Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy

lekarz Bogusław Janiak

Górna 3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz, któremu można zaufać. Spokojny, nie popędza, można dokładnie powiedzieć o swoim problemie zdrowotnym. Przyjazny dla pacjenta, co pacjenci cenią na równi z wiedzą medyczną. Polecam! Mirosław Zglenicki
Opinia dodana przez: mirobal

lekarz Brygida Markowiak

Kusocińskiego 38
84-300 Lębork

miło spotkać takiego lekarza,który zawsze i dla wszystkich ma czas

lekarz Joanna Michalik

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Bardzo rzeczowe podejście. Wszystko klarownie wyjaśnione. Wyczuwalna troska o pacjenta i zaangażowanie. Cenne praktyczne wskazówki dotyczące leczenia i kontaktu ze specjalistami, łącznie z podaniem numerów telefonów i wskazaniem najlepszych placówek.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jerzy Kaczmarek

Hryniewickiego 10
81-374 Gdynia

zadowolenie z wizyty na 4+, troche trudny do zrozumienia ale wystawia dobre diagnozy

lekarz Jarosław Mikołajewicz

Reumatolog, Internista

Zakład Stomatologiczny
ROMUALDA 3
25-322 Kielce

Lecze sie od lat . Super specjalista .Reumatolog bardzo dobry .

lekarz Andrzej Marcyniuk

Internista, USG

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

kwoty prywatnych badań usg są w normie. lekarz z dużą starannością podchodzi do każdego badania. Posiada nowoczesny sprzęt. Polecam

Jarosław Wagner

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Poradnie Lekarza Rodzinnego i Specjalistów "TERAMED"
61-042

Swietny,sympatyczny specjalista.Polecam. Naszej rodzine zawsze pomógł skutecznie. Nie ma problemu z wysłaniem do specjalisty ,leki zawsze utrafione.Przedewszystkim miłe podejście do pacjenta ,a to tez jest ważne.
Opinia dodana przez: małgorzata

dr n. med. Zdzisław Brzeski

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Lekarz który naprawdę potrafi dać pacjentowi poczucie opieki. Zdecydowanie mogę go polecić każdemu. I mimo to że już dawno powinien być na emeryturze, cały czas pomaga chorym.

lekarz Hubert Białasiewicz

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia

dr Jacek Maciejewski

ulica Pilotów 22
60-409 Poznań

Wizyta w przyjaznej atmosferze. Bardzo przyjemna placowka w ktorej pracuje Pan dr. Wszystkie zagadnienia zwiazane z problemem zdrowotny wytlumaczone zostaly w zrozumialy sposob i Pan dr byl bardzo chetny aby rozwiac wszelkie moje watpliwosci. Kompetentny, profesjonalny i bardzo przyjemny czlowiek z poczuciem humoru. Polecam wszystkim i na pewno nie mam zamiaru zmieniac lekarza. Panie doktorze tak trzymac!

lekarz Mirosław Wawryk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Akademicki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
Olsztyn

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

lekarz Wioletta Kubiak-Berlińska

Ambulatorium z Izbą Chorych
9-go Maja
98-100 Łask

……...fvsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddrw

lekarz Janusz Swarowski

Słowackiego 11
33-100 Tarnów

Bardzo brakuje tego niezwykłego lekarza w Rejonie V w Tarnowie.Trudno będzie go zastąpić.Lekarz o ogromnej wiedzy i rzetelnym podejściu do pacjenta.Liczę na szybki Pana powrót do zdrowia Panie Doktorze

lekarz Elżbieta Koncewicz

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

mam nadwagę - Pani doktor potrafi zmotywować do działania. Zwraca zdecydowanie uwagę na pacjenta i robi konkrety wywiad. w dodatku miła ;-)

Mirosław Bołzan

Lekarz rodzinny, RTG

Przemysłowa 2
Czarnków

Bardzo dobry internista, kompetentny i znający się na rzeczy. Z całą pewnością osoba godna polecenia, a przy tym zabawna i uśmiechnięta.

Piotr Marcinkowski

Małomicka 86
59-300 Lubin

Najlepszy fachowiec W Polkowickiej przychodni. Leczę się U niego od 1980 roku. Zastępuje wszystkich specjalistów. Zawsze znajduje lepsze i tańsze zamienniki leków wystawiane przez niby specjalistów. Niby Fachowcy zawsze się z tym zgadzają -Twierdząc, że dobry wybór
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Anna Iwaniuk

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pani doktor to Anioł, potrafi odczytać emocje pacjenta i wyjść naprzeciw jego potrzebom, nie spotkałam na swojej drodze, takiego lekarza.
Opinia dodana przez: maja

lekarz Małgorzata Konior

Sandomierska 15/62
40-216 Katowice

Pani doktor należy do niewielkiej garstki lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalistka. Jest przykładem jaki powinien być lekarz pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Dorota Koziołkiewicz-Lichota

Leszczynowa 16
86-031 Żołędowo

Bardzo miła pani lekarz,polecam z czystym sumieniem, badanie przeprowadzone prawidłowo,sumiennie, bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Stanisław Kobiałkowski

Pediatra, Internista

os. Staszica 6 lok. 6
64-510 Wronki

wg mnie dr poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba, ze też wytrzymał z takim marudą i gderą jak ja. Ekspresem wykonał badania i pokazał na monitorze. Ślepy jestem od 6 lat. Stałem się zgryzliwy i kłótliwy. W sumie jak na mój wiek to nic nadzwyczajnego.
Opinia dodana przez: Andrzej