Lekarze internista pulmonolog

Anna Waligóra-Juraszek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STEMA-MED
43-180

Bardzo zaangażowany w problem zdrowotny pacjenta,lekarz.Poświęca swój prywatny czas,jeśli nie zdąży w godzinach pracy w Poradni,pomóc choremu.To sie dzisiaj nie zdarza,by ktoś taki,jak doktor Waligóra,w "panstwowej"poradni z takim zaangażowaniem,wczuł sie w emocje pacjenta."Nasza Poradnia"w Orzeszu z takim lekarzem,to perełka spośród wszystkich poradni w tej części woj.śląskiego.Obawiam się tylko,że jakaś prywatna poradnia zechce ukraść takiego wspaniałego specjalistę i będę musiał zmienić poradnię.Polecam raz jeszcze dr Annę Waligore-Juraszek.
Opinia dodana przez: Gabi

Jerzy Pawluk

Internista, Pulmonolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce - Przychodnia specjalistyczna - Poradnia gruźlicy i chorób płuc
17-200 Hajnówka

Serdeczne podziękowania za udzielenie pomocy i opiekę medyczną na pokładzie samolotu 20.marca. br. Pięknie dziękuję Panu Doktorowi za okazane serce. J. P.
Opinia dodana przez: J. P.

Lidia Stepowicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Chorób Płuc i Alergii Układu Oddechowego Łódź - Bałuty
91-309

Bardzo kompetentna i dokładna pani doktor z dużym doświadczeniem. Słucha pacjenta i stara sie wybrać optymalne leczenie. Lecze sie od lat na astme- zawsze mogę liczyć na precyzyjne dobranie/ modyfikacje leczenia. Nie ignoruje objawów, zawsze dokładnie bada.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Grażyna Rempuszewska

ul. Sierakowskiego 6A
87-600 Lipno

Życzliwa i kompetentna lekarka z dużym doświadczeniem. Dzięki pani Doktor pozbyłam się niepotrzebnych obaw, postawiła mnie do pionu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Urszula Czerwonko

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo otwarta i przesympatyczna kobieta.Wzbudza zaufania, a to przy pierwszej wizycie bardzo ważne.Potrafi dotrzeć do młodego pacjenta.

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

lekarz Grzegorz Niepsuj

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Bardzo dobry doktor , świetny specjalista od płuc i w ogóle, leki które przepisuje są bardzo dobre. Jest lekarzem którego cechuje mądrość i rozwaga

lekarz Elżbieta Koźbiał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIMEX" Elżbieta Koźbiał
Słoneczna 9
58-125 Pszenno

Bardzo dobry lekarz Polecam

lekarz Krystyna Jungiewicz-Kędzierska

Mickiewicza 9 lok. 12
36-200 Brzozów

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna osoba Lekarz-anioł, jej podejście do pacjenta anielskie Po miesięcznym pobycie na internie bardzo miłe wspominam panią doktor
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Hanna Bukowska-Franaszek

ulica Armii Krajowej 44/50
94-046 Łódź

Lekarz i człowiek o wielkim sercu.Jest osobą,ciepłą, kompetentną,dokładnie analizuje wyniki badań i naprawdę leczy.Ilość pacjentów przed gabinetem P.Dr.świadczy o tym jakie wzbudza zaufanie i szacunek.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Kordas

Przybyszewskiego 7
30-128 Kraków

Lekarz o wielkiej kulturze osobistej, bardzo mi pomógł w trudnym momencie życia. Dzięki niemu zostałem w krótkim terminie przyjęty na oddział i zdiagnozowany - okazało się, że nie mam raka płuc... ale innego, który został już zoperowany,

lekarz Renata Antczak-Bonikowska

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Pani doktor najlepsza,może nie zbyt miła,ale kompetentna zna się na rzeczy mnie postawiła na nogi ,odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco .Może nie zostało mi zbyt wiele czasu, a ja wierzę ,że będzie dobrze ,ponieważ zaufałam pani doktor. Polecam z całego serca!❤️
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel

Mickiewicza 29
62-090 Rokietnica

Trafiłem do Pani Profesor na konsultację w czasie covid-u, gdyż mojej miejscowości| (miasto wojewódzkie) pulmonolodzy nie dysponowali czasem na wizytę (prywatnie).Muszę przyznać ,że nie często spotyka się tak oddanych lekarzy i uprzejmych. Pani Profesor cierpliwie wytłumaczyła dalszą diagnostykę i co należy wykonać. Czułem ,że jestem we właściwych rękach. Jeszcze raz dziękuję za czas poświęcony i pomoc.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jarosław Kostrzewski

Piękna 47
60-589 Poznań

Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy , wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie pomiarów wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Dariusz Potoczny

111 Szpital Wojskowy Poznań , prywatna pratyka
Poznań

Lekarz pełen empatii, zaangażowania, zawsze otwarty i gotowy, aby pomóc, bardzo kompetentny, wspaniały człowiek-słowem jeden z bardzo nielicznych lekarzy z powołania. Znam Pana doktora od kilku lat i mam do Niego pełne zaufanie. Jego diagnoza jest zawsze w punkt. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Viola

lekarz Arkadiusz Joks

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

lekarz Tomasz Targowski

Kardiosystem
Alpejska 4a
04-628 Warszawa

Lecze się u pana profesora Targowskiego na przewlekłą chorobę płuc. Zaczeło się od duszności, które z czasem zaczely się nasilać. Przez 20 lat paliłem, to też nie wyszło mi na dobre. Trafiałem od lekarza do lekarza. Teraz chodzę do Centrum Alpejska właśnie do Targowskiego i naprawdę polecam tego specjalistę. Rzeczowy, kompetentny, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Wiesiek

lekarz Krzysztof Pilarski

Częstochowska 46a
42-350 Koziegłowy

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem Pana Doktora do mnie jako do pacjentki. Chęć pomocy medycznej i empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Marek Teneta

Krakowska 50
Krosno

Rozpoznał u mnie poważną chorobę serca , której nie rozpoznali lekarze u których wcześniej byłem, skierował , gdzie trzeba. Jestem po leczeniu operacyjnym, dochodzę do siebie. Dziekuję doktorowi. Zawsze Pana polecę.

lekarz Marek Orski

Pulmonolog, Alergolog

pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz. To on w końcu postawił prawidłową diagnozę. Nie zapomnę czasów kiedy moja skóra przypominala pergamin z ranami na dłoniach, przegubach. Miesiącami chodziłam do lekarzy którzy nie potrafili okreslić co mi jest. Chociaż testy nie wyszły,alergolog stwierdził od razu że mam atopowe zapalenie skóry. Po tygodniu widoczne już były pierwsze efekty leczenia. Teraz praktycznie ran na ciele nie mam , choć mam wrażenie że alergolog na siłę próbuje ...