Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

lekarz Andrzej Stawiarski

NZOZ Collagena, BotoXeXpress
aleja Jerozolimskie 11/19
00-508 Warszawa

Takich lekarzy już normalnie nie ma, bardzo życzliwy i z dużą fachowością podchodzi do problemu, bardzo wnikliwie czyta dokumentację medyczną szukając zasadniczej przyczyny dolegliwości, poświęca tyle czasu ile trzeba, wszystko dobrze tłumaczy, dokładnie bada chorego bardzo wszechstronnie, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły. A stałym pacjentom udziela porad przez telefon. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Leonard Kraśnik

ulica Gerberowa 67
60-175 Poznań

Od ponad 20 lat choruję na serce. Jednak od ponad 10 lat jedynym Kardiologiem, któremu ufam jest Dr. Leonard Kraśnik. dzięki jego podejściu do pacjenta, oraz doborowi leków funkcjonuję bez większych problemów. Pozdrawiam, polecam wszystkim takich Medyków.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Nej

ul. Michała Bałuckiego 12/8
82-300 Elbląg

Pani doktor jest bardzo dobrym kardiologiem i wspaniałym człowiekiem- kompetentna i wnikliwa w poszukiwaniu przyczyn chorobi, przyjazna pacjentom. Uratowała życie mojego męża, który był w bardzo ciężkim stanie.
Opinia dodana przez: Urszula Maria

lekarz Karolina Zakutyńska-Kowalczyk

BiM-Med Centrum Medyczne
ul Kościuszki 2/1
Koszalin

Pani kardiolog to bardzo miła osoba. Lekarz z powołania i prawdziwego zdarzenia. Podejście do pacjenta - wzorowe. Wszystko dokładnie i powoli objaśnione. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań - rzetelna i jasna odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem Panią Dr. Z czystym sumieniem mogę polecić w 100% każdemu. Spokojnie wysłuchała z jakimi dolegliwościami przyszedłem, przeprowadziła badanie. Wizyta należała do bardzo przyjemnych oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Janusz Kowalik

lekarz Wojciech Faron

Gabinet Internistyczny Wojciech Faron
Piłsudskiego 73
67-100 Nowa Sól

Lekarz, który naprawił tętnice wieńcowe mojemu Tacie- mimo, ze w dużych ośrodkach nie chciano się tego podjąć, ze względu na komplikacje. Jestesmy niezmiernie wdzięczni, gdyż dzięki temu Tato może poddać się terapii leczenia nowotworu, z niewydolnością nie miałby żadnych szans na leczenie.
Opinia dodana przez: Emilia Haleczko

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

Brukowa 137A
91-341 Łódź

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo. Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maciej Wiosna

Gabinet Lekarski Maciej Wiosna
Struga 54 lok 3
Radom

Wspaniały lekarz, nigdy nie spotkałam tak empatycznego człowieka, trafne diagnozy i super podejście do każdego problemu. Bardzo polecam!

dr n. med. Wojciech Płazak

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Ja tego szpitala nie wybierałam (JP II w Krakowie), trafiłam do niego po zatrzymaniu akcji serca. Spędziłam na III Oddziale Aneztezjologii i Intensywnej Terapii około 10 dni, w tym 5 dni w śpiączce farmakologicznej, a następnie na Oddziale Klinicznym Chorób Serca i Naczyń. Lepszej, a przede wszystkim skuteczniejszej opieki lekarskiej nie można sobie wyobrazić. Pomimo podeszłego wieku (82 lata) po miesiącu opuściłam szpital o własnych siłach. Dziękuję całemu personelowi lekarskiemu ...
Opinia dodana przez: Janina G.
{'id': 18342, 'name': u'My\u015blenice'} Internista
                                       dr n. med. Marcin Marcinkowski

dr n. med. Marcin Marcinkowski

KARDIO GRUPA
OS. TYSIĄCLECIA 1
32-400 Myślenice

Z czystym sumieniem polecam Dr Marcina Marcinkowski Pełen profesjanaliz wiedza i sika spokoju i umiejętnosciwytłumaczeniemi przebiegu choroby spowodowały ,że po rozmowie z panem Doktoren jestem spokojna o zdrowie mojego taty Dziekuje bardzo

lekarz Michał Sokólski

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Monika Lipiec

Gabinet Monika Lipiec
Wiejska 3
26-434 Przysucha

Polecam. Pani Doktor bardzo sumienna. Dzięki swojemu zaangażowaniu zdiagnozowała chorobę mojego męża.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Truszczyński

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Wspaniały lekarz . Bardzo dokładny, delikatny. Pan doktor ma cudowne podejście do pacjenta . Potrafi niesamowicie uspokoić i zmniejszyć stres chorego przed badaniem. Badanie echokardiografii przezprzełykowej Pan doktor wykonuje perfekcyjnie !!! Chciałabym aby wszyscy lekarze w Polsce byli tak profesjonalni i tak delikatni jak Pan doktor Mariusz Truszczyński. Mimo odległości z Poznania do Drawska Pomorskiego cieszę się, że pojechałam do Pana doktora tak daleko. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za profesjnalnie ...
Opinia dodana przez: Justyna.T

lek. med. Anna Tomaszewska

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Miła konpetetna rezolutna Pani doktor nie tak jak inni lekarze specjaliści siedzą za biurkiem i w myślach mówią po co przyszedł zawracać głowe a tu Miłe zaskoczenie słucham pana i zaczął się wywiad , badanie, diagnoza,I zalecenia, Polecam lekarza a marudom szukajcie dalej Ja Polecam, Świetny Fachowiec Miła Pani Doktor Życzę Wszystko Najlepsze Samych sukcesów Zawodowych i Prywatnych zadowolony Pacjent 😃😃😃😃
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Lucyna Lenartowska

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają. Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje. Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.
Opinia dodana przez: RadekS

dr Paweł Heród

Internista, Kardiolog

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice
34-100 Kraków

Bardzo kompetentny lekarz. Słucha i stara się najlepiej jak potrafi. Polecam każdemu. Wyzwanie nie stanowi dla niego problemu.
Opinia dodana przez: Beata

dr Irena Liszka

Tychy

To jest anioł, w skórze kompetentne konkretnej, bardzo miłej Pani doktor. Nie wiedziałam, że mamy w Świnoujściu tak fantastycznego specjalistę. Pani doktor zaopiekowala się mną jak córką, czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, Pani doktor DZIĘKUJĘ ❤.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jarosław Kalarus

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy
Jasienica 845
43-392 Jasienica

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

lekarz Marcin Bania

ul. Filtrowa, Batorego, Witkowskiego
Toruń

Naprawdę bardzo empatyczny i jednocześnie dowcipny lekarz. Nie boimy się ! Kontakt był tylko szpitalny, ale wtedy jest najbardziej potrzebny.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Wanda Poszwińska-Młynarczyk

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Znam Panią doktór od ponad dwóch lat. Nigdy nie zdarzyło sie ,aby odmówiła przyjęcia mnie u siebie w gabinecie, nawet po swoich godzinach. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Szczegółowo bada mnie przy każdej wizyciue, oraz wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie stawia diagnozy. Wypisuje leki skuteczne i niedrogie. Bardzo polecam Panią doktór.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

Paweł Kocik

MEDICUS
33-100

Pan doktor zasługuje na 1 miejsce w rankingu lekarzy. Jego zaangażowanie i poświęcenie pacjentowi jest rewelacyjne. Dzięki Niemu moja mama została zdiagnozowana i poddana operacji bajpasów i wszczepienia pierścienia na zastawce serca. Każdy lekarz powinien się uczyć od doktora Pawła Kocika jak postępuje się z pacjentami.
Opinia dodana przez: Joanna