5
Sompolno

jestem jego wnukiem od strony mamyjestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy
bardzo dobry i kompetentny lekarz, jestem bardzo zadowolona