Lekarze pediatra pulmonolog

Bożena Czarnik

Wrocław

Wspaniały lekarz. Szybka reakcja ze strony pani doktor przyczyniła się do szybkiego wyleczenia naszego dziecka. Szybki przyjazd z wizytą domową i jeszcze szybsza prawidłowa diagnoza. Dziękuję Pani doktor

lekarz Ligia Matysiak

Pulmonolog, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz.Ma dobry kontakt z pacjentem.Zaleci dobre leki do stosowania.Doradzi co można jeszcze zrobić odnośnie astmy,alergii.

lekarz Elżbieta Frydrysiak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam :) dobre podejscie do dziecka i rodzica, szczegółowe badanie, wszystko dobrze wytłumaczone :)

Alicja Rawluk

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-POZ" Sp. z o.o.
44-151 Gliwice

bardzo dobry lekarz z długim stażem, to co mi się podoba to skupianie się na pacjencie i jego dolegliwościach. rzetelne podejście - dla mnie ważne... zanim Pani Doktor przepisała antybiotyki próbowała znaleźć jakieś rozwiązanie problemu. polecam całym sercem...oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Maria Zagórska

Kołobrzeska 20 lok. 61
83-394 Gdańsk

Super Pani Doktor o ogromnej wiedzy. Wszystkie diagnozy dla synka postawione trafne. Jak Pani doktor mówi, że do środy będzie dużo lepiej to tak jest. Wszystkie choroby zawsze wytłumaczone, dziecko dokładnie zbadane, a pytania mamy nie pozostają bez odpowiedzi.
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Dariusz Mróz

Wilczak 8a
61-623 Poznań

Polecam Pana doktora,czytając opinie bałam się pójść na wizytę. Ale zaskoczyłam się niesamowicie pozytywnie. Pan doktor uprzejmy ,miły ,poświęcil córce bardzo dużo czasu,nie podważał mojego zdania ,nie spekulował wcześniejszego leczenia . Pożartował ,znalazł czas na wystawienie stosownych dokumentów .
Opinia dodana przez: Angelika

Urszula Hajda-Paluch

Alergolog, Neonatolog

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Poradnia Fredry 17
43-143 Lędziny

Bardzo dobry lekarz , super podejście do dziecka , wszystko dokładnie wytłumaczy , rzeczowa i uprzejma.

lekarz Maria Włodarczyk

Pulmonolog, Neonatolog

ZOZ
64-800 Chodzież

Bardzo miła oraz kompetentna osoba. Poświęciła dużo czasu na wywiad oraz badanie dziecka. Podczas wizyty atmosfera zrozumienia i chęci wyjaśnienia trudności. Polecam

lekarz Jolanta Krypel

Alergolog, Pediatra

Orła Białego
Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista. Kompetentna i dociekliwa, nie przepisuje pochopnie antybiotyków dzieciom. Szczerze polecam

dr n. med. Juliusz Bokiej

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

lekarz Tadeusz Zych

Pediatra, Pulmonolog

Poliklinika
39-400 Tarnobrzeg

Podawanie dzieciom antybiotyków na lewo i prawo (nawet na sam katar) to nie jest dobre rozwiązanie!!!
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Iwona Ratajczak

Pediatra, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27
30-350 Kraków

Bardzo dobra Pani Doktor, zawsze uśmiechnięta, miła, konkretnie i rzeczowo wszystko wyjaśni i zawsze odpowiednio reaguje. Córka jest pod opieką P. Ratajczak już od prawie 13 lat, wielu różnych lekarzy po drodze się 'przewijalo', ale P. Ratajczak jest bez porównania:)

Janina Pawłowicz

EMC Przychodnia przy ul. Łowieckiej
50-220 Wrocław

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Bożena Kucińska

Moczydła 28
95-015 Głowno

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bożena Kubicka-Kozik

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Słowackiego 22
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Fantastyczny lekarz leczę u Pani Doktor dzieci .Dzięki Niej i Jej ogromnej wiedzy można śmiało powiedzieć że nasz syn żyje zawsze i wszędzie polecam Cudowny Lekarz
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

ODRADZAM!!! Jeśli chodzi o "kompetencje" to lekarz pulmonolog kieruje mnie do pulmonologa!!! chociaż samokrytyki gratuluję, kompetencjami alergologicznymi dr postanowiła się ze mną nie dzielić, łatwiej spławić pacjenta receptą na lek antyhistaminowy bo pacjent ŚMIAŁ!!! wyrazić niezadowolenie że dr spóźnia się 45 min do 1 tego dnia pacjenta, zwykłe przepraszam....po co, mam receptę. Dr opryskliwa, niepunktualna, kompetencje rozumiane jako poprawa zdrowia/samopoczucia chyba nie dla pacjentów w ramach NFZ. Czas dla pacjenta ...
Opinia dodana przez: pacjent NFZ

lekarz Lena Szwarc-Kaleta

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

Pani doktor bardzo kompetentna, bardzo dokładnie bada dziecko, diagnoza zawsze trafna. Wyleczyła dziecko z zapalenia płuc obyło się bez szpitala. Naprawdę polecam. Warto się skonsultować jeśli dziecko często choruję a pediatra w przychodni sobie nie radzi. Polecam

lekarz Violetta Łapko

Piłsudskiego 2e
Police

Super lekarka godna polecenia z czystym sumieniem!!!!

lekarz Bożena Bułatek-Beniuszys

Legionów Polskich 3
83-400 Kościerzyna

jeśli chodzi o mię to wszystko dobrze dobrze

lekarz Helena Marcisz-Wolska

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Doswiadczenie gora , szybko, sprawnie, konkretnie. Dziekujemy Pani doktor za przyjecie nas. Polecamy z calego serca.
Opinia dodana przez: Alicja