Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Indywidualna praktyka lekarska
ulica Liliowa 3
43-340 Kozy

Pan doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem. Szybko odnajduje choroby i wyjaśnia szczegóły i sposoby leczenia. Jest uprzejmy i ludzki co nie zawsze cechuje ostatanio lekarzy. Godny polecenia.

lekarz Mariusz Kaszek

3 Maja 17/2
Czerwionka-Leszczyny

Nie ma czasu do poświęcenia pacjentowi. Jeśli czegoś nie zrozumiesz to nie pytaj drugi raz, bo reaguje podniesionym tonem wręcz krzykiem. Samo wejście pacjenta do gabinetu to dla niego zakłucanie spokoju.
Opinia dodana przez: Jorg

lekarz Dariusz Sawicki

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

lekarz Sayeed Kamran

Przychodnia Ocean
Bohaterów Września 27
74-400 Dębno

Doktor Sayeed już nie pracuje przy ul Bohaterów Września,tylko przy ul Salezjańskiej 1,na przeciw Ul. Piasta 13 w Dębnie

lekarz Jarosław Woźniak

Węgorzewo

Bardzo konkretny człowiek, wie co robi i wie jak to robić. Nie bawi się w zbędne szczegóły, które nie wniosą nic do danego przypadku. Polecam bez żadnych zastrzeżeń!

lekarz Marzena Bąbińska-Zygmunt

Powstańców 37
99-400 Łowicz

Byłam umówiona na badanie wstępne do pracy do szanownej Pani doktor Bąbińskiej, dzień wcześniej przesłałam, zgodnie z prośbą pielęgniarki z którą rozmawiałam przez telefon, skan skierowania, przyszłam przed czasem, ale Pani Doktor miała kogoś u siebie. Gdy pacjent wyszedł odczekałam chwilę, i ośmieliłam się wejść do Pani Doktor, zostałam wyproszona, Pani Doktor rozmawiała przez telefon i jadła. Moja wizyta powinna się rozpocząć 15 minut wcześniej. Po chwili wyszła do mnie ...

lekarz Piotr Wiśniewski

ulica Jagiełły 14/30
11-500 Giżycko

Bardzo dobry kontakt z doktorem świetnie tłumaczy i opisuje chorobę i jeszcze lepiej leczy bardzo profesjonalny w tym co robi przy tym skromny pomógł mi wyjść z choroby takich lekarzy jest już coraz mniej.
Opinia dodana przez: Piotr Sulewski

lekarz Elżbieta Brzezik-Szafran

Reumatolog, Internista

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ MI OKAZANĄ.NIE MUSIAŁA PANI TEGO ROBIĆ,A JEDNAK POMOGŁA MI PANI.DZISIAJ ŻYJĘ BEZ OKROPNEGO BÓLU,KTÓRY TOWARZYSZYŁ MI OD PARU MIESIĘCY.DZIĘKUJĘ.ELŻBIETA HIRSZ
Opinia dodana przez: elusia

lekarz Mieczysław Krzywoszański

Jana Pawła II 12 lok. 3
49-300 Brzeg

Serdecznie polecam wizytę u Doktora, szybko sprawnie, uczciwie. Z klasą i poczuciem humoru. W porównaniu z innymi takimi placówkami - przede wszystkim szybko można załatwić sprawę.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Stanisław Petlic

33-112 Tarnowiec

zdecydowanie polecił bym go znajomym bardzo dobrze umie określić powód choroby postępowanie w danej chorobie
Opinia dodana przez: petlic123

lekarz Anna Raew

Gliwice

Pani doktor pozjadała wszystkie rozumy. Kwestionuje opinii specjalistów w dziedzinach medycyny, które są jej obce. No chyba, ze ukończyła wszystkie możliwe specjalizacje. Wydaje opinie na podstawie jednorazowej obserwacji, bez zlecania badan , ponadto bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjentów z góry bez żadnego wyczucia i odrobiny empatii.
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Krystyna Baster-Tuła

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Cmentarna 1
57-400 Nowa Ruda

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Podczas wizyty wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo dobry specjalista! Godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Andrzej Perzanowski

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

ZNAKOMITY LEKARZ O OLBRZYMIEJ WIEDZY,PODCHODZACY INDYWIDUALNIE DO PACJENTA JEDNOCZESNIE WIDZĄCY GO HOLISTYCZNIE. POLECAM GO JAKO UPRZEJMEGO I GODNEGO POLECENIA LEKARZA.
Opinia dodana przez: jacek

lekarz Krzysztof Nachel

nMedica
Polskiego Czerwonego Krzyża 26
33-100 Tarnów

Od 4 lat jestem pacjentką dr Nachela. Jest to lekarz godny polecenia, ponieważ gdy miałam swoje pierwsze problemy z sercem, siedział ze mną w przychodni po godzinach by tylko kontrolować moje ekg. Panie pielęgniarki też musiały pozostać i z całego serca bardzo im dziękuję. Oj, wiele mi różnego zła się działo, ale zawsze pomagał mi z tym,ten wspaniały człowiek. Kiedy się fatalnie czuję i wiem ,że mam wizytę u dr ...

lekarz Grażyna Raczkowska-Czajka

Wielowieś 19
Syców

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie. Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Katarzyna Budziło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia" Beata Wolińska-Stańko
Peronowa 4B
05-840 Brwinów

Zero gwiazek do leczenia się nie nadaje zapomniała jak brzmi przysięga Hipokratesa. Zamiast leczyć i pomagac to sobie wybiera komu może pomóc komu nie. Ta osbe przyjmę albo nie. Duże braki w wyposażeniu przychodni.

Bogdan Hawel

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego i Medycyny Pracy "PULS"
44-304 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, leczy mnie od dawna i nie mam zarzutow. Kolejki moze duze ale to wlasnie przez kompetentnosc lekarza
Opinia dodana przez: Arek

lekarz Lucyna Stocka

ulica Szrajbera 9/10
10-007 Olsztyn

Profesjonalnie i rzeczowo, jetem zadowolony .Pani Doktor jest miłą, kontaktową osobą. Przeprowadza szczegółowy wywiad.Jest godna zaufania i polecenia. Współpracująca z nią Pani Pielęgniarka pełna życzliwości do pacjenta.

Ewa Bodzenta

Lekarz medycyny pracy, Internista

Poradnia hematologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Silesia"
Ruda Śląska

Wyjątkowy lekarz z powołania. Zawsze uprzejma, poświęcająca się, a przede wszystkim kompetentna. Jestem wieloletnią pacjentką i zawdzięczam Pani dr wszystko: życie, optymizm, dziecko.
Opinia dodana przez: Wieloletnia pacjentka