Lekarze internista pulmonolog

lekarz Grzegorz Stanek

Gabinet tel. 608 648 233
Nowa 62
47-320 Gogolin

Jesli zaplacisz za wizyte- inny czlowiek. Na kase chorych- tragedia. Leczy- bez zbadania. Klamie w zywe oczy. Jesli poprosisz o skierowanie na podstawowe badania- wpada w scieklosc. Starszym osobom wciska kity. A do tego do karty wpisuje badania, ktorych wcale nid bylo. Absolutnie nie polecam. Nie wiem, jak ktos taki moze nazywac sie lekarzem!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Twarogowska

Wolności 57/1
81-327 Gdynia

Skierowana zostałam na oddział przez P. dr Twarogowską profesjonalność, zainteresowanie pacjentem było widoczne przez cały okres pobytu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Anna Piskorowska-Pliś

"MEDICUS w Opolu" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Piłsudskiego 5
45-714 Opole

Bardzo miłe zaskoczenie. Pomimo szalejącej grypy i kolejek w przychodniach zostałem przyjęty w dniu, kiedy przedzwoniłem do przychodni. Fakt nie było miejsc (takie kontrakty z NFZ), ale pani doktor zgodziła się na przyjęcie z powodu gorączki. W innej przychodni zawsze miałem odpowiedź, że brak miejsc - proszę po 18.00 na dyżur świąteczny itp. Pani doktor bardzo miła, sympatyczna i z ogromna wiedzą medyczną. Ból gardła jak i wysoka temperatura zostały ...
Opinia dodana przez: Leszek

dr n. med. Marek Scharoch

Ciechanów

Cudowny, wspaniały, kompetentny, prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem to i jego cierpliwość w tłumaczeniu i omawianiu przyczyn i skutków jest niespotykana. Dzięki niemu wróciła mi chęć do życia, a przez moment właściwie ją straciłam:)Polecam zawsze i każdemu tego wspaniałego człowieka :))

lekarz Agata Kitowska

Różyckiego 9
80-278 Gdańsk

Konkretnie, szybko i fachowo. Polecam Panią dr Kitowską. Szybie rozpoznanie i właściwe leczenie. Byłem na NFZ na w przychodni na Wałowej w Gdańsku.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Marcin Włodarczyk

Bogusławskiego Wojciecha 16
60-214 Poznań

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Miałem problemy z dusznością w trakcie wysiłku. Pan doktor wykonał mi badania, przepisał leki które pomogły. Jak najwięcej takich lekarzy. Potrafi kompleksowo zająć się pacjentem. Jak najwięcej takich lekarzy!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Michał Klincewicz

Staszica 22
95-010 Stryków

Nie bał się mnie przyjąć gdy miałem covid podczas gdy publiczna "służba zdrowia" tylko czekała jak odwalę kitę. Wyprowadził mnie z covida.
Opinia dodana przez: Paweł
Lekarz niegrzeczny, grubiański i arogancki. Podczas badania wykazał się kompletnym brakiem profesjonalizmu, nie wzbudził zaufania nie umiał podejść do pacjenta, który był w szoku. Wykazał brak kompetencji, nie wytłumaczył choroby, zignorował problem i dosłownie „pozbył” się pacjenta, który był w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym

dr n. med. Marek Fijałkowski

Łódź

Niezwykle kompetentny lekarz, emanujący wszechstronną wiedzą medyczną. Rzeczowy i miły człowiek.
Opinia dodana przez: rafalborto

lekarz Małgorzata Tomczak

Krokusowa 16
62-023 Robakowo

Pani doktor bardzo miła, kompetentna osoba bardzo polecam. Leczy mojeg męża który choruje od dłuższego czasu i bardzo dobrze ocenia panią doktor.

dr n. med. Marek Kałła

Koszalin

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

lekarz Danuta Bojko

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor o duzej wiedzy b.dobre podejscie do pacjenta,cierpliwa no i zastosowala skuteczne leczenie ktore daje efekty.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Adam Pajor

664
34-654 Męcina

Rzadko spotykany profesjonalizm. Konkretne wyjaśnienia, cierpliwość do pacjenta który czuje zaangażowanie lekarza i dzięki temu wie, że trafił w dobre ręce. Lekarz zleca wszystkie konieczne badania by ustalić przyczynę problemów i dobrać skuteczne leczenie. Takich lekarzy już niewielu zostało...
Opinia dodana przez: Monika

Marcin Włodarczyk

Gabinet lekarski Marcin Włodarczyk
61-105

Byłam u tego lekarza i nie polecam. Zachowanie ma dużo do życzenia. Traktuje pacjenta jak zło konieczne, zarzuca pacjentom wyłudzanie pieniędzy z NFZ, jest zarozumiały, opryskliwy, nie zna ustaw, z którymi powinien być na bieżąco. Nie wiem ile ten lekarz ma lat ale już powinien siedzieć w domu a nie przyjmować pacjentów.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Wudarski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem! Raz że nie przyjemny, nie mówi nic konkretnego! traktuje pacjenta z góry.. niestety wylądowałem u niego drugi raz.. czyli znaczy że za pierwszym razem mi nie pomógł. Stwierdził mi astmę oskrzelową na tle alergicznym, ale jak już zapytałem na co jestem uczulony to już mi nie potrafił odpowiedzieć i w stanie "dobrym" wypuścił mnie do domu.. tak więc jetem drugi raz, ale moim lekarzem prowadzącym jest ...
Opinia dodana przez: Wojtiii

lek. med. Jadwiga Rogozińska

NZOZ "Przy Żytniej" ul. Łanowa 25a
Łanowa 25a
87-800 Włocławek

Leczę się od jakiegoś czasu u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Dr Rogozińska podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, wzbudza zaufanie do swoich kompetencji i dużego doświadczenia. Potwierdziły się słowa znajomego, że nie każdy lekarz poświęca tyle uwagi pacjentowi. Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Anonimowo

lekarz Jarosław Ogulewicz

NZOZ PSYCHOMEDICA
1-go Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem.Leczy moją mamę od kilkunastu lata i przy okazji i mnie i moją rodzinę.Jestem Doktorowi niezmiernie wdzięczny. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej!!. Polecam Doktora wszystkim w 100 %. Pozdrawiam Pana Doktora, Pacjent T.Z.

dr n. med. Janusz Burakowski

Kasprowicza 38 lok. 33
01-871 Warszawa

Nie rozumiem tych negatywnych uwag - ten lekarz zarówno podczas ostatniej wizyty jak i pierwszej zajął się moimi problemami zdrowotnymi w sposób rzekłabym ponadstandardowy.Jako jedyny - przed laty -postawił prawidłową diagnozę (jak się okazało bardzo grożnej choroby-może więc też uratował mi życie kierując niezwłocznie do szpitala?)mimo ,że wcześniej kolejno odwiedzani lekarze przez co najmniej 6 miesięcy nie zauważyli niebezpieczeństwa ,jaką niesie za sobą zakrzepica.Toteż gdy zaszła potrzeba odnalazłam tego lekarza ...

lekarz Inez Tomaszewska

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

wspanialy lekarz ogromne poswiecenie dla pacjenta chociaz co nie nalezy do jej obowiazkow nigdy nie zistawia pacjenta stara sie pomoc kompleksowo
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Alicja Serafin

Pediatra, Pulmonolog

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.
Opinia dodana przez: Gość