Lekarze internista gastrolog

lekarz Bartłomiej Korybalski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Chcę wyrazić Panu lek B Korybalskiemu swoją wdzięczność i szacunek za kompetencję ,bardzo czytelne wytłumaczenie choroby ,uprzejmość i zaufanie oraz poświęcony czas i zrozumienie . Pozdrawiam serdecznie Pana doktora życząc wszystkiego Najlepszego . Wojciech Piotrusiewicz
Opinia dodana przez: Wojciech Piotrusiewicz

lekarz Piotr Szczeciński

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" s.c.
Urzędowska 125
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Paweł Kotarski

lekarz Paweł Kotarski

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Wyrażam najwyższe uznanie dla Pana Doktora Pawła Kotarskiego za sprawność i umiejętność wykonywania zabiegów gastro i kolonoskopii. Tego typu zabiegi miałem przeprowadzane kilkakrotnie, ale właśnie wykonane przez Pana Doktora zasługują na najwyższą ocenę i serdeczne słowa podziękowania. Polecam wszystkim, którzy mają konieczność wykonania tego typu zabiegów właśnie Pana Doktora Pawła Kotarskiego.
Opinia dodana przez: Roman

lek. med. Elżbieta Kidawa

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Lecze się od wielu lat u Pani doktor. Zawsze wyciągała mnie z kryzyzowych sytuacji. Ma całościowe podejście do pacjenta i zna się na swoim fachu.

lekarz Wojciech Gietka

Warszawa

Miałem problemy z zaparciami (mężczyzna, 20-parę). Poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu. Ten dał mi ogólne zalecenia typu: dieta, sport, 1 szklanka ciepłej wody na czczo, w razie czego herbatki na zaparcia lub wlewki doodbytnicze. Dał mi też skierowanie do gastrologa. Odżywiałem się dobrze, sport uprawiałem regularnie (pływanie 3 razy w tygodniu) zatem coś było tu nie na rzeczy. Wstajesz z rana idziesz do toalety i nie możesz się normalnie wypróżnić. ...

lekarz Monika Gapys

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta. Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko "zoladkowe", ...
Opinia dodana przez: Maria Anna

Konstytucji 3 Maja 3
86-300 Grudziądz

lekarz Rafał Kotulski

Internista, Gastrolog

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

lekarz Michał Stawicki

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gabinet Lekarski
23-200

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!
Opinia dodana przez: Klucho

lekarz Jarosław Nazar

Dział Farmacji Szpitalnej
Piłsudskiego 28
23-100 Bychawa

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hanna Knajdek-Ostrowska

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12
03-737 Warszawa

Pani Doktor Hanna Knajdek-Ostrowska to lekarz z powołania, profesjonalista w każdym calu. Gdy 21 grudnia 2021 przyjechałam na badanie gastroskopii do LUX MED przy ulicy Fieldorfa, Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła czym jest zdiagnozowana choroba. Potraktowała mnie z życzliwością, dając poczucie bezpieczeństwa i uspokajając. Jest lekarzem o ogromnej kulturze osobistej, wspaniałą, życzliwą i serdeczną osobą. Mam olbrzymią nadzieję ponownie spotkać Panią Doktor gdy zajdzie potrzeba przeprowadzenia kolejnej gastroskopii. Z wyrazami szacunku ...
Opinia dodana przez: Barbara Z.

lekarz Katarzyna Niewęgłowska

ulica Terebelska
21-500 Biała Podlaska

Pani dr.bardzo profesjonalna i kompetentna.To wspaniały specjalista i wybitny fachowiec,jest przy tym miła i sympatyczna osoba,która tworzy przyjazna atmosferę w gabinecie.Wizytyzawsze

dr n. med. Michał Dubowik

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Wspaniały, bezinteresowna i kompetentny Doktor Michał Dubowik. Bardzo skupiony na swojej pracy i konkretny. Wizyta na NFZ przebiegła bardzo rzeczowo i zakończyła się zabiegiem. Trafna, ekspresowa diagnoza Pana Doktora zakończyła 3 krotne, powracające zapalenie trzustki. Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Leonarda