Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny

lekarz Danuta Miazgowska

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Lekarz idealny. Jest moim lekarzem rodzinnym od urodzenia i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest to lekarz, którego polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Renata Szczepańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poradnia Urologiczna - Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 9
Szubin

P.doktor jest wspaniałym lekarzem nigdy nie odmawia przyjęcia na wizytę w przychodni . Ma super podejście do dzieci jest miła i uprzejma

lekarz Irma Kordyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

pani doktor leczyła mnie 45 lat temu. Wielki szacunek i podziękowania. ( dyspozycja taką wiedzą nie wyróznia zbyt wielu lekarzy pediatrów)
Opinia dodana przez: SYLWIA

lekarz Zbigniew Barański

Ośrodek Zdrowia
Rynek 2 A
27-425 Waśniów

Bardzo dobry lekarz:)Długo się do niego czeka,ponieważ każdego pacjenta musi dokładnie zbadać i o wszystko wypytać.Bardzo kompetentny. Jeśli zachodzi potrzeba kieruje do specjalistów.Polecam Pana Doktora.

lekarz Małgorzata Olszańska - Kot

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

Ulubiona pani doktor mojej córki. Lekarz z powołania, nigdy się nie zawiodłam. Panie pielęgniarki z poradni dziecięcej Eskulap to również anioły:)
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Ewa Marczyńska

3-go Maja 16
05-850 Ożarów Mazowiecki

Serdecznie polecam Panią Doktor. Całe dzieciństwo byłem jej pacjentem i zawsze pomagała w trudnych sprawach. Polecam!
Opinia dodana przez: Dominik J

lekarz Monika Trela-Kulig

Starzyńskiego 2
39-300 Mielec

Bardzo dobry lekarz, stara dobra szkoła nie co Ci młodzi niedouczeni. Przede wszystkim słucha pacjenta kieruje na potrzebne badania i na tej podstawie dobiera leki, polecam.

lekarz Barbara Palińska

Obrońców Tobruku 18 D/U3
01-494 Warszawa

Pani doktor Barbara Palińska znakomita lekarka. Wysoka kultura, kompetencja i piękny język polski w tłumaczeniu choroby i leczenia. Eugeniusz J. Lisowiec - dziennikarz, artysta muzyk
Opinia dodana przez: Lisowiec

lekarz Katarzyna Buława

Lekarz med. paliatywnej, Lekarz rodzinny

NZOZ NOVMED
ulica Długa 22a
83-323 Kamienica Szlachecka

Świetna Pani Doktor ,szczerze polecam , ma bardzo dużą wiedzę , empatię,jest bardzo szczegółowa,bez problemu wystawia potrzebne skierowania, jestem bardzo zadowolona z opieki.

lekarz Maciej Walczowski

lekarz Anna Kobylec

Na Rymera
Rymera25
41-500 Chorzów

Gorąco polecam, mam do Pani doktor pełne zaufanie od dwudziestu lat. Leczy od urodzenia mojego pełnoletniego już syna oraz nastoletnią już córkę. Kompetentna, miła uprzejma, bardzo ludzka mimo dużego już doświadczenia nie lekceważy pacjenta. Bardzo uważnie słucha rodzica o niepokojących go symptomach u dziecka, bo jak mówi Pani doktor to rodzic wie najlepiej że dzieje się coś niepokojącego. Nigdy nie odmówiła nam pomocy, mimo nawału pracy, kiedy coś się dzieje ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Anna Ciupińska

Filia Nr 1
Fredry 12
97-500 Radomsko

Na tą chwilę najlepszy pediatra w Radomsku.Diagnoza,kultura,fachowość,podejście do pacjenta,samodoskonalenie się i skuteczność na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Anna Uthke-Kluzek

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta
al. Armii Krajowej 64/13
05-200 Wołomin

Wspaniały lekarz z cudownym podejściem i zrozumieniem zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Więcej takich lekarzy a służba zdrowia byłaby niezawodna w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Maria Dąbrowska

MEDYK NZOZ
Fabianki 87 b
87-811 Włocławek

Pierwszy lekarz, który tak naprawdę poważnie potraktował moje dolegliwości. Wystarczyło skierowanie do specjalisty. Choroba, na którą się nie umiera, a bardzo przeszkadza w życiu. Poczułam się wreszcie rozumiana. Patrzy na mnie kompleksowo. Nie jestem przypadkiem chorobowym a człowiekiem z całym bagażem różnych uwarunkowań. Mieszkam teraz dalej, ale wolę zostać przy tym lekarzu.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Grażyna Chomicz

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Bardzo uprzejma i zaangażowana lekarka. Leczę się u niej ilekroć coś mi dolega. Jest lekarzem pierwszego kontaktu, dlatego przychodzę do niej z każdym problemem i następnie albo diagnozuje na miejscu, albo odsyła do specjalisty. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę, dzięki czemu nie ma kolejek, przychodnia jest schludna. POLECAM

lekarz Agnieszka Wiśniewska

SP ZOZ w Radziejowie
ulica Szpitalna 3
88-200 Radziejów

Jedyny lekarz pediatra jakiego znam który potrafi spokojnie, rzeczowo rozmawiać o ewentualnej współpracy z innym lekarzem np. specjalistą do którego rodzice chcą się udać na potwierdzenie diagnozy bądź dalsze leczenie. Przy kolejnej wizycie u pani doktor nie zauważy się żadnych urażonych ambicji, lecz mądrą rozmowę na temat leczenia dziecka przez tego innego lekarza. Wiem też że jest wolontariuszką należącą do Radziejowskiego Stowarzyszenia Wolontariuszy i że czasem wykładając pieniądze prywatne pomaga ...

lekarz Jolanta Szajowska

Cewice

to super pani lekarz zawsze stara się pomóc ile to w jej mocy,doradzi,jest zawsze dostępna dla pacjenta.Uważam że lekarz to nie Jezus Chrystus cudownie nie uleczy ale pani Szajowska naprawdę robi co może.To duże szczęście w tych czasach mieć takiego lekarza.Po za tym panie z zabiegowego też są super.Pozdrawiam serdecznie.Ania
Opinia dodana przez: matuszewska

Irena Kasprowiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Pani dr. jest bardzo miłą osobą. Jedyny minus to taki, że sama nie 'bawi się' w diagnozowanie choroby tylko wysyła do specjalisty. Co dla jednych jest minusem, a dla innych plusem. Ogólnie polecam Panią dr. dla małych i dużych dzieci :)
Opinia dodana przez: Ana

lekarz Ewa Mucke

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Kompetentna poświęcajaca odpowiednią ilość czasu dla córki i synka. Potrafi laikowi wytłumaczyć przyczyny choroby i sposób walki z chorobą. :-)
Opinia dodana przez: Jarosław

dr n. med. Małgorzata Kędzierska

Amicor
62-200 Gniezno

Najlepszy lekarz!!!Zawsze troskliwie przyjmuje pacjenta, daje skierowanie-jeśli jest taka potrzeba i to bez żadnych pretensji, szuka przyczyny choroby. Czuję się "zaopiekowania". Wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Magdalena