Lekarze

lekarz Danuta Jagielska

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Lekarz który leczy mnie od lat, a od 6 lat i moje dzieci. Nigdy się nie zawiodłem. Podczas wizyt spotykam się z wszystkim czego mogę oczekiwać od lekarza. Kompetencja, uprzejmość, empatia, osobiste podejście. Wcielenie nowoczesnej medycyny + wrażenie osobistej więzi z pacjentem. Ukłony i wyrazy wdzięczności.

lekarz Lidia Grochowska

Biała 2
26-670 Pionki

Super lekarz! Pani doktor dokładnie bada, poświęca odpowiednio dużo czasu i co najważniejsze nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami!
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Hanna Jóźwiak

Choroby zakaźne, Pediatra

Strażacka 26
62-002 Poznań

Wspaniała lekarka z cudownym podejściem do dzieci. Jestem zachwycona! :) Wszystko dokładnie wytłumaczy, przebada dziecko bez stresu i płaczu, ciepła i przyjazna osoba. Polecam najmocniej!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Borsukiewicz

Reumatolog, Internista

Gwardii Ludowej 26
64-400 Międzychód

odpowiednio podszedł do mojego problemu uwierzył mi w to co mu opowiedziałam ,gdzie lekarz rodzinny stwierdził że powinnam się leczyć u psychiatry mam nietypową chorobę stawów, więcej takich lekarzy ,a nie będziemy narzekać

lekarz Wiesława Rogacka-Derewnicka

Reumatolog, Internista

Morelowa 3
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo kompetentna, profesjonalna i ciepła osoba. Nie żałuje czasu na dokładne wytłumaczenie istoty choroby i procesu leczenia. Jest miła a za razem przekonująca i fachowa w 100% polecam.

lekarz Ryszard Kołcz

Ginekolog, Ginekolog położnik

09-100 Płońsk

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie było tak źle. Lekarz był delikatny i na wstępie mi wszystko wytłumaczył na czym będzie polegało badanie. Nie zamierzam zmieniać go na innego, a dodam ze kolejki do tego lekarza są naprawdę spore. Polecam.

lekarz Ryszard Wróbel

Lekarz rodzinny

21-205 Jabłoń

Lekarz ten zawsze mi pomaga w trudnych chwilach.

mgr Małgorzata Binkowska-Mally

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii Mowy
ul. Pod Stokiem 41/1a Kraków
Kraków

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystamy z synem lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Nie ukrywam, że w związku z brakiem możliwości porównania z innymi lekarzami moja ocena może być mało obiektywna. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Chętnie usłyszałabym opinie innych osób na temat Pani Małgorzaty.

lekarz Marcin Iwankiewicz

PCZ NZOZ KARTUZY
83-300 Kartuzy

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

dr n. med. Lucyna Makarska

Neurolog

gabinet
Wierzbowa34m6
90-245 Łódź

to jest kobieta anioł polecam udać się do Pani doktor na leczenie jest przesympatyczna uśmiechnięta i bardzo poważnie podchodzi do każdego chorego człowieka wiem co mówię bo leczy się u Pani doktor mój mąż chory na SM

lek. dent. MaŁgorzata Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest bardzo miła i kopleksowo podchodzi do każdego problemu. Polecam każdemu, kto obawia sie wizyty u stomatologa.

lekarz Elzbieta Cieślak

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Leczę się u Pani dr już parę lat. Zawsze mogę liczyć na troskę i oddanie.Nigdy nie słyszałam,żeby narzekała na dużą ilość pacjentów,którzy zawsze siedzą pod jej gabinetem.Przyjmuje zawsze po godzinach przyjęć, czasami wychodzi z przychodni bardzo późno.Jest bardzo dobrym specjalistą. Irena T

dr n. med. Zbigniew Kamiński

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji Ośrodek Obsługi Osób Źle Słyszących "ACUSTICA"
Hynka 73 A
80-465 Gdańsk

Dr Kamiński jest psychiatrą do którego chodzę bez skrępowania . Traktuję go jak dziadka , któremu mogę sie wygadać , a on pilnie słucha , obserwuje , obstukuje swoim mloteczkiem - i tak wie swoje ! Mam wrażenie ,że on już po wejściu pacjenta do gabinetu wie wszystko. Czasami nie trzeba mu nic mówić - sam widzi że coś nie tak . Ma wielkie doświadczenie , przenikliwy , ale ciepły ...

lek. dent. Mariusz Barnigiel

Żwirki i Wigury 1
86-050 Solec Kujawski

Pan Mariusz zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem w Solcu. Kompetentny, miły, podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego. Siedząc u niego na fotelu bez obaw mogłam spokojnie czekać na rezultat leczenia. Dodam że musiał odbudować mi jedynkę i zrobił to tak, że w ogóle nie widać że ten ząb jest w połowie nie mój - jest idealnie. Polecam go z czystym sumieniem. Nie ufam żadnemu stomatologowi tak jak jemu.

lek. dent. Maria Bartołd

Międzyrzecka 43
21-400 Łuków

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci i one same chcą chodzić na wszystkie potrzebne wizyty. A to wiele mówi ? Polecam.

lek. dent. Anna Baszak

ulica Strzelecka 3a
46-146 Domaszowice

super lekarz podchodzi profesjonalnie do zeba jestem zadowolona inni dentysci wysylali mnie do chirurgow bo bali sie podjac takiego rwania a nasza dentyska bez problemow usunela ubytki....goraco polecam jest super

lek. dent. Renata Batóg-Fadavi

Orzeszkowej 31
42-100 Kłobuck

Pani Renata jest najlepsza. Od paru lat chodzę tylko do niej. Uważa na moją szczękę (która czasem chce wyskoczyć z zawiasów), uratowała mi zęba (poprosiła o prześwietlenie i okazało się, że ząb był zepsuty w środku, choć z zewnątrz nic nie było widać), leczy co trzeba, ma dobre podejście do pacjenta i jest zawsze uśmiechnięta.

lek. dent. Danuta Blutko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gminmed" S.C. Kesler-Cybulska
Powstańców Śląskich 1
44-186 Gierałtowice

Byłam wiele razy i ZAWSZE pełny profesjonalizm....P.Danusia zawsze słucha co ma do powiedzenia pacjent ...doradza i ustala z pacjentem dalszy plan leczenia...gorąco polecam
Opinia dodana przez: Aurelia

lek. dent. Bożena Bocheńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy
33-100 Tarnów

Bardzo sympatyczna Pani.Córka się nie stresowała, szybko i nie za drogo, ale fachowo!! Na pewno będę polecać znajomym.

lek. dent. Wojciech Brzozowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Od wielu lat korzystam z uslug Pana Doktora i nie zmienie tego, jak dlugo bede miala mozliwosc. Jest znakomitym lekarzem, niezwykle przyjaznym, godnym absolutnego zaufania. Za kazdym razem ide do niego bez stresu i tego strachu, jaki zwykle towarzyszy wizytom u dentysty. Calym sercem polecam. Dziekuje Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Alicja