Lekarze internista reumatolog

Joanna Krywejko

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
53-137 Wrocław

jest doskonała jako fachowiec w tej dziedzinie, cudownym człowiekiem leczę się u niej już od 2 lat na fibromialgię gorąco polecam
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Maria Misterska-Skóra

Czerniawska 3 / 1
Wrocław

Bardzo dobra Pani doktor, dobre podejście do pacjenta, wszystko dobrze wytłumaczone, nie zostawia bez diagnozy. Odbiłam się od kilku lekarzy z problemem zdrowotnym zanim nie trafiłam na panią Marie. Polecam
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Piotr Borsukiewicz

Gwardii Ludowej 26
64-400 Międzychód

odpowiednio podszedł do mojego problemu uwierzył mi w to co mu opowiedziałam ,gdzie lekarz rodzinny stwierdził że powinnam się leczyć u psychiatry mam nietypową chorobę stawów, więcej takich lekarzy ,a nie będziemy narzekać

lekarz Wiesława Rogacka-Derewnicka

Morelowa 3
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo kompetentna, profesjonalna i ciepła osoba. Nie żałuje czasu na dokładne wytłumaczenie istoty choroby i procesu leczenia. Jest miła a za razem przekonująca i fachowa w 100% polecam.

Marta Mieszczańska

Kalisz

Najlepszy człowiek, jakiego poznałam. Dzięki Niej czuję się dobrze i normalnie funkcjonuję, mimo, że z RZS zmagam się już ponad 27 lat. Anna Michalczak

lekarz Krystyna Saturna

Kaszubska 3 lok. 1
40-731 Katowice

Bardzo kompetentna, konkretna, szczegółowo tłumaczy, w dwóch słowach: SUPER LEKARZ, polecam!!!

lekarz Barbara Gierak-Pilarczyk

Kasprowicza 9/2
81-852 Sopot

Świetny lekarz, dzięki niej dzisiaj mogę chodzić, a było już krucho. Pełen profesjonalizm pani doktor pozwolił na szybką diagnozę i zmniejszenie skutków reumatyzmu. Dziękuję pani Barbarze Gierak Pilarczyk za to że ...JEST.

lekarz Małgorzata Rajewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Świetna lekarz, traktuje pracjenta bardzo poważnie. Nie lekceważy jego choroby, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę oraz sposób leczenia, jest pomocna.

lekarz Elżbieta Pawłowska

Wojska Polskiego 6 lok. 1
72-400 Kamień Pomorski

Życzyłabym sobie i Państwu samych takich wspaniałych lekarzy. Naprawdę, Pani doktor godna polecenia.

prof. dr hab. n. med. Brygida Kwiatkowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Fantastyczna lekarz , Pani Profesor jest znakomitym lekarzem reumatologiem, WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTĄ z niesamowitą wiedzą. Ostatnia Jej publikacja - praca zbiorowa Postępy w reumatologii. Monografia opublikowana w roku 2023 jest tego doskonałym przykładem . Wspaniała Profesor Reumatologii kieruje doskonałym zespołem w Klinice Wczesnego Zapalenia Stawów.

Bożena Grzywnowicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dobra lokalizacja gabinetu, stała kontrola wyników badań i dopasowywania leków do postępów w zahamowaniu objawów choroby. Polecam serdecznie

lekarz Ryszard Stańczyk

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

okazuje się,że można być fachowo zaopatrzonym ,za niewielką kwotę przez lekarza specjalistę na terenie Nowej Huty bez potrzeby udawania się do centrum Krakowa gdzie cena wizyty jest dwukrotnie wyższa a jakość obsługi niepewna.Z całego serca polecam tego lekarza-Janina W.

dr n. med. Teresa Kokot

Krakowska 19 lok. 7
41-808 Zabrze

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz, profesjonalnie wizyta spełniła moje oczekiwania.

lekarz Stanisław Piórkowski

Akacjowa 52
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Wyprowadził mnie z ciężkiej choroby.

dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Ortopeda, Reumatolog

Śląska 46
58-400 Kamienna Góra

Najlepszy specjalista w Kamiennej Górze. Polecam serdecznie. Nie mogłam już chodzić dzięki doktorowi chodzę nawet bez laski
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Sławomir Jeka

dane nieaktualne
Szeroka 25
Toruń

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Zbigniew Guzera

PZOZ Starachowice Oddział Reumatologiczny
Radomska70
27-200 Starachowice

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Krystyna Jedynak

Klonowa 2
86-065 Łochowo

Pani Doktor dziękuję za trafną diagnozę i bardzo szybkie skierowanie na dalsze badania. Dziękuję za profesjonalną pomoc w pierwszych chwilach kiedy myśli moje przepełnione były strachem a Pani bezzwłocznie pomogła mi w podjęciu trafnej decyzji w poszukiwaniach lekarza ortopedy który zajął się moim dalszym leczeniem. Dziękuję także za ogromną empatię, uśmiech oraz za zwykłą ludzką rozmowę w tych trudnych dla mnie chwilach. To dzięki Pani nie utraciłam nadziej na pozytywne ...
Opinia dodana przez: Kinga Ossowska-Schmidt

lekarz Jan Pędziwiatr

Berlinga 41A
Bielawa

Super lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, ale bardzo dobrze wie co robi i trafnie stawia diagnozy i leczy. Nie wywyzsza sie, a wizyty sa bardzo mile:) Naprawde polecam, a sama lecze sie u niego od lat:)

lekarz Anna Felczyńska

Internista, Reumatolog

Gabinet prywatny Anna Felczyńska lekarz chorób wewnętrznych specjalista reumatolog
Zabrska 6 na terenie przychodni MEDEN
44-105 Gliwice

Bardzo dobra lekarka, szczerze polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor o wszystko wypytała i zbadała. Wszystko mi na bieżąco tłumaczyła, pierwszy raz natrafiłam na takiego lekarza co tak wszystko tłumaczył.