Lekarze internista endokrynolog

lekarz Przemysław Kutrzyk

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Przemysław Kutrzyk
ul. Kozubka 8
Dąbrowa Górnicza

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia. Leczy kompleksowo, nie tylko w wąskiej dziedzinie czego innym lekarzom często brakuje.

lekarz Krzysztof Błaut

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Polecila mi go dziewczyna ktora mnie rehabilitowala na kregoslup :) skorzystalam i teraz jestem zadowolona. Wczesniej przerobilam kilku endo w trojmiescie ktorzy tylko dawali leki i popadalam z niedoczynnosci w nadczynnosc. Dopiero Doktor Blaut zbadal przeciwciala i wyszlo Hashimoto. Teraz dobral odpowiednie dawki i jest o niebie lepiej.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Katarzyna Kochman

Szpital Św. Michała Archanioła
Ignacego Paderewskiego 5
37-100 Łańcut

Polecam bardzo - przez około 5 lat tułałam się po różnych specjalistach endokrynologach, ale to pani doktor postawiła już na pierwszej wizycie wstępną diagnozę a wyniki badań tylko to wszystko potwierdziły. Nastąpiła zmiana leków na inne i wszystko idzie w końcu w dobrym kierunku. Wredni pacjenci narzekają że w dniu wizyty trzeba długo czekać na swoją kolejkę(przeciąga się o3-5 godzin) ale do dobrego specjalisty warto swoje odczekać. Polecam!!!!!!!!! 👍
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Agata Czarnywojtek gabinet
os. Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

lekarz Dorota Wiatr-Bykowska

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Bardzo miła, sympatyczna i doświadczona pani doktor 😉 wysłucha, wytłumaczy, kieruje na szersze badania, spyta o zdrowie i samopoczucie. Widać że lekarz z powołania. Przyjmuje punktualnie, bywają poślizgi podczas wizyt, ale nie ma co się dziwić jak wizyta co 5min w jednej placówce i tak dużo pacjentów 😉
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Endokrynolog
                                       lekarz Maria Sawulska-Żmuda

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Gabinet Prywatny
ul. Stanisława Skarżyńskiego 10a
Świdnik

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jacek Belowski

"MEDICUS KULKA HOLDING" dr n.med. Krzysztof Kulka
353a
34-235 Bystra

Lekarz wytłumaczył na czym polega choroba. USG odrazu przy wizycie robione dokładny opis wizyty i dokładnie dawkowanie leków do stanu zdrowia.

lekarz Andrzej Puźniak

Prywatna Przychodnia Lekarska Medyk C.&J. Kupisz Spółka Jawna
ulica Siewna 5
20-617 Lublin

Pan Andrzej nie jest mistrzem podejścia do pacjenta ale za to jest bardzo rzeczowy, profesjonalny i merytoryczny. Kawy razem nie wypijemy ale bardzo dobrze zinterpretował poprzednie badania, zlecił dodatkowe i objaśnił pod jakim kątem szukamy przyczyny mojego problemu. Myślę, że z czystym sumieniem należy mu się pozytywna opinia.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Iwona Zięba

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Anna Gonerska-Szadkowska

Kościuszki 8
95-100 Zgierz

Bardzo dobry specjalista. Skrupulatna i dokładna. Jeżeli ma cień podejrzenia, to nie bagatelizuje, tylko drąży temat. Wiedza plus intuicja
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Anna Szramek-Urbaniak

Wapienicka 476
43-384 Jaworze

Bardzo polecam Panią Szramek - Urbaniak. Leczę się u niej od 13 lat i zdecydowanie jest to najbardziej profesjonalny i uprzejmy lekarz, z jakim miałam styczność.
Opinia dodana przez: barka56

dr n. med. Jacek Daroszewski

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Po wielu miesiącach męki Pan dr uratował mi życie stawiając diagnozę. Gdyby nie On to bym albo jeszcze dalej chodziła od lekarza do lekarza albo bym już nie żyła. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia P.

lekarz Łukasz Cieszyński

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Pan doktor jest młody, przyjazny i bardzo kompetentny. Dzięki niemu, jego zaleceniom i skierowaniu na operację do W-wy, mam usuniętego guza przysadki mózgowej i bardzo dobre wyniki kontrolne.
Opinia dodana przez: Józef Kaczmarczyk

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Internista, Diabetolog

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pani dr. Lekarka - Anioł. Wyprowadza mnie z przewlekłej choroby, leczonej dotychczas mało skutecznie. Dopiero Pani dr znalazła sposób na leczenie. Może wrócę do całkowitego uzdrowienia. Z całego serca dziękuję Pani dr. Polecam chorym na cukrzycę, tarczycę.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maciej Ziemiański

ul. Nowy Świat 17/2
34-700 Rabka-Zdrój

Una persona veramente professionale, competente e gentile Una visita a mia moglie che soffre di problemi alla tiroide, fatta con calma e molta attenzione Spiega al paziente in modo semplice, ma da specialista esperto e preparato, ogni singolo aspetto della situazione sanitaria Consiglio a tutti coloro che avessero bisogno di una visita da un professionista endocrinologo di prenotare da questo professore Ne saranno certamente entusiasti anche loro
Opinia dodana przez: Giuliano

dr n. med. Lucyna Siemińska

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Dokładnie tłumaczyła co mnie czeka i jak będzie prowadzone leczenie. Odpowiedziała na każde pytanie. Konkretnie przedstawiła mi jakie są metody leczenia mojej choroby. Nareszcie pozbyłam się stresu, który towarzyszył mi od czasu gdy dowiedziałam się o swojej chorobie. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Renata Ochnik

lekarz Anna Grudzień-Wolak

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%
Opinia dodana przez: Izabela

prof. dr hab. n. med. Ewa Bar-Andziak

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Bardzo kompetentna i uprzejma. Ceniona w środowisku lekarzy i rozumiejąca pacjentów. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzeba (pierwsza moja wizyta trwała chyba 40 min). Polecam we wszystkich trudnych przypadkach.
Opinia dodana przez: Ewelina
Pani Doktor jest bardzo konkretna. Przeprowadzila szczegółowy wywiad.Zleciła dodatkowe badania żeby rozwiać wątpliwości.Pani Doktor oprocz tego jest mądra i spostrzegawcza kobietą. Bardzo szybko wychwyciła problem, o ktorym sama nie powiedzialam.Nie będę się u niej leczyc bo moje problemy są związane z czym innym, ale chciałabym spotykać częściej takich lekarzy.Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie

To ja byłam chyba u innej pani Doktor. Małomówna , zajęta właściwie komputerem, nie udzieliła mi pomocy. Na ostatniej wizycie była bardzo nieprzyjemna. Zostawiła mnie na lodzie nie informując, że nie będzie już przyjmować, gdyż odchodzi na emeryturę. O tym poinformowała mnie pani w rejestracji, kiedy zapytała mnie do kogo chcę się zarejestrować, a właśnie wyszłam z gabinetu pani Doktor. Nie polecam. Jestem oburzona takim traktowaniem ludzi.
Opinia dodana przez: Rozczarowana pacjentka