Lekarze

- 120279

dr hab. n. med. Tadeusz Pisarski

Wrocławska 46 (Medicus)
63-200 Jarocin

jest super. od poczatku do niego chodze a teraz prowadzi moja ciaze. zdecydowanie polecam

lekarz Zbigniew Tomaszewski

7 Dywizji 3 lok. 7
59-800 Lubań

Lekarz godny polecenia, pelny profesjonalizm. Mily sluzy pomoca szczerze polecam. Zawsze jasno tlumaczy i zrozumiale dla pacjenta

lekarz Bogumiła Turos-Dejnowicz

Niepubliczny Laryngologiczny ZOZ s.c.
Drzymały 11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Bogumiła jest kompetentna polecam prowadziła mi ciąże jestem bardzo zadowolona o kosztach nie powiem to zalezy jakie choroby czlowiek ma i co robi jakie badania i to chyba normalne ze jak prywatnie to trzeba zaplacic ale warto Polecam!!! a tak jak ja placilam to Cytologia badanie oraz usg 150zl to nie jest tak duzo

lekarz Elżbieta Ciszewska

Alergolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

lekarz Wiesław Adamowski

Braci Śniadeckich 7 lok. 14
99-300 Kutno

Lekarz niespotykanie przyjemny,sympatyczny,ujmujący sposób bycia.Pacjent dzięki miłej atmosferze otwiera się przed lekarzem,oby więcej takich lekarzy.
Bardzo dobry lekarz! Zna się na swojej specjalizacji, pomaga, dobrze tłumaczy chorobę. Dobrze dobrane leki przynoszą efekty. Polecam.

dr n. med. Wojciech Wojakowski

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Co tu dużo pisać .... hmmmm po prostu pierwszy raz byłam i stwierdziłam,że lekarz jest wspaniały Polecam !!!! :)
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Halina Kostyk

Krakowska 120b
33-100 Tarnów

Wielu lekarzy mogło by się od tej Pani nauczyć jak traktuje się pacjenta... Jak najbardziej polecam!

Iwona Meryk

Dąbrowskiego 2 lokal 3
44-120 Pyskowice

powiem tak lecze sie u niej od paru ladnych lat i nie moge nazekac wyleczy do konca jak moze tak pomoze
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Halina Długosz-Mroskowiak

Lekarz medycyny pracy

Zamenhofa 29a lok. 2
42-300 Myszków

Lekarz z prawdziwego powołania,oby żyła wiecznie,dla dobra środowiska ludzkiego.Stanisław S.

lekarz Janusz Nawrocki

Wzgórze Wolności 12
83-300 Kartuzy

lekarz z prawdziwego zdarzenia PROFESJONALISTA godny polecenia

lekarz Jolanta Fijałkowska-Morawska

Nefrolog

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Tacy lekarze jak Pani Doktor, to dziś już rzadkość. Profesjonalizm, duża wiedza, kultura osobista, takt i ...cierpliwość do pacjentów.Umie i chce wysłuchać.Diagnozuje trafnie i po zastanowieniu, bez pośpiechu. Człowiek czuje, że dla Pani Doktor nie jest jedynie "jednostką chorobową". Cieszę się, ze do Niej trafiłam, bo jestem tzw."ciężkim przypadkiem" a pod opieką Pani Doktor czuję się bezpieczna. Szczerza polecam!-Sandra

dr hab. n. med. Edward Lenkiewicz

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Partyzantów 74
10-525 Olsztyn

WSPANIAłY CZłOWIEK(***)badał naszego 3 miesięcznego synka. Fachmistrz w każdym wymiarze a przy tym skromny, rzeczowy człowiek który na ulicy potrafił uśmiechem i ciepłym słowem dodać otuchy. BEDZIE NAM PANA, PANIE PROFESORZE "PO SASIEDZKU" I NIE TYLKO BRAKOWALO.

lekarz Marcin Zielonka

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Lekarz godny polecenia!Oby wszyscy lekarze podchodziliby tak do pacjenta.Niesamowicie kompetentny i sympatyczny. Z przyjemnością chodzę do pana doktora. Teraz mój synek także jest pacjentem. ;)
Opinia dodana przez: jovial79

lekarz Adam Brzozowski

Zachodnia 74A
05-092 Łomianki

Bardzo dobry kardiolog. Uratował mi życie i wyprowadził z ciężkiego zawału. Odważnie i bez wahania walczy o życie i zdrowie pacjenta. Dokładnie wie, co robi, opanowany, spokojny, profesjonalny. Nie poddaje się trudnościom, rozwiązuje problemy. Wierny przysiędze Hipokratesa.
Opinia dodana przez: Wdzięczny Pacjent

Lech Czaplicki

Kosynierów Gdyńskich 3
87-120 Grudziądz

Leczę się u Pana Czaplickiego prawie 20 lat i nie zamieniłbym go na innego.Bardzo polecam.Pan doktor przyjmuje również w Poliklinice w Grudziądzu.

dr n. med. Zygmunt Dębicki

JAXAMED 602 77 88 77
Władysława IV 1/5 (Jaxamed)
81-353 Gdynia

Świetny specjalista o szeroliej ogòlnej wiedzy i umiejętnościach wykraczających poza Jego specjalizacje.potrafi doradzić w katzdych dolegliwościach.Jest lekarzem bardzo kompetentnym i taktownym, a przede wszystki skutecznym w leczeniu. Zdecydowanie polecam dr med. ZYGMUNTA DĘBICKIEGO

dr n. med. Michał Dowgird

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Niezwykły kardiolog.Potrafi słuchać, wytłumaczyć i doradzić.I co najważniejsze i raczej niespotykane u polskich lekarzy. Przepisuje polskie leki, które nie kosztują tak jak te niby lepsze, bo za graniczne. Mówi po polsku i zrozumiale dla każdego pacjenta.
Opinia dodana przez: Lisowiec

lekarz Krystyna Gajer-Błaszczyk

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do szpitala w Wilkowicach z masywnym obustronnym zatorem płucnym pod opiekę Pani Doktor. Ogromny szacunek za podejście do pacjenta i mnóstwo pozytywnej energii wnoszonej za każdym na salę. Oddział prowadzony przez Panią Doktor - wzorowy. Bardzo dziękuję za uratowanie życia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zygmunt Miastkowski

Internista, Kardiolog

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania