Lekarze

lek. med. Andrzej Wróbel

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Co to ma znaczyć 4.2 nota ogólna dla p. dr. ? Masz lepszego lekarza, to dawaj, czekamy tylko na takiego, który jak dr. Wróbel będzie dla ciebie natychmiast, pomoże i jeszcze raz pomoże. Piątek i Świątek, na tel.,.na sms. Pozdrawiamy p.dr. gorąco. R & J
Opinia dodana przez: Ryszard Bia.

lekarz Jerzy Kuczek

Onkolog, Internista

HCP
Poznań

Polecam. P.Doktor pełen profesjonalizm..Konkretne podejście do choroby i leczenia. Mam przyjemność być pacjentką doktora od kilku lat .I Dziękuję za to ..
{'id': 42540, 'name': u'Nowy Dw\xf3r Mazowiecki'} Dietetyk dziecięcy
                                       mgr Iwona Łątka

mgr Iwona Łątka

Dietetyk dziecięcy

Przychodnia dr Chojna
długa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, duże doświadczenie i wiedza na temat ludzkiego organizmu. Szczegółowe badania lekarskie i diagnostyka organizmu pacjenta, bardzo smacznie i ciekawie opracowane jadłospisy żywienia pacjenta ...serdeczna i konsekwentna dietetyczka ,której się nie da oszukać -:) Odpowiednia osoba na właściwym stanowisku. Wie jak pomóc w trudnych sytuacjach pacjentom, a niekiedy walczy nawet o ich życie układając im indywidualna dietę. POLECAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! :-)
Opinia dodana przez: Magda
Z największym przekonaniem polecam dr Halinę Kuc-Czerwiec jako bardzo kompetentnego neurologa oraz za profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna
Świetny specjalista, operacja przebiegła bez powikłań. Pan doktor wiele razy przychodził i interesował się moim stanem zdrowia. Blizny po operacji woreczka żółciowego, praktycznie nie widoczne. Przed operacją jak i po wszystko dokładnie wytłumaczył i dzięki jego poczuciu humoru, pobyt w szpitalu był o wiele przyjemniejszy psychicznie, niż gdziekolwiek indziej, a w życiu już miałam kilkanaście pobytów w szpitalach. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Dagmara

dr n. med. Katarzyna Sajak-Hydzik

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Zawsze pomocna i rzetelną, pełna empatii i zrozumienia dla pacjenta, profesjonalna w każdym calu oraz godna zaufania. Pani Doktor, dziękuję za wieloletnią pomoc i opiekę. Stoksik
Opinia dodana przez: Stoksik
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Neurolog
                                       dr Bartłomiej Mielcarek

dr Bartłomiej Mielcarek

Neurolog

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mielcarek Bartłomiej
Wrocław

Doktor Mielcarek to świetny specjalista, jeśli ktoś z neurologicznymi dolegliwościami pyta mnie o zdanie polecam go bez wahania. Czasem może wydawać się, że poświęca trochę mało czasu pacjentowi, ale kiedy jest potrzeba dłuższej konsultacji nie ma z tym problemu. Nie zgodzę się z opinią, że obraża pacjentów wiele razy widziałam jak się do nich odnosi jest kulturalnym człowiekiem. Początkowo również myślałam, że jest oziębły i nie ma wyczucia, to zdanie ...
Opinia dodana przez: Aśka
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Dermatolog
                                       lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

CORIUM-JULIANÓW-porady 150zł
ŁÓDŹ, Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Byłam u pana doktora z żylakami na nogach robiłam skleroterapie Mam wspaniałe wspomnienia bo zabieg przeprowadzony był bardzo fachowo bezboleśnie i w miłej atmosferze Pan doktor wyjaśnił mi wszystko co będzie robił i objaśnił na czym polega skleroterapia więc strachu nie było a efekt zabiegu super zrobiłabym to jeszcze raz .
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Hematolog
                                       dr n. med. Elżbieta Kisiel

dr n. med. Elżbieta Kisiel

Hematolog

Centrum Medyczne Puławska Sp. z.o.o.
ulica Puławska 33
05-500 Piaseczno

Wspaniała lekarz i cudowny człowiek. Niezwykle empatyczna, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, rozważa wszelkie metody leczenia i nigdy się nie poddaje. Wiele lat jestem pod opieką Pani Doktor i bardzo jej ufam i wiele zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Maria Siwicka

Dermatolog

Oddział Arkadia - Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna
00-175 Warszawa

Very good doctor. I was suprised because after visiting various of doctors only she helped me. Thank you!

dr n. med. Izabella Skórska

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

BARDZO MIŁA ,DOKŁADNA , POSWIECA DUZO CZASU ,TŁUMACZY POLECAM GODNA ZAUFANIA TAKICH LEKARZY MAM POTRZEBA
Opinia dodana przez: maria

lekarz Jerzy Wróbel

Laryngolog

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

ja mam natomiast dobre doświadczenie jeśli chodzi o kontakt z tym lekarzem. Osobiście nie byłam pacjentką tylko mój chrapiący niemiłosiernie mąż!!! ale terapia dra Wróbla POMOGŁA! oczywiście nie obyło się bez zabiegu, ale od kilku miesięcy śpię... :)
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Dermatolog
                                       dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Na medycynie estetycznej ta Pani może i się zna ale na leczeniu chorób pasożytniczych skóry nie zna się. Nie znała podstawowych leków na świerzb, powiedziała, że maść siarkową może przepisać zwykły lekarz, tylko, że ja właśnie poszłam do niej po maść siarkową. Zapłaciłam 220 zł i wyszłam z zapisanymi dermokosmetykami zamiast maści siarkowej. Szkoda moich pieniędzy.
Opinia dodana przez: Alina
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Androlog
                                       dr n. med. Marek Ciesielski

dr n. med. Marek Ciesielski

Androlog

Pro Life Clinic
Antoniego Kosińskiego 14/1
61-519 Poznań

Polecam Pana doktora z całą stanowczością. Idealne prowadzenie zarówno dla mnie jak i teraz dla partnerki!
Opinia dodana przez: Michał D

dr Jacek Judycki

Urolog

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

Profesjonalizm,wiedza, indywidualne podejście do problemu pacjenta, uczciwość, bardzo kontaktowy z pozytywnym zakręceniem :) , ktoś z kim można rzeczowo porozmawiać. Wykonany zabieg URSL - Lipiec 2014 Choć to nie koniec leczenia to już dziś Doktorze dzięki za pomoc i umożliwienie spędzenia wakacji z rodziną. Do zobaczenia. Pozdrowienia dla całego super personelu Szpitala Mazovia. Piotr Szewczyk
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Dariusz Sołdacki

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Dzisiaj Pan Doktor odwiedził mojego ciężko chorego męża. Przez ostatnie 2 lata choroby mój mąż przewinął przez wiele renomowanych klinik spotykając się najczęściej z arogancją maskującą mierne lub bardzo zawężone kompetencje. Dr Sołdacki jest chlubnym wyjątkiem w tym gronie. Niezwykle starannie wykształcony, z rozległymi medycznymi horyzontami i wyjątkową umiejętnością prowadzenia wywiadu, która obejmuje również słuchanie odpowiedzi pacjenta - wielka rzadkość. Polecam! Będziecie Państwo w dobrych, kompetentnych rękach!
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Barbara Gliwa

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Badanie wykonane raczej pobieżnie. Pani doktor nie była zbyt wylewna jeśli chodzi o informacje na temat leczenia i zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem lekkie wrażenie, jakbym był w gabinecie nieproszonym gościem. Być może miała po prostu gorszy dzień, ale ja się więcej na wizytę nie wybiorę.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg stomatolog
                                       lek. stom. Katarzyna Rutkowska

lek. stom. Katarzyna Rutkowska

Chirurg stomatolog

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk

Jeśli był by program mam talent dla stomatologów to pani doktor by na pewno zdobyła główną nagrodę .W życiu byłem już u wielu lekarzy stomatologów efekt różny lepszy i gorszy uwierzcie , tak jak są wybitni muzycy,aktorzy,artyści i geniusze z jakiejś dziedziny taka jest pani doktor Katarzyna Rutkowska naprawdę nr1, nie byłem jeszcze w życiu u lepszego stomatologa naprawdę polecam z całą odpowiedzialnością i uczciwością , ocena numer 5 to ...
witam mam 26 lat od roku mam bóle węzłów szyjnych wyniki dobre ale sam powiększone i straszny bul węzłów głowy nie wiem co robić byłam u lekarza i nic mi nie pomógł. proszę o pomoc
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Marta Wróblewska-Tokarska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

super lekarz, bez zbędnego rozdrabniania się, do rzeczy - badanie delikatne, skrupulatne, diagnoza wytłumaczona :)